Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 9 Νοεμβρίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

Φωτογράφε ( giorgosmarios ) ελπίζω να είσαι παρών αύριο με τον κατάλληλο εξοπλισμό , εγώ θα ποζάρω για το vogue :chair::rasp::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους,πολλές φόρες ήθελα να 'ρθω αλλά δεν τα κατάφερνα.Αύριο σας υπόσχομαι θα είμαι εκεί γιατί θέλω πολύ να σας γνωρίσω και να τα συζητήσουμε από κοντά!!!!!!Εύχομαι η αυριανή συνάντηση να 'χει περισσότερη επιτυχία απ' όλες τις προγενέστερες.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ και σε αυτή τη συνάντηση.

Τι έγινε ;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ και σε αυτή τη συνάντηση.

Θα σου φιλάξουμε όλες τις μπύρες που δεν θα έχεις πιει σε όσες θα είσαι απούσα, να τις πιεις μαζεμένες....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ και σε αυτή τη συνάντηση.

Έπρεπε να έχεις πάρει το αεροπλάνο απο χτές να παρεβρεθείς στη συνάντηση και μετα πήγαινε όπου θέλεις .

.

.

.

.

.

Αλλα θα μας γεμίσεις ραδιενέργεια ................................ άσε καλύτερα ............ καλά είσαι εκεί που είσαι .!!!

Υγ. Δεν βλέπω μηνύματα απο το Κυότο ...... θα πρέπει να πετάξω το κινητό .

Υγ.2 Σε ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου φιλάξουμε όλες τις μπύρες που δεν θα έχεις πιει σε όσες θα είσαι απούσα, να τις πιεις μαζεμένες....

Μόνο μη μου τις δώσετε να τις φυλάξω εγώ... Θα έχουμε θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια μου συνχομπίστες ,, δυστυχώς στην σημερινή μας συνάντηση δέν θα είμαι κοντά σας :(:(:(γιατί βρίσκομαι στην κρήτη να βγάλω τον φετινό αγιασμό :bigemo_harabe_net-64::drunk:

Η σκέψη μου θα είναι κοντά σας :bigemo_harabe_net-146:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

....να φανταστώ ότι στις συναντήσεις σας οι μισοί φεύγετε ξαπλωμένοι;

Μα για όνομα!....

Αδέρφια μου συνχομπίστες ,, δυστυχώς στην σημερινή μας συνάντηση δέν θα είμαι κοντά σας :(:(:(γιατί βρίσκομαι στην κρήτη να βγάλω τον φετινό αγιασμό :bigemo_harabe_net-64::drunk:

Η σκέψη μου θα είναι κοντά σας :bigemo_harabe_net-146:

Απόστολε μην αγχώνεσαι!!! Και 5 συναντήσεις να λείψεις θα αντέξουμε!Είναι για ιερό σκοπό...... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή πλάνων: θα έρθω νωρίς! Αρκεί να το βρω χωρίς να χαθώ και να κάνω πενήντα γύρους, και να βρω εύκολα πάρκινγκ. :bigemo_harabe_net-82: Στις 6 είπαμε, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Πάρκινγκ θα βρεις εύκολα έξω από το μαγαζί. Να θυμάσαι οτι είναι απέναντι από τον Άγιο Σώστη (αν ξέρεις την περιοχή) , στον παράδρομο της Συγγρού. Οπότε μόλις πιάσεις Συγγρού, με την πρώτη ευκαιρία πιάνεις τον παράδρομο και προχωράς.Σε περίπτωση που το περάσεις κάνε τον κύκλο του τετραγώνου αλλά με προσοχή γιατί έχει αδιέξοδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάρκινγκ θα βρεις εύκολα έξω από το μαγαζί. Να θυμάσαι οτι είναι απέναντι από τον Άγιο Σώστη (αν ξέρεις την περιοχή) , στον παράδρομο της Συγγρού. Οπότε μόλις πιάσεις Συγγρού, με την πρώτη ευκαιρία πιάνεις τον παράδρομο και προχωράς.Σε περίπτωση που το περάσεις κάνε τον κύκλο του τετραγώνου αλλά με προσοχή γιατί έχει αδιέξοδα.

Σ'ευχαριστώ! :) Την τελευταία φορά που πέρασα από την Συγγρού ήταν τον Αύγουστο, ψάχνοντας μία άλλη λεωφόρο κι έχοντας χαθεί! :P

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.... Η συνάντηση της Θεσσαλονίκης είναι αύριο πάντως. Αν βρεθείς εκεί προλαβαίνεις! :hysterical:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνοντας για παραλιακή μόλις περάσεις την Χαμοστερνας βγες στον πρώτο παράδρομο και θα το πετύχεις . . .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν κλαδέψει κανείς μέχρι το Σάββατο . . .

Κερνάω μπυράκια . . . ;)

O moderator κερνάει μπύρες έμαθα;;;;

Δεν είμαι ο moderator . . .

Συγχωριανός του είμαι . . . :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Για να παρουσιάζεστε σιγά σιγά. Δεν μου αρέσει να πίνω "μόνος" μου καφέ...

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ να πάθεις! Ααααχ δικαιοσύνη επιτέλους

Έγινε επεξεργασία - Astra
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...