Jump to content

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου " Ενυδρείο Για Αρχαρίους"


Aiolos

Recommended Posts

Σε τρεις ωρίτσες είναι η συνάντηση.....

Καφεδάκι και μπλα μπλα, την παρουσίαση του ενυδρείου για αρχαρίους, την κλήρωση όπου κάποιος θα φύγει αγκαλιά με ένα κομπλέ ενυδρείο, και φυσικά την απονομή βραβείου του Grigoros για την δεύτερη θέση που κατέκτησε στον διαγωνισμό.

Ε !!! δεν είναι και λίγα, οπότε κανονίστε να έρθετε....

Αααα θα διανεμηθούν και εκπτωτικά κουπόνια από το PetCumulus, εκτός από την προσφορά του ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποιήθηκε και σήμερα η καθιερωμένη συνάντηση σε συνδυασμό με την παρουσίαση "ενυδρείο για αρχαρίους"

Το ενυδρείο στήθηκε και στις επόμενες ημέρες θα αναρτηθεί το πλήρες άρθρο με το φωτογραφικό υλικό βήμα προς βήμα.

a_zps351aad2a.jpg

Το ενυδρείο μετά την εκδήλωση κληρώθηκε όπως είχαμε υποσχεθεί και το κέρδισε το μέλος stjohn..... του ευχόμαστε καλογέμιστο !!!

e_zps0a2e3400.jpg

Μάλιστα έγινε και η απονομή του βραβείου στον Grigoro για τη δεύτερη θέση από τον διαγωνισμό "το ενυδρείο του μήνα Δεκεμβρίου 2013"

1_zpsdadf4b75.jpg

Και μερικές φωτογραφίες από την συνάντηση. Ευχαριστούμε όλους τους φίλους που παρευρέθηκαν στην εκδήλωση..... άντε και του χρόνου παιδιά.

b_zpsb9cbfb13.jpg

c_zpsca2a741d.jpg

d_zps3c235209.jpg

Μια μέρα που ήταν αρκετά γεμάτη και είχε από όλα, μα πάνω από όλα την ωραία παρέα από φίλους με κοινή αγάπη το ενυδρείο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά.!!!

Και στους διοργανωτές της εκδήλωσης, και στο petcumulus που για άλλη μια φορά ήταν χορηγός.

Νικολάκη καλογέμιστο το νέο ενυδρειάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μπραβο και απο μενα για τους διοργανωτές αυτης της εκδηλωσεις ,,περασαμε όμορφα πολυ μπλα μπλα , καλη παρεα ,παντα τετοια αν και ειμαι συγουρος

οτι ο ΑΙΟΛΟΣ κατι αλλο θα οργανωσει παλι .

Ευχαριστουμε το κουμουλο για το ενυδρειο και για τα κουπονια με έκπτωση ,,,Φιλε Νικο καλογεμιστο το ενυδρειο σου.

.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η εκδηλωση και ευχομαι παντα τετοια......ενα παραπονο ομως ρε παιδια !!!!!!!!η επομενη εκδηλωση καμια ωρα ποιο αργα.....ας πουμε κατα τις 7!!!!!!!Κυριακη ,μετα το μεσσημεριανο τραβηγμενο τσιπουρο,δυσκολα σηκωνεσαι για καφε πριν τις 6,οποτε και δεν προλαβαινω ποτε να ερθω στην ωρα μου και να παρακολουθησω ολη την συναντηση.......παντα στα τελειωματα σας βρισκω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η εκδηλωση και ευχομαι παντα τετοια......ενα παραπονο ομως ρε παιδια !!!!!!!!η επομενη εκδηλωση καμια ωρα ποιο αργα.....ας πουμε κατα τις 7!!!!!!!Κυριακη ,μετα το μεσσημεριανο τραβηγμενο τσιπουρο,δυσκολα σηκωνεσαι για καφε πριν τις 6,οποτε και δεν προλαβαινω ποτε να ερθω στην ωρα μου και να παρακολουθησω ολη την συναντηση.......παντα στα τελειωματα σας βρισκω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχααχχα!!! Όντως κάθε φορά στα τελειώματα έρχεσαι!!!

Το τελευταίο ποτήρι πάρτο μαζί σου! :bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχααχχα!!! Όντως κάθε φορά στα τελειώματα έρχεσαι!!!

Το τελευταίο ποτήρι πάρτο μαζί σου! :bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76:

τουλαχιστον να βρισκομασταν σε κανενα ταβερνακι να εφερνα ολο το μπουκαλι ,οχι το τελευταιο ποτηρι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πω ένα ευχαριστώ στους συντονιστές του forum για την διοργάνωση της εκδήλωσης και τους ανθρώπους του petcumulus για την χορηγία του ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...