Jump to content

Κατασκευη Ενυδρειου.


ενυδριακιας

Recommended Posts

παυλο την εβαλα πριν απο μια εδβομαδα ,ενταξη το ξεφτιλισα λιγο και το ειχα παρατηση το ενυδρειο.να φανταστης το τζαμι ειχα να το καθαρισω απο την κοραλινη πριν απο το πασχα,συντομα θα βαλω και φωτο,σημερα περιμενω και ενα φωτιστικο λεντ και αργοτερα θα βαλω αλλο ενα,οποιος εχει λιγη χαετο για μπολι απο βορεια προαστια ευπροσδεκτη!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε ναι! ενα update με φωτος (καθ οτι και ματάκιδες) πρεπει να γίνει! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πολλες θέσεις για κοράλλια ελεύθερες! :usd:

 

τι φωτιστικό έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακου ξεκινα να βαζεις κανα κοραλι και ασε τα ψωφια.Τελικα τη φως πειρες?Ελπιζω να εφυγαν τα μεταλα...

Link to comment
Share on other sites

Φωτο.το led ειναι κινεζικο 3w.Σε λιγο θα παρω αλλο ενα  μεγαλυτερο.και θα βγαλω τα μεταλα.

20161107_214625.jpg

20161107_214614.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε να ησυχασεις.ελπιζω να σε καλυπτει,το υπολογισες ε?

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το φωτιστικό. Άντε να αρχίσεις να στοκάρεις να γίνει δάσος εκεί μέσα! Πόσα watt θα έχεις σύνολο και με τα δύο led?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι 144watt  beamswork evo 36 και ειναι αρκετα δυνατο.και θα βαλω αλλο ενα αλλα 150watt .πιστευω μετα θα ειμαι οκ.!!!!!

20161107_202651.jpg

20161107_231544.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Χαριζεται το ενυδρειο και η τραγανα.Παραλαβη απο βρηλισσια.Δεν μπορω να το βαλω στης αγγελιες αν θελουν να το μεταφερουν οι συντονιστες.ευχαριστω

20180221_191055.jpg

20180221_191043.jpg

20180221_191031.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο εφυγε εμεινε η τραγανα .θα περιμενω  μεχρι τεταρτη μετα θα την πεταξω ευχαριστω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος ενυδριακιας έγραψε:

Το ενυδρειο εφυγε εμεινε η τραγανα .θα περιμενω  μεχρι τεταρτη μετα θα την πεταξω ευχαριστω!!!!!!

Γιατί ρε φιλε?ετοιμάζεις κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος niknik έγραψε:

Γιατί ρε φιλε?ετοιμάζεις κάτι άλλο?

 

Προφανώς ετοιμάζεται ν'απολαύσει την ησυχία του χωρίς το άγχος του θαλασσινού ενυδρείου που είχε!!!!!!   :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Νικολα καλησπερα το ενυδρειο που εδωσα ηταν 100λιτρα το δικομου ειναι 2000λιτρα.ακομα το εχω και ψαρια μου χαιρουν ακρας υγειας και ομορφιας.και τα εχω ολα 6χρονια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος ενυδριακιας έγραψε:

Νικολα καλησπερα το ενυδρειο που εδωσα ηταν 100λιτρα το δικομου ειναι 2000λιτρα.ακομα το εχω και ψαρια μου χαιρουν ακρας υγειας και ομορφιας.και τα εχω ολα 6χρονια.

Αααα μαλιστα και τώρα βάλε φωτο ντε.

Link to comment
Share on other sites

τη φωτο να βαλω ρε νικο δεν εχει αλαξει κατι δεν εχει καμια προσθηκη!!!!!!απο ψαρια η εξοπλισμο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...