Jump to content

Boyu 398 Για Nano-Reef


teoxan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να το δεις οπως ποθεις φιλε μου. Να μεγαλωσουν ολα και να στο γεμισουν το μικρο.

Link to comment
Share on other sites

καλα το πας φιλαρακι! πολλα μπραβο!μην ενθουσιαστεις κ παρεις οτι ναναι.τα σκληρα δε θα παρουν πολυ χρονο να σου τριβιλιζουν το μυαλο.χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά! Να'στε καλα.

Αυτό το ενυδρειάκι είναι και δικό σας δημιούργημα αφου με τις συμβουλές και με τη βοήθειά σας προχωράει! Χιλια ευχαριστώ! :D

Αντώνη, αυτή η "περίεργη" xenia κατω από το βράχο είναι το κομματάκι που μου έδωσες και το χαλάκι με τα star polyps το ίδιο.Πανε μια χαρα όπως βλέπεις! :bigemo_harabe_net-64:

Για τα σκληρά με τρωει σιγα-σιγα αλλα είναι πολύ νωρίς ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι την καταλαβα ..πήγε κ χώθηκε η άτιμη.. Πρόσεχε όμως γτ μόλις πάρει τα πανω του το ενυδρείο θα βλεπεις ξενια απο παντού να ξεφυτρώνει.. Εχει κ αυτό τη χαρη του δε λέω.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω και παραλέω!Πρόσεχε την ξένια!Απομόνωσε την μακριά από την βραχοσύνθεσή σου θα στο γεμίσει για πλάκα!!Πολύ όμορφο το μικρό!Φτου φτου!

Link to comment
Share on other sites

και τα star polyps να προσεχεις.μεγαλωνουν λες και ριχνεις κοπρια...χχαχαχα

εκανα το λαθος κ εβαλα στο κυριως βραχο που εχω κ δε προλαβαινω να ξυνω με το κατσαβιδι.

στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα..

Link to comment
Share on other sites

οι ξενιες μ'αρέσουν, έχουν μια χάρη..ασε που ο μικρος κλοουνάκιας εχει μια για σπίτι του :D

Ας μεγαλώσουν όλα και βλέπουμε.Θα μοιράζω φραγκάκια ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου teoxan συγχαρητήρια για την ομορφη προσπαθεια που απ΄ οτι φαινεται εχει αποτελεσμα και σε βαθος χρονου θα σε δικαιωσει! Οι xenia ειναι όντως όμορφες γιατί έχουν ωραία κινηση, χαλαρωτική! Τα ίδια γουστα πανω κατω έχω κι εγω μιας και είχα φαγωθει να βάλω μια, οπως και το έκανα. Ήθελα να να βάλω και σταρ πολυπς αλλά μάλλον δεν θα το κάνω. Και πάλι μπράβο σου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...