Jump to content

Guppies


dimitris1999

Recommended Posts

Ειναι σα να παίρνεις ενα σκυλο Αγ. Βερναρδου μικρό και μολις μεγαλωσει να τον χαρισεις η να τον παρατησεις στο δρόμο επειδη δεν μπορείς να τον συντηρησεις ή να του παρεχεις το σωστο περιβάλλον. Το ίδιο ισχυει και για τα ψάρια γιατι όσο να ναι οταν εχεις ενα ζωντανο πλάσμα στο σπίτι σου και το μεγαλωνεις χρόνια θα δεθεις μαζί του. Δεν θα ειναι ευκολο να το δωσεις τοτε...

Link to comment
Share on other sites

Οκ.Τελικα θα παρω μονο guppy μπορεις μηπως να μου πεις πως να στησω το ενιδρειο μου και τι φυτα να βαλω ωστε να ειναι καταληλω για τα guppy?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στο προφίλ των φυτών και διάβασε τι αναγκες έχουν γιατί είναι πολλά και δεν εχει νόημα να σου τα λέω ένα-ένα. Καλά θα είναι τωρα στην αρχή να πάρεις φυτά που δεν εχουν πολλές απαιτησεις και με τον καιρό και την εμπειρία που θα αποκτησεις θα βάλεις και πιο δύσκολα. Το ίδιο ισχύει και για τα ψάρια. Διάβασε εδω στο φορουμ και θα μάθεις πολλά. Μετά οτι απορίες εχεις εδω είμαστε. Καλή αρχή σου εύχομαι:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ευκολα φυτα?Μπορεις να μου πεις μερικα?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ευκολα φυτα?Μπορεις να μου πεις μερικα?

Μπές εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/topic/86082-oeoou-iaa-auoc-oi-aaeiu-aeooeiessao-odhu-eaoaoeaaoth/ και διαβασε, θα μάθεις πολλά

Έγινε επεξεργασία - Μιχάλης
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...