Jump to content

Τι Ομαδα Ειστε?


Recommended Posts

Κακός ανοίχτηκε τέτοιο θεμα και απαράδεκτο το γεγονός οτι δεν σου εγινε παρατήρηση και δεν σβήστηκε το πόστ σου. Απο εκει και πέρα και αφού επιτρέπεται τέτοιου είδους χιούμορ, θα πω και εγω οτι ειμαι ΠΑΟΚ αφού ο στόλος δεν ανέβηκε στην βόρεια Ελλάδα.

Το θεμα καλώς ανοίχτηκε φίλε μου. Το δικο μας το μυαλό και το επίπεδο ειναι εκείνα που θέλουν "κλείδωμα". Αν δε μπορούμε απλά να γράψουμε ο κάθε ένας τι ομάδα είμαστε με μια λέξη στην κυριολεξία και αντί αυτού να αρχίζουμε απο τα πρώτα κι όλας σχόλια τις φανατικίλες, δε μας φταίει το θεμα αλλα το ξερό μας το κεφάλι!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εθνικαρα ελλαδας λεμε...βραζιλια ερχομαστε :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είμαι με κανέναν από πεποίθηση οπότε ζητώ στο σκορ να γράψει και όσους δεν υποστηρίζουν καμία ελληνική ομάδα από άποψη....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα καλώς ανοίχτηκε φίλε μου. Το δικο μας το μυαλό και το επίπεδο ειναι εκείνα που θέλουν "κλείδωμα". Αν δε μπορούμε απλά να γράψουμε ο κάθε ένας τι ομάδα είμαστε με μια λέξη στην κυριολεξία και αντί αυτού να αρχίζουμε απο τα πρώτα κι όλας σχόλια τις φανατικίλες, δε μας φταίει το θεμα αλλα το ξερό μας το κεφάλι!

Ακριβως αυτό..ανοίχτηκε για να πούμε τι ομάδα είμαστε και όχι για να βριστουμε μεταξυ μας!

Μην το κάνουμε και ....γηπεδο..

Link to comment
Share on other sites

Θρυλαρα!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αριαναρα ως το κόκκαλο !!!

Link to comment
Share on other sites

Ιωνικος απο τις μεγαλες ομαδες και ΑΕΚ απο τις μικρες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1359498879.jpgaek-fc-aek-fc-21505987-1280-1024.jpg

Aek-fc-aek-fc-19270096-604-421.jpg62822-aekaramizoi21-1.jpg ετσι απλα Post_2154_spiridonas21_aek_original21__p

το καταλαβαμε οτι εισαι ΑΕΚ ρε Νικολα. :bigemo_harabe_net-169: :bigemo_harabe_net-169:

πες μου οτι εισαι ενας απο αυτους τους κρεμασμενος στα καγκελα στη φωτογραφια να παω

να πιω αμεσως ενα λιτρο νερο απο το ενυδρειο μου. :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Μιά αγάπη έχω στην καρδιά, μονάχα μία.!!!!!!!!

....τη Μάγια Μέλισσα εννοείς;...εγω αυτο κατάλαβα!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κακός ανοίχτηκε τέτοιο θεμα και απαράδεκτο το γεγονός οτι δεν σου εγινε παρατήρηση και δεν σβήστηκε το πόστ σου. Απο εκει και πέρα και αφού επιτρέπεται τέτοιου είδους χιούμορ, θα πω και εγω οτι ειμαι ΠΑΟΚ αφού ο στόλος δεν ανέβηκε στην βόρεια Ελλάδα.

Mια και παρεξηγήθηκα να πώ ότι αναφέρθηκα στα δύο πτηνά όντως χιουμοριστικά , μη εννοώντας κάτι για τις ποδοσφαιρικές ομάδες και καθαρά αναφερόμενος στον Βασίλη .

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι μια ηλικια ημουν Παναθηναικος και Ηλυσιακος. Ετρεχα στα γηπεδα τσακωμοι στο σχολειο, ειχαμε και μια ομαδα. Στη συνεχεια καταλαβα οτι εκτος απο την μπαλα εχω και κατι αλλο αναμεσα στα ποδια και ποδοσφαιρο τελος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι μια ηλικια ημουν Παναθηναικος και Ηλυσιακος. Ετρεχα στα γηπεδα τσακωμοι στο σχολειο, ειχαμε και μια ομαδα. Στη συνεχεια καταλαβα οτι εκτος απο την μπαλα εχω και κατι αλλο αναμεσα στα ποδια και ποδοσφαιρο τελος.

το αεροβολο? :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

....τη Μάγια Μέλισσα εννοείς;...εγω αυτο κατάλαβα!

Δεν πειράζει, αυτοί που έχουν την ίδια κιτρινόμαυρη αγάπη στην καρδιά, καταλαβαίνουν, κι αυτό μετράει.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, αυτοί που έχουν την ίδια κιτρινόμαυρη αγάπη στην καρδιά, καταλαβαίνουν, κι αυτό μετράει.....

Φαίνεται ότι ενοχλήθηκες λίγο και με συγχωρείς γι' αυτο. Ίσως ήταν ατυχές το αστείο ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι ενοχλήθηκες λίγο και με συγχωρείς γι' αυτο. Ίσως ήταν ατυχές το αστείο ;)

Καθόλου, ίσα ίσα δεν ήταν ούτε προσβλητικό ούτε ειρωνικό το σχόλιο σου, απλά έγραψα αυτό που ένοιωθα....

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

το αεροβολο? :bigemo_harabe_net-74:

Mπορουμε να το πουμε και ετσι :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορα που το βλέπω λιωνω στα γέλια!

Χαχαχαχα ειναι φοβερός, τον ειχα πετύχει και στη πατρα που σπουδάζω μια μερα που είχαν comedy tour και οταν πέρασα απο δίπλα του λεω κάπου τον ξερω αυτόν :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άρης λέμε .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι συντονιστές εδώ είστε ΛΑΘΟΣ

Σε αυτό το φόρουμ απαγορεύται να λέμε βρομόλογα βάση κανονισμού, εδώ ανεβάζουμε ένα ανέκδοτο που περιέχει μια μικρή λεξούλα και αμέσως την σβήνετε κάνοντας παρατήρηση.

Γιατί τόση ανοχή σε ένα βίντεο που αποτελείτε μόνο από βρομόλογα;

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο σβηστικε γιατι περιειχε βωμολοχιες!Την επομενη φορα θα διαγραφει χωρις καμια προειδοποιηση!

Να ειμαστε λιγο προσεχτικοι παρακαλω!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...