Jump to content

Βοηθεια Με Τεστ Φοσφωρικων..


Recommended Posts

Γραφω σε εσας τους αλατισμενους γιατι οι περισοτεροι περνετε αυτην την μαρκα(salifert) για τα ενυδρεια σας...

Σημερα μου ηρθε απο γνωστο μαγαζι ενα τεστ φοσφωρικων της salifert και ηδη αντιμετωπσα προβλημα...

Για το δευτερο αντιδραστηριο λενε οι πδηγιας να βαλω ενα σκουπ, σκουπ ομως να βαλω δεν ειχε μεσα το κουτι, πως ριχνεται την σκονη ρε παιδια γιατι ειναι το δευτερο τεστ που περνω και φοβαμαι μηπως μου βγηκε ελατωματικο και αυτο, πριν τρεις μερες πηρα της seachem και το ενα αντιδραστηριο ηταν αδειο....

Επεισης επρεπε να εχει σκουπ μεσα;; Απλα βα ξερω ποιον να βρισω, καλα απλα δεν εχει δεν φταιει το μαγαζι, παλι η εταιρια θα τα ακουσει :-Ρ

Link to comment
Share on other sites

Γραφω σε εσας τους αλατισμενους γιατι οι περισοτεροι περνετε αυτην την μαρκα(salifert) για τα ενυδρεια σας...

Σημερα μου ηρθε απο γνωστο μαγαζι ενα τεστ φοσφωρικων της salifert και ηδη αντιμετωπσα προβλημα...

Για το δευτερο αντιδραστηριο λενε οι πδηγιας να βαλω ενα σκουπ, σκουπ ομως να βαλω δεν ειχε μεσα το κουτι, πως ριχνεται την σκονη ρε παιδια γιατι ειναι το δευτερο τεστ που περνω και φοβαμαι μηπως μου βγηκε ελατωματικο και αυτο, πριν τρεις μερες πηρα της seachem και το ενα αντιδραστηριο ηταν αδειο....

Επεισης επρεπε να εχει σκουπ μεσα;; Απλα βα ξερω ποιον να βρισω, καλα απλα δεν εχει δεν φταιει το μαγαζι, παλι η εταιρια θα τα ακουσει :-Ρ

Ναί θα έπρεπε να είχε κουταλάκι μέσα.Πήγαινε στο κατάστημα να σου βρούν.Δεν γίνετε χωρίς αυτό.....Η ποσότητα δέν πρέπει να έιναι λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Καλα εεε....τα νευρα μ!!!

Μενω λουτσα και το μαγαζι ειναι στον ρεντη...φτου και ξανα φτου!!!!

Αντε να κανω αλλη μια ερωτησει...

Κανουν για γλυκο νερο;; Ποσες καρτες επρεπε να εχει μεσα;;;

Link to comment
Share on other sites

Τις οδηγίες που έχουμε στο ΑΖ τις είδες να υποθέσω

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=40045&page=1

po4-new.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επικοικωνισα με το καταστημα και θα μου στειλουν αυριο ενα σκουπ...πολυ ευγενικοι και συνεργασιμοι...

Ευχαριστω και εσας παιδες γιατι ηταν επιτυχεια δυο στα δυο τεστ και απο διαφορετικες μαρκες!!!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο το Μαγαζι που σε κάλυψε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...