Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα


Billys_GT193

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους και καλως σας βρηκα! Το ονομα μου ειναι Βασιλης και ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμαι με ενυδρεια! Αγορασα προχτες το πρωτο μου ενυδρειο ενα Haiefa F60. Και τωρα βρισκομαι στην φαση της προετοιμασιας του νερου για να φιλοξενησει τα ψαρια μου που θα παρω την εβδομαδα που μας ερχεται :)

Eδω και μια φωτο πως το εχω μεχρι στιγμης.

2h6f1py.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Βασίλη και καλώς ήρθες στην παρέα. :)

Κάνε μια βόλτα από τα άρθρα που θα βρεις εδώ , ώστε να αποκτήσεις περισσότερα εφόδια για το χόμπι μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

καλη αρχη φιλε και καλως ορισες.... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες στην όμορφη παρέα μας και καλό διάβασμα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το καλωσορισμα και ελπιζω να τα λεμε απο εδω μεσα ενεργα :) Nα κανω και μια ερωτηση γιατι ειδα διαβασα μερικα θεματα πριν γραφτω! Το ενυδρειο το πηρα απο γνωστη αλυσιδα petshop (Δεν ξερω αν λετε τα ονοματα ή θεωρειται διαφημιση οποτε προς το παρων δεν θα αναφερω) και πηρα και 3 φυτα που βλεπετε στην φωτογραφια. Κατω στο πατο του ενυδρειου εχω βαλει μονο 5kg χαλικι... και το ειχα απορια αν θα επρεπε να εχω βαλει υποστρωμα... γιατι μου κανει περιεργια που θα πιασουν οι ριζες απο τα φυτα! Ή δεν υπαρχει προβλημα; Επισης ποση ωρα την μερα πρεπει να εχω τις λαμπες απο το ενυδρειο ανοιχτες; Και ποιες ωρες; Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις που κανω μαζεμενες αλλα οπως ειπα ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμαι και ειμαι παντελως ασχετος.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εδώ είναι η κατηγορία καλώς ορίσατε και το θέμα κλειδώνει μετά από μερικές ημέρες, άνοιξε ένα θέμα στα γενικά γλυκού, για να τα πούμε από εκεί. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα! Θα το κανω φιλε μου σε ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Βασίλη και καλή διαμονή :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!
Είσαι και skodakias....Καλά θα περάσουμε.... :P

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!

Είσαι και skodakias....Καλά θα περάσουμε.... :P

Και εσυ GT? :D

Link to comment
Share on other sites

Του πολέμου.....

Link to comment
Share on other sites

Καλωσ ηρθες!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...