Jump to content

Ο Δικος Μου Αμαζονιος...


montiliani

Recommended Posts

Φιλε μου, μου εκανες μεγαλη ζημια...ζηλεψαν τα σκαλαρια μου και θελουν και αυτα ενα. Χα χα . Πραγματικα ενυδρειο προτυπο , ειδικα για σκαλαρια. Χιλια μπραβο , συνεχισε το ιδιο δυνατα!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και μερικες φοτο απο τους ψαριδες μου..post-52724-0-55851300-1385930047_thumb.jpgpost-52724-0-05196900-1385930071_thumb.jpgpost-52724-0-52993100-1385930113_thumb.jpgpost-52724-0-99998300-1385930135_thumb.jpgpost-52724-0-02504300-1385930166_thumb.jpgpost-52724-0-45938600-1385930193_thumb.jpgpost-52724-0-02012000-1385930252_thumb.jpg :bigemo_harabe_net-82:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδι μου, ωραια τα μαυρα σκαλαρια αλλα το φυσικο μοτιβο δεν συγκρινεται με τιποτα! Τι πανεμορφα σκαλαρια εχεις αδερφε! Μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Κουκλια!φτου,φτου!!! :)

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφο το ενυδρείο,

να το χαίρεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολύ ωραίο ενυδρείο και τα λίτρα τέλεια! Να το χαίρεσαι φίλε μου :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αγορινα!!πολυ ομορφο το ενυδρειο σου! :bowdown:εγω θα το ειχα γεματο καρδηναλιους!!εχω ερωτα με τους καρδηναλιους! :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αγορινα!!πολυ ομορφο το ενυδρειο σου! :bowdown:εγω θα το ειχα γεματο καρδηναλιους!!εχω ερωτα με τους καρδηναλιους! :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138:

+100000

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπέροχο το έκανες φιλαράκι!!!! :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-122:

Συγχαρητήρια!!! Έχω πάθει πλάκα!!! Ξέρεις ότι τα σκαλάρια τα λατρεύω αλλά δεν έχω λίτρα και χώρο για μεγαλύτερο ενυδρείο. Από θέμα φυτών; ΖΟΥΓΚΛΑ!!!! Για τα φίλτρα σου τα ξαναείπα από κοντά... Πολύ φίλτρο αδερφάκι...... Αφού έχεις τα μηχανήματα και δεν σε πειράζει η κατανάλωση... +1.000.000 (και εγώ μαζί σου - δώσε φίλτρανση!!!). :thumbsu:

ΥΓ Περισσότερο απ' όλα σε θαυμάζω για το κουράγιο σου (εδώ φαίνεται αυτός που αγαπάει πραγματικά το χόμπι :bowdown: ) που ξέστησες το θηρίο και το ξαναέστησες από την αρχή λόγο της μετακόμισης. Προσωπικά εγώ αν είχα στημένο αυτό το ενυδρείο δεν πρόκειται να μετακόμιζα ακόμη και 100€ αύξηση να μου ζήταγε ο σπιτονοικοκύρης (κούφια η ώρα...). :angylaw::bigemo_harabe_net-189::lolu::bigemo_harabe_net-163:

:bigemo_harabe_net-53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο το έκανες φιλαράκι!!!! :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-122:

Συγχαρητήρια!!! Έχω πάθει πλάκα!!! Ξέρεις ότι τα σκαλάρια τα λατρεύω αλλά δεν έχω λίτρα και χώρο για μεγαλύτερο ενυδρείο. Από θέμα φυτών; ΖΟΥΓΚΛΑ!!!! Για τα φίλτρα σου τα ξαναείπα από κοντά... Πολύ φίλτρο αδερφάκι...... Αφού έχεις τα μηχανήματα και δεν σε πειράζει η κατανάλωση... +1.000.000 (και εγώ μαζί σου - δώσε φίλτρανση!!!). :thumbsu:

ΥΓ Περισσότερο απ' όλα σε θαυμάζω για το κουράγιο σου (εδώ φαίνεται αυτός που αγαπάει πραγματικά το χόμπι :bowdown: ) που ξέστησες το θηρίο και το ξαναέστησες από την αρχή λόγο της μετακόμισης. Προσωπικά εγώ αν είχα στημένο αυτό το ενυδρείο δεν πρόκειται να μετακόμιζα ακόμη και 100€ αύξηση να μου ζήταγε ο σπιτονοικοκύρης (κούφια η ώρα...). :angylaw::bigemo_harabe_net-189::lolu::bigemo_harabe_net-163:

:bigemo_harabe_net-53:

Aν μετακομιζα θα ηταν μια καλη ευκαιρια να το ξαναστησω απ την αρχη!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι καπου στην μεση μιας και οντως ηταν μια ευκαιρια για ενα καλυτερο στησιμο φιλε sturm απτο αρχικο και ετσι το ειδα και εγω μιας και διορθωσα πολλα απτα λαθη που ειχα κανει στην αρχη το θεμα ηταν οτι εφαγε 2 μετακομισεις σε 5 μηνες με οτι κακα ειχε αυτο να χασω μερικα ψαρακια και το κουβαλημα που ηταν μανικι μιας και εγινε μονο απο εμενα και ενα φιλο και μιλαμε για 150 κιλα η γυαλα μας εφυγε η μαγκια...αλλα τελος καλο ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι καπου στην μεση μιας και οντως ηταν μια ευκαιρια για ενα καλυτερο στησιμο φιλε sturm απτο αρχικο και ετσι το ειδα και εγω μιας και διορθωσα πολλα απτα λαθη που ειχα κανει στην αρχη το θεμα ηταν οτι εφαγε 2 μετακομισεις σε 5 μηνες με οτι κακα ειχε αυτο να χασω μερικα ψαρακια και το κουβαλημα που ηταν μανικι μιας και εγινε μονο απο εμενα και ενα φιλο και μιλαμε για 150 κιλα η γυαλα μας εφυγε η μαγκια...αλλα τελος καλο ολα καλα...

Ετσι ειναι αυτα φιλε! Επεσαν στα χερια μου 3 ριζες καταπληκτικες που οταν το εστηνα δεν ειχα με τιποτα λεφτα να τις αγορασω! Τωρα ομως στησιμο ξανα απ την αρχη δυσκολο, εκτος κι αν μετακομισω κι εγω!! :xmas_smile:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...