Jump to content

Αγορά Pleco


NikolasB

Recommended Posts

Παιδιά σκέφτομαι να παρω το γνωστό 15λιτρο ενυδρειο απο τα jumbo. Θα βάλω μέσα Μονομάχο κα θέλω να πάρω και ενα πλεκο. Τι προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να αναθεωρήσεις μια και το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό το θέμα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να αναθεωρήσεις μια και το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό το θέμα :)

Αυτοο

Link to comment
Share on other sites

Αλλά μια και ρωτάς θα ήταν αγένεια εκ μέρους μου να μην απαντήσω . Σε δεκαπέντε λίτρα μόνο μονομάχο ! Αν θές να δείς ή να μάθεις ή να φρεσκάρεις την μνήμη σου στο τί εστί μονομάχος και τι χρειάζεται , πήγαινε στο Λαβυρινθόψαρα --------> αναλυτικό προφίλ μονομάχου .

Επίσης θα σε παρακαλούσα ( ούτε διαχειριστής είμαι , ούτε τίποτα , είμαι απλά ένα από τα πολλά μέλη ) , να μην επαναφέρεις στο προσκήνιο θέματα του παρελθόντος και θέματα που έχεις πάρει απαντήσεις .

Με το να τα επαναφέρεις ξανά και ξανά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι . Οι απαντήσεις θα είναι ίδιες όσες φορές και να ρωτήσεις . Αυτά

:)

Έγινε επεξεργασία - Juwell - Guppy 60
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα λίτρα που αναφέρεις είναι απαγορευτικά για πλεκοειδή,

το μόνο που μπορεί να φιλοξενήσει είναι ένα μονομάχο ή γαρίδες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν σε μαλώνει , προσωπικά δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις . Αλλά αν θυμάμαι καλά δεν πάει καιρός που ρώτησες πάλι το ίδιο και η απάντηση μας ήταν η ίδια .

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο Βαγγέλης από πάνω , κανείς δε σε μαλώνει. Το ενυδρείο που θα πάρεις , μπορεί να φιλοξενήσει μόνο έναν μονομάχο. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...