Jump to content

Με Τι Σειρα Θα Βαλω Τις Λαμπες.


baggos777777

Recommended Posts

Ωραιο θα ηταν βαγγελη μου να χρησιμοποιησεις 4 τουλαχιστον.

Θα εξακολουθει να ειναι κυριαρχος φωτισμος οι τ5 και δεν θα σοκαριστουν και τα ζωντανα σου,ουτε θα θελουν και ιδιαιτερη περιοδο προσαρμογης.

Θες να βαλεις λιγοτερες για να κατεβασεις τα watt?

54αρες εχεις?

39αρες εχω τωρα θελω να κατεβασω τα βατ ναι.καλα πεζει να ανεβω και στα λιτρα το καλοκαιρη.
Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστο νεο ειναι αυτο?Στο ευχομαι βαγγελη μου,μεσα απο την καρδια μου καλε μου φιλε :thumbsu:

Μακαρι να πανε ολα οπως τα περιμενεις και να σε δουμε μεγαλυτερο...οχι καλυτερο,γιατι αυτο το ενυδρειο που εχεις ειναι διαμανταρα!

Παντως αν πας σε 4 τ5,το ιδανικο ειναι στις θεσεις 3 k 4 να βαλεις τις σειρες με led που λεμε.

Βεβαια δεν ξερω ποσο θα σε ριξει αυτο σε watt και αν πας κατω απο 4 τ5,δεν ξερω ποσο θα σε βοηθανε. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα πετρο,χαρα μας :thumbsu:

Επειδη ειναι και θεμα γουστου δυστυχως θα θελει και μερικες δοκιμες να δεις και εσυ με τα δικα σου ματια τι σου αρεσει φιλε.

Κανε τα πειραματα σου και οταν εχεις χρονο πες μας που κατεληξες :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστο νεο ειναι αυτο?Στο ευχομαι βαγγελη μου,μεσα απο την καρδια μου καλε μου φιλε :thumbsu:

Μακαρι να πανε ολα οπως τα περιμενεις και να σε δουμε μεγαλυτερο...οχι καλυτερο,γιατι αυτο το ενυδρειο που εχεις ειναι διαμανταρα!

Παντως αν πας σε 4 τ5,το ιδανικο ειναι στις θεσεις 3 k 4 να βαλεις τις σειρες με led που λεμε.

Βεβαια δεν ξερω ποσο θα σε ριξει αυτο σε watt και αν πας κατω απο 4 τ5,δεν ξερω ποσο θα σε βοηθανε. :blush:

μιχαλη την καρδια σου μακάρι να την είχαμε πολλή.ευχαριστω φιλε μου..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...