Jump to content

Reef Kesabaran By Digital Reason


Digital Reason

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 289
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ξέρω φίλε μου. Δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία! Dottyback πάντως είχα στις αρχές. Το επέστρεψα πίσω. Για την trachyphilia για πες μου την γνώμη σου...γιατί σου φαίνεται καπως?

post-57606-0-89108900-1392665777_thumb.jpg

post-57606-0-89180500-1392665791_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου. Δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία! Dottyback πάντως είχα στις αρχές. Το επέστρεψα πίσω. Για την trachyphilia για πες μου την γνώμη σου...γιατί σου φαίνεται καπως?

attachicon.gifimage.jpg

attachicon.gifimage.jpg

Δοκιμασε να το ταισεις mysis.Θα γινει τουμπανο.

Οσο για τις manjano θα ελεγα να προσπαθησεις μηπως και μπορεσεις να τις βγαλεις μια μια.Κριμα να βγαλεις το βραχο :)

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο με μια λεπτη πλαστική κάρτα σπρώξε τη majano απο την ρίζα και βγαίνει εύκολα χωρίς να κάνει ζημιά σε κάτi!μήν βγάζεις τον βράχο για κανένα λόγο!

Link to comment
Share on other sites

Χτες βράδυ ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα σου, δεν το έχω δει ολόκληρο ακόμα. Έχεις κάνει πολύ όμορφη παρουσίαση, και το ενυδρείο είναι πραγματικά πανέμορφο! Πολλά μπράβο και από μένα! :thumbsu: Όχι απλά μας κάνεις να ζηλεύουμε αλλά αρχίζουν να μπαίνουν και ιδέες στο μυαλό μας! :crazysmile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φίλοι μου ευχαριστώ για τα σχόλια σας και τις παρατηρήσεις.

Θα επαναλάβω κάτι που είναι πολύ σημαντικό.

Για να φτάσουν τα ριφάκια μας σε αυτό το σημείο και ακόμα παραπέρα, έχετε συμβάλλει όλοι εσείς!

Τώρα, αν και στις αρχές έλεγα ότι δεν θα το προσπαθήσω με σκληρά κοράλλια, συνειδητοποιώ ότι πρόκειται για άλλη φάση.

Είναι η ομορφιά και η διαφορετικότητα που προσδίδουν στον ύφαλο.

Λέω να το ξεκινήσω, πριν το καλοκαίρι, χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...