Jump to content

Τι Ομαδα Ειστε?


Recommended Posts

Κύριοι συντονιστές εδώ είστε ΛΑΘΟΣ

Σε αυτό το φόρουμ απαγορεύται να λέμε βρομόλογα βάση κανονισμού, εδώ ανεβάζουμε ένα ανέκδοτο που περιέχει μια μικρή λεξούλα και αμέσως την σβήνετε κάνοντας παρατήρηση.

Γιατί τόση ανοχή σε ένα βίντεο που αποτελείτε μόνο από βρομόλογα;

Το έχω και εγώ απορία αυτό...

Πάντα φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ απορία αυτό...

Πάντα φιλικά..

Το βιντεο το κατεβασα εγω,προσωπικα δεν ειχα δει ολο το θεμα,αν το εβλεπα νωρητερα να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε καταβει ηδη!

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο το κατεβασα εγω,προσωπικα δεν ειχα δει ολο το θεμα,αν το εβλεπα νωρητερα να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε καταβει ηδη!

Ααα εντάξει :)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φιλοι προφανως και το βιντεο εχει άσχημες λέξεις αλλα οχι στο απόσπασμα που πρότεινα το οποίο ειναι σχετικό με το θεμα. Ενταξει καταλαβαίνω το σκεπτικό αλλα ας μην υπερβάλουμε κι ολας, συγκλονίστηκατε τοσο πολυ πια με λέξεις που δεν είχατε ξανακούσει ; :) τουλαχιστον κάποιοι ευχαριστηθηκαν το απόσπασμα :)

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβαμε οτι εισαι ΑΕΚ ρε Νικολα. :bigemo_harabe_net-169::bigemo_harabe_net-169:

πες μου οτι εισαι ενας απο αυτους τους κρεμασμενος στα καγκελα στη φωτογραφια να παω

να πιω αμεσως ενα λιτρο νερο απο το ενυδρειο μου. :bigemo_harabe_net-134:

δεν φαινομαι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φιλοι προφανως και το βιντεο εχει άσχημες λέξεις αλλα οχι στο απόσπασμα που πρότεινα το οποίο ειναι σχετικό με το θεμα. Ενταξει καταλαβαίνω το σκεπτικό αλλα ας μην υπερβάλουμε κι ολας, συγκλονίστηκατε τοσο πολυ πια με λέξεις που δεν είχατε ξανακούσει ; :) τουλαχιστον κάποιοι ευχαριστηθηκαν το απόσπασμα :)

Φιλε μου μαλλον το αποσπασμα δεν το ακουσες καλα!Δεν υπερβαλουμε καθολου και αν ειχες διαβασει τους κανονισμους ισως και να μην το ανεβαζες καν το βιντεο.Το οτι εχει λεξεις που εχουμε ξανακουσει δεν λεει κατι,ξερεις διαβαζουν το φορουμ κοπελες αλλα και μικρα παιδια και ειναι καθολου ωραιο να υπαρχουν τετοια βιντεο!

Την επομενη φορα να ειμαστε πιο προσεκτικοι παρακαλω!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Χανούμης γαυροβάζελος!
Όσο υπάρχουν πίτσες και μπύρες, ότι θέλετε υποστηρίζω. Και ξύλο τρώω.... :bigemo_harabe_net-74:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χανούμης γαυροβάζελος!

Όσο υπάρχουν πίτσες και μπύρες, ότι θέλετε υποστηρίζω. Και ξύλο τρώω.... :bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...