Jump to content

Με Λένε Δημήτρη...και Σκοτώνω Ψάρια


Recommended Posts

Φιλε παναγιωτη πριν 10 μηνες που ξεκιναγες το χομπυ και πραγματικα ησουν ενα παιδι-αντρας-αθρωπος συνεσταλμενος ενυδρειακα καθως εκανες τα πρωτα σου βηματα.....ησουν ενα απο τα δυο μολις μελη(αφου εγινε προσκληση σε ολους) που εμεινα και εφαγαν σε ενα μεγαλο τραπεζι το οποιο αποτελουνταν απο συντονιστες,διαχειριστες,πρωην συντονιστες και μελη πολλων ετων....

Αυτο το αναφερω για να δεις οτι δεν υπαρχουν κλικες και διακρισεις....ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.....γιατι κανουμε ΕΝΑ ΧΟΜΠΥ!!!

Οσον αφορα στα κοκκινα γραμματα.....

Για ολους ισχυει οτι ειναι ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ για τα γραφομενα τους...αρα κανεις δεν εχει αναγκη να υπερασπιστει κανεναν.....ο καθενας ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ τον εαυτο του και τη θεση του ΜΟΝΟΣ του και με απτα επιχειρηματα...ενυδρειακα μιλαω παντα.

Οποιοι συμφωνουν η' διαφωνουν το σημειωνουν....χωρις ομως να ειναι υποχρεωμενοι!!

Οι συντονιστικη ομαδα δεν ειναι ουτε οι ghostbusters,Ουτε oi thundercats,oυτε oι fantastic 4 για να υπερσπιστει θιγμενους και κατατρεγμενους!!!!Μην το παρεις σαν ειρωνεια...χιουμορ κανω.

Οταν αναλαμβανουμε την ευθυνη να γραψουμε κατι αυτοματως αναλαμβανουμε και την ευθυνη-χρεος να το υποστηριξουμε και να το υπερασπιστουμε!!Εμεις....οχι οι αλλοι!!!

Τους προβληματισμους σου για το κοινο ωφελος του φορουμ θα τους δεχομουν εαν δεν εκανες πικροχολα σχολια σε αλλο φορουμ,για το προσωπο με το οποιο εχεις τις διαφωνιες σου αλλα και το ιδιο το aquazone.

Ακομα και εδω πριμ μερικους μηνες ειχες προβει σε βαριες κατηγοριες.

Εαν δεν σου κανει καποιο προσωπο μην ασχολεισαι...εαν δεν σου κανει το aquazone μην μπαινεις....!

Σε περιπτωση που σου βαζει καποιος το πιστολι στο κεφαλι και σε υποχρεωνει να κανεις login η' να δεις τα τεκτενωμενα στο az....αλλα και να παιρνεις θεση σε αναλογα ζητηματα....τοτε παω πασο....

Ολα αυτα στα αναφερω σαν παντελως ασχετος ενυδρειακα οσον αφορα στο γλυκο....δε ξερω φιλε πανο αν ειχες δικιο η' αδικο!

Στην συμπεριφορα εστιαζω και οχι στο ενυδρειακο κομματι

Ρε παιδια....επιτελους ας κανουμε το χομπυ μας με σωστη συμπεριφορα εκτος σπιτιου μας και ας χρησιμοποιουμε το ιντερνετ και τα φορουμ με την απαιτουμενη παιδεια,τροπο,συμπεριφορα και συνεση!

+1000 στα κόκκινα γράμματα.

για τα παραπάνω δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ καλο.....πειραματιζομαστε ,οποτε και πρεπει να ακουγονται ολες οι γνωμες........μου εχει τυχει να σβηστει γνωμη μου επειδη δεν συμφωνουσε με την γνωμη διαχειριστη........πως λοιπον να αναφερω καποιο πειραμα που εκανα και πετυχε?????!!!!!!!

ρωτα οτι θες εκτος απο το ονομα !!!!!!!!

Φιλε linglong αυτο που καταγγελεις ειναι παρα πολυ σοβαρο,οπως ειπε και ο σταματης.......

Πριν μπεις στη διαδικασια να το αναφερεις θα επρεπε να εισαι προετοιμασμενος-διατεθιμενος να αναφερεις ακριβως τι εγινε και φυσικα να αναφερεις ονομα!!

Αλλιως καλυτερα να μην το ανεφερες καθολου....

Που ξερουμε οσοι διαβαζουμε αυτο το θεμα αν λες ψεματα-αληθεια-δεν καταλαβες κατι καλα η' οι υπευθυνοι αν καποιος συντονιστης κανει καταχρηση εξουσιας εν αγνοια τους....??

Αν ηθελες να γινει χωρις να πεσουν πανω του φωτα ας εκανες μια αναφορα στους γενικους η' στους διαχειριστες.

Απο τη στιγμη που εκανες την αναφορα δημοσια θα πρεπει να αναφερεις και δημοσια το τι ακριβως εγινε .....

Δεν ειναι σωστο να πεταμε σοβαρες κατηγοριες χωρις να τις υπερασπιζομαστε....

Αν πω οτι καποιος απο αυτους που εχουν ποσταρει στην τελευταια σελιδα ειναι κλεφτης(εντελως τυχαιο παραδειγμα) θα ειναι ωραιο???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ώπα , ώπα Μιχάλη , εδώ θα τα τσουγκρίσουμε . Φέρε εσύ τον ύφαλο σου , να φέρω και εγώ ένα από τα βάθη της Σαλαμίνας ώστε να σε καλέσω σε μονομαχία ! Χιουμοράκι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο.....πειραματιζομαστε ,οποτε και πρεπει να ακουγονται ολες οι γνωμες........μου εχει τυχει να σβηστει γνωμη μου επειδη δεν συμφωνουσε με την γνωμη διαχειριστη........πως λοιπον να αναφερω καποιο πειραμα που εκανα και πετυχε?????!!!!!!! Υ.Γ.ρε sammy ,παντα αυτο που εχω στο μυαλο,παντα αυτο γραφεις.....εχω κατι αριθμους στο μυαλο μου για το τζοκερ των χριστουγενων.....μην τους γραψεις παρακαλω!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-88: :bigemo_harabe_net-88: :bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

και τι θα μου δώσεις; :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ..... ;)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον να αναφερω και τι ?????σαν νεος χομπιστας και παντελως ασχετος,μπηκα σε ενα ΞΕΝΟ φορουμ να μαθω και να παρω γνωμες....αν οι διαχειριστες δεν μπορουν να λυσουν τα θεματα τους,θα τους τα λυσω εγω?????αυτο που μενει ειναι το εξης.....εγω πρωσωπικα σεβαστηκα το φορουμ ,το αγαπησα,και τον τελευταιο καιρο ως ανταποδοση (δεν ξερω αν φτανει)ακολουθαω συναντησεις ,αλλα και προσπαθω με τα λιγα που εχω μαθει να συμβουλεψω ποιο αρχαριους απο μενα......ΟΜΩΣ θα μπορουσα απλα να κανω την δουλεια μου ,,να περνω οτι θελω απο εδω μεσα και μετα στα πετραχειλια μου!!!!!!!παρολα αυτα βλεπεται οτι δεν εχει συμβει μονο σε μενα.....εχει συμβει και σε αλλους που ηδη το αναφεραν αλλα και σε πολλους περισσοτερους που εχουν το φορουμ στα πετραχειλια τους......οποτε σιγουρα δεν λεω ψεματα

Link to comment
Share on other sites

το 10% σου φτανει ,Η να βαλω και κανα δυο μπουκαλια τσιπουρο^^????

και παλι

ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ.....

καποιος να διωρισει τον δημητρη υπευθυνο ησυχιας

Link to comment
Share on other sites

και παλι

καποιος να διωρισει τον δημητρη υπευθυνο ησυχιας

Κυρίες - Κύριοι!

Όσοι δεν το γνωρίζουν ( έρχομαι στη θέση να τους το αναφέρω ) ο Δημήτρης είναι ένα από τα ιδρυτικά

μέλη αυτού του χώρου που λέγεται Aquazon με τον σκοπό να μάθουμε όλοι εμείς κάτι παραπάνω.

Το θέμα που έχει ανοίξει αφορά όλους εμάς που κατά διαστήματα έχουμε κάνει διάφορες κριτικές με άκομψο

τρόπο.

Θέλω να κρατήσουμε το χόμπι ΨΗΛΑ και όχι τις αντιπαραθεσεις!

Σας ευχαριστω!

Φιλικα Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό στεναχωριέται και παραπονιέται ρε φίλε γιατί το έχει πονέσει το forum

και μερικοί προσπαθούν να το κάνουν . . .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eισαι ο Δημητρης...........και τους κοβεις τα λαρυγγια :bigemo_harabe_net-75:

:P

40706_1538020166418_4650411_n.jpg

αχαχαχχα τι μ@λαγάνας είσαι....

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο λαβρακας!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε linglong εδω ανεφερες....

πολυ καλο.....πειραματιζομαστε ,οποτε και πρεπει να ακουγονται ολες οι γνωμες........μου εχει τυχει να σβηστει γνωμη μου επειδη δεν συμφωνουσε με την γνωμη διαχειριστη........πως λοιπον να αναφερω καποιο πειραμα που εκανα και πετυχε?????!!!!!!!

...κατηγορωντας ΔΗΜΟΣΙΩΣ με αυτο το Post ενα-καποιο μελος της συντονιστικης ομαδας οτι σου στερησε την ελευθερια λογου και μαλιστα απλα και μονο επειδη ειχατε διαφορετικες αποψεις.....κανοντας δηλαδη ταυτοχρονα και καταχρηση εξουσιας!

Ειναι πολυ πολυ πολυ σοβαρη κατηγορια αυτη ξαναλεω......

Σε ενα φορουμ στο οποιο ειναι θεμελιος λιθος η ελευθερια λογου τετοιες αναφορες ειναι πολυ σοβαρες και για να εχουν βαση πρεπει να ειναι απτες και συγκεκριμενες.

Εαν εσυ θεωρεις αδικο το περιστατικο που αοριστα αναφερεις...θα σε ενημερωσω,πως ειναι ακομα πιο αδικο να "πετας λασπη στον ανεμιστηρα"...και να τους λερωνεις ολους....ειδικα με κατηγοριες που δεν στηριζονται καπου....και με γεγονοτα.

Γι'αυτο και σου ζητηθηκε να γινεις πιο συγκεκριμενος δημοσια,αφου με αυτο τον τροπο εγινε η αναφορα...κατι το οποιο δεν εκανες.

Απο εκει και περα απο την απαντηση που εδωσες διακρινω πως δεν καταλαβες την σοβαροτητα των γραπτων σου αλλα ουτε και το νοημα-σκοπο του ιδιου του Post μου #102.

Αναλωθηκες σε τελειως αλλα πραγματα χωρις να επικεντρωθεις στην ουσια του θεματος και να δωσεις μια απαντηση.

Απο τη στιγμη που δεν αναλαμβανεις την ευθυνη αυτων που ειπες και επειδη προσωπικα δεν εχω διαθεση για μη ενυδρειακες αντιπαραθεσεις που δεν οδηγουν πουθενα,δεν υπαρχει νοημα να γινει παραπανω κουβεντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ώς συνήθως αλλιώς ξεκίνησε το θέμα άλλου έφτασε.

χωρίς να θέλω να υποστηρίξω ή να ρίξω κάποιων θέλω να επισημάνω ότι δεν υπάρχει φόρουμ με απόλυτη ελευθερία λόγου, όλα βρίσκονται κάτω από την εποπτεία των γραπτών και άγραφων νόμων μας αρέσει δεν μας αρέσει έτσι είναι τα πράγματα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να κάνω ένα ποστ Στράτο σήμερα και ήταν το μόνο θέμα που είχα να πω κατι :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ελεγα να κανω ενα ποστ σ'αυτο το θεμα,αλλα τελικα δεν θα το κανω,γιατι ως συνηθως θα γινω κακος :bigemo_harabe_net-72:

Οποτε......απλα ειμαι παρατηρητης :)

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να κάνω ένα ποστ Στράτο σήμερα και ήταν το μόνο θέμα που είχα να πω κατι :)

Εχω ανοιξει 3 θεματα ..κλαψ κλαψ κλαψ

Πλακιτσα κανω

Link to comment
Share on other sites

Εχω ανοιξει 3 θεματα ..κλαψ κλαψ κλαψ

Πλακιτσα κανω

καλά κάνεις και κάνεις πλακίτσα τύπου σπαμ αφού εχουμε το οκ απο τον Χασκυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ελεγα να κανω ενα ποστ σ'αυτο το θεμα,αλλα τελικα δεν θα το κανω,γιατι ως συνηθως θα γινω κακος :bigemo_harabe_net-72:

Οποτε......απλα ειμαι παρατηρητης :)

Ρε Στράτο μπορείς να γίνεις ακόμη ποιο κακός;;;;!!! :bigemo_harabe_net-74:

ξέρεις μπορείς να γράψεις τη γνώμη σου κόσμια δεν εχεις να χάσης τίποτα κυριολεκτικά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε Στράτο μπορείς να γίνεις ακόμη ποιο κακός;;;;!!! :bigemo_harabe_net-74:

ξέρεις μπορείς να γράψεις τη γνώμη σου κόσμια δεν εχεις να χάσης τίποτα κυριολεκτικά

Λες και δεν ξερεις ρε Χρηστο...............κοσμια ξεκοσμια,λαθος θα βγω!!!

Κρίμα, ήταν ωραίο θέμα αλλά του αλάξατε τα φώτα :(

Θοδωρη,δεν νιωθω οτι χαλασα τιποτα,γιατι δε χαλασα τιποτα.Αντιθετα με καποιους αλλους!!!!!

If you know what i mean........... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι, βλέπω ότι έχει προχωρήσει αρκετά η συζήτηση...

Πιστεύω θα ήταν περιττό να αναφέρω με ποιούς διαφωνώ και με ποιούς συμφωνώ (όσοι με γνωρίζετε εκτός φόρουμ, γνωρίζετε και την άποψή μου), γι αυτό επέλεξα να απαντήσω στον φίλο Μιχάλη μιας και αναφέρθηκε σε μένα και ένας λόγος παραπάνω επειδή τυγχάνει να τον έχω γνωρίσει από κοντά και σε ένα βαθμό τον έχω σε εκτίμηση σαν άνθρωπο:

Φιλε παναγιωτη πριν 10 μηνες που ξεκιναγες το χομπυ και πραγματικα ησουν ενα παιδι-αντρας-αθρωπος συνεσταλμενος ενυδρειακα καθως εκανες τα πρωτα σου βηματα.....

Συνεχίζω να είμαι "συνεσταλμένος ενυδρειακά", μιας και ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΑΡΧΑΡΙΟΣ, κάτι το οποίο δεν πρόκειται να αλλάξει αφού όσο ζεις μαθαίνεις και κάτι παραπάνω, σε όλους τους τομείς της ζωής μας ισχύει αυτό! Έχω την εντύπωση σε βαθμό σιγουριάς ότι δεν το έχω παίξει σε καμία των περιπτώσεων "έμπειρος" (αν αυτό θέλεις να πεις αναφέροντας την παραπάνω γραμμή στη δημοσίευσή σου). Αν εκ παραδρομής μου θεωρείς ότι έχει ειπωθεί κάτι από μέρους μου που να σε κάνει να πιστεύεις ότι ξαφνικά έγινα έμπειρος σε παρακαλώ να μου πεις πότε έγινε αυτό...

ησουν ενα απο τα δυο μολις μελη(αφου εγινε προσκληση σε ολους) που εμεινα και εφαγαν σε ενα μεγαλο τραπεζι το οποιο αποτελουνταν απο συντονιστες,διαχειριστες,πρωην συντονιστες και μελη πολλων ετων....

Φυσικά και το θυμάμαι, δεν το έχω ξεχάσει και αν μου δινόταν ξανά η ευκαιρία θα το ξαναέπραττα!!! Πέρασα πάρα πολύ όμορφα εκείνη τη βραδιά - κι εγώ και η κοπέλα μου που ήμασταν μαζί - και ήταν και ο κυριότερος λόγος που επέλεξα να παραμείνω στην παρέα σας γιατί απλούστατα πέρασα καλά μέχρι εκείνης της χρονικής στιγμής, και όχι να φύγω όπως έκαναν το 95% των παρευρισκόμενων εκείνη την ημέρα στην κοπή της πίτας που εξαφανίστηκε με το που ολοκληρώθηκε η κλήρωση των δώρων...

Αυτο το αναφερω για να δεις οτι δεν υπαρχουν κλικες και διακρισεις....ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.....γιατι κανουμε ΕΝΑ ΧΟΜΠΥ!!!

Οσον αφορα στα κοκκινα γραμματα.....

Για ολους ισχυει οτι ειναι ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ για τα γραφομενα τους...αρα κανεις δεν εχει αναγκη να υπερασπιστει κανεναν.....ο καθενας ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ τον εαυτο του και τη θεση του ΜΟΝΟΣ του και με απτα επιχειρηματα...ενυδρειακα μιλαω παντα.

Οποιοι συμφωνουν η' διαφωνουν το σημειωνουν....χωρις ομως να ειναι υποχρεωμενοι!!

Οι συντονιστικη ομαδα δεν ειναι ουτε οι ghostbusters,Ουτε oi thundercats,oυτε oι fantastic 4 για να υπερσπιστει θιγμενους και κατατρεγμενους!!!!Μην το παρεις σαν ειρωνεια...χιουμορ κανω.

Οταν αναλαμβανουμε την ευθυνη να γραψουμε κατι αυτοματως αναλαμβανουμε και την ευθυνη-χρεος να το υποστηριξουμε και να το υπερασπιστουμε!!Εμεις....οχι οι αλλοι!!!

Όποτε μα όποτε πραγματικά θελήσεις, έχω όλη την καλή διάθεση να μιλήσουμε από κοντά και να κάνουμε ό,τι συζήτηση θέλεις, συμπεριλαμβανομένων και των αποδείξεων και της υπεράσπισης των λεγομένων μου που ανέφερες.... Και όλα αυτά θα στο ξαναπω - όχι ότι δεν το ξέρεις ήδη κι εσύ - επειδή σε πάω σαν άνθρωπο, από τα λίγα που έχουμε πει θεωρώ ότι είσαι ένας έντιμος και σωστός άνθρωπος. Ειλικρινά εσένα προσωπικά είναι πιθανό να στενοχωρηθώ αν σε χάσω από φίλο..

Τους προβληματισμους σου για το κοινο ωφελος του φορουμ θα τους δεχομουν εαν δεν εκανες πικροχολα σχολια σε αλλο φορουμ,για το προσωπο με το οποιο εχεις τις διαφωνιες σου αλλα και το ιδιο το aquazone.

Ακομα και εδω πριμ μερικους μηνες ειχες προβει σε βαριες κατηγοριες.

Εαν δεν σου κανει καποιο προσωπο μην ασχολεισαι...εαν δεν σου κανει το aquazone μην μπαινεις....!

Σε περιπτωση που σου βαζει καποιος το πιστολι στο κεφαλι και σε υποχρεωνει να κανεις login η' να δεις τα τεκτενωμενα στο az....αλλα και να παιρνεις θεση σε αναλογα ζητηματα....τοτε παω πασο....

Εγώ έχω πάψει εδώ και αρκετές βδομάδες να ασχολούμαι με το πρόσωπο που αναφέρεσαι... αντιθέτως, αυτό συνεχίζει και ασχολείται μαζί μου... και αν δεν ασχολούταν μαζί μου ή δεν είχαν λογική αιτία γι αυτόν όλα τα λεγόμενα και οι "βαριές μου κατηγορίες" δε θα καθόταν να σπαταλάει χρόνο ψάχνοντας στο τι ποστάρω και να πιάνεται από λέξεις, (παρ)εμηνεύοντάς τες όπως αυτός θέλει... (για να το κάνει σημαίνει ότι αυτός έχει το κόλλημα και αυτός το συνεχίζει όχι εγώ). Θα αναφέρω γι ακόμα μια φορά τη λαϊκή ρήση του τόπου μας ότι όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται...

Για το αν μου αρέσει το az ή όχι, να σου υπενθυμίσω ότι είναι ενυδρειακό φόρουμ και αυτό σημαίνει ότι συνδέομαι για χάριν του χόμπι, τελευταία δυστυχώς λιγότερο λόγω έλλειψης χρόνου και ύπαρξης πολλών κοινωνικών υποχρεώσεων... έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνω στην καθημερινότητά μου από το να μπαίνω για να ενημερωθώ όπως λανθασμένα πιστεύεις για ανούσια θέματα και για "κουτσομπολιά" που δεν αξίζουνε ούτε σεντ του ευρώ...

Και σχετικά με αυτό που υπονοείται ότι είμαι υποκινούμενος να κάνω login εδώ και να παρακολουθώ τα τεκτενώμενα στο az, μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλον..... (ΑΛΛΟΣ έμπαινε σε άλλο φόρουμ και ξεψάχνιζε τα θέματά μου και τις δημοσιεύσεις μου αναζητώντας αφορμές να αναζωπυρώσει διαμάχες και επίσης ΑΛΛΟΣ έστελνε τους "κλώνους" του να προσπαθήσουν να με ψαρώσουν μέσω pm.... ΑΛΛΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΙ ΟΧΙ ΕΓΩ)...

Συνεπώς τα περί "πιστολιών", "εξαναγκασμών σε login" και στοχευμένων παρακολουθήσεων μάλλον δείχνουν προς άλλη μεριά και όχι προς εμένα, έτσι για να καταλαβαινόμαστε...

Ολα αυτα στα αναφερω σαν παντελως ασχετος ενυδρειακα οσον αφορα στο γλυκο....δε ξερω φιλε πανο αν ειχες δικιο η' αδικο!

Έστω... να σας κάνω τη χάρη και να δεχθώ το ότι εγώ έχω κάνει λάθος και ότι όντως η Hydrocotyle Leucocephala είναι απαιτητικό φυτό (παραβλέποντας ότι μεγαλώνει σαν τρελό ακόμα και σε κουβάδες με ελάχιστο φωτισμό)... Μη μου πεις ότι κάνει εξίσου λάθος και ο Σπύρος Δέλτα66?? ένας χομπίστας του οποίου τις γνώσεις, τις εμπειρίες πάνω στο χόμπι και την εγκυρότητα αυτών παραδέχεται και ο τελευταίος άνθρωπος της ενυδρειακής μας κοινότητας

Στην συμπεριφορα εστιαζω και οχι στο ενυδρειακο κομματι

Ό,τι σπείρεις θα θερίσεις (σε απλή μετάφραση, όποιος με προσβάλλει και με ειρωνευτεί θα του το ανταποδώσω διότι δεν του αξίζει κάτι παραπάνω)

Ρε παιδια....επιτελους ας κανουμε το χομπυ μας με σωστη συμπεριφορα εκτος σπιτιου μας και ας χρησιμοποιουμε το ιντερνετ και τα φορουμ με την απαιτουμενη παιδεια,τροπο,συμπεριφορα και συνεση!

Αυτά που αναφέρεις παραπάνω καλό θα ήτανε να τα μετέφερες πρώτα και σε κάποιους συγκεκριμένους παλιούς συνχομπίστες, των οποίων ο τρόπος έκφρασης και η συμπεριφορά τους μάλλον δεν αρμόζει κατά πολύ με την ηλικία τους.... και είναι πολύ λυπηρό αυτό διότι εμείς της νέας γενιάς περιμέναμε πιο σωστή διαπαιδαγώγηση από τους μεγαλύτερους και να αποτελούσαν παραδείγματα - πρότυπα προς μίμηση και όχι προς αποφυγή...

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...