Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα!!


dimitriskyr27

Recommended Posts

καλώς μας ήρθες .

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλώς όρισες και καλή διαμονή!

Απ ότι βλέπω ασχολείσαι με χελώνες! :bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85:

Ρίξε μια ματιά στην συγκεκριμένη κατηγορία οπού υπάρχουν πολύ όμορφα ενυδρεία και κάνε μας μια παρουσίαση του δικού σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλώς όρισες και καλή διαμονή!

Απ ότι βλέπω ασχολείσαι με χελώνες! :bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85:

Ρίξε μια ματιά στην συγκεκριμένη κατηγορία οπού υπάρχουν πολύ όμορφα ενυδρεία και κάνε μας μια παρουσίαση του δικού σου

Καλησπερα και καλως σας βρηκα !!! εχω βαλει φωτο με το ενυδρειο μου !!!! Αυτο τωρα το ξεκινησα απο μια ανακαινιση που εκανα πριν 10 μερες περιπου !!!! Πιστευω μεγαλωνοντας τα φυτα και συμπηρωθει απο 2-3 ακομα και βαλω και τα ψαρια νομιζω οτι θα φανει ακομα πιο ομορφο !!!! Εσεις τι λετε ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα !!! εχω βαλει φωτο με το ενυδρειο μου !!!! Αυτο τωρα το ξεκινησα απο μια ανακαινιση που εκανα πριν 10 μερες περιπου !!!! Πιστευω μεγαλωνοντας τα φυτα και συμπηρωθει απο 2-3 ακομα και βαλω και τα ψαρια νομιζω οτι θα φανει ακομα πιο ομορφο !!!! Εσεις τι λετε ;;;;;;

Συγγνωμη παιδια αλλα μπερδευτικα με του φιλου το ''καλως σας βρηκα'' και νομιζα οτι ηταν το δικο μου!!!!!

Ελπιζω να μην δημιουργησα προβλημα......

Νεος ειμαι και εγω στο φορουμ!!!!!

Φιλε μου καλως ηρθες και απο μενα!!!!!

:welcome::welcome::welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...