Jump to content

Με Λένε Δημήτρη...και Σκοτώνω Ψάρια


Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι, βλέπω ότι έχει προχωρήσει αρκετά η συζήτηση...

Πιστεύω θα ήταν περιττό να αναφέρω με ποιούς διαφωνώ και με ποιούς συμφωνώ (όσοι με γνωρίζετε εκτός φόρουμ, γνωρίζετε και την άποψή μου), γι αυτό επέλεξα να απαντήσω στον φίλο Μιχάλη μιας και αναφέρθηκε σε μένα και ένας λόγος παραπάνω επειδή τυγχάνει να τον έχω γνωρίσει από κοντά και σε ένα βαθμό τον έχω σε εκτίμηση σαν άνθρωπο:

Φιλε πανο ειπα την αποψη μου...οτι θες κρατα το..οτι δεν θες πετα το.

Να μην μιλησουμε αν τρακαρουμε καπου...δεν υπαρχει περιπτωση!Αλλοιμονο!

Ισα ισα μπορει να σου λυθουν πολλες αποριες και να αλλαξεις γνωμη για πολλα πραγματα.

Κανονικα θα επρεπε να διαγραφει η αναφορα στον delta γιατι πλεον ειναι banned...οχι επειδη δημιουργει καποιο προβλημα η αναφορα...αλλα γιατι ειναι αδικο αφου δεν μπορει πλεον να υπερασπιστει ο ιδιος τις αποψεις του.

Παρακαλω πολυ,να μην ξαναγινει. :thumbup:

Ταπεινη μου αποψη,οντας απολυτως ασχετος στο γλυκο....ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ Η' ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ....ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ 5 ΤΖΑΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ!

Ας μην βαζουμε λοιπον παρωπιδες για να υπερασπιστουμε καποιον η' την αποψη του...μπορει να λειπουν κομματια απο το παζλ,τα οποια αν ειχαμε να μας αλλαζαν την εικονα που σχηματισαμε!

Επισης προσωπικα αν παω σε καποιο εστιατοριο και δεν μου αρεσει ο χωρος,το φαγητο,ο ιδιοκτητης,οι σερβιτοροι,οι πελατες κτλ....δεν κανω παραπονα,ουτε προσπαθω να αλλαξω κατι απο αυτα....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ!

Αν δε,μου τη δινει στα νευρα οποιοσδηποτε απο αυτους τοτε ειναι που δεν θα παω...ουτε για κατουρημα!

Νηστικος δεν θα μεινω..υπαρχουν πολλα εστιατορια...δοξα τω Θεο.

Μην το παρεις προσωπικα αυτο πανο...γενικα το λεω.

Φιλε πανο,δεν εχει νοημα να προχωρησει η συζητηση παραπανω...ειναι σαν να φτυνουμε στον ωκεανο.

Να πω οτι ηταν ενυδρειακη και καπου θα εβγαζε να πω οκ...αλλα ολα σε λιγες μερες θα ειναι γραπτα που θα ξεχαστουν...και δεν θα εχουν κανει κανενα ενυδρειο καλυτερο η' χομπυστα "σοφοτερο"...λογια του αερα και γραπτα για να περασει η ωρα με τον πιο ανουσιο και λιγοτερο παραγωγικο τροπο....

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφου το θέμα έχει κατά σπαμαριστεί και έχει γίνει κουτάκι παραπόνων και επίλυση διαφόρων προβλημάτων θα ήθελα μια λύση στο πρόβλημα μου από τον παρακάτω φίλο γιατί τα λύνει όλα :)

το μονο προβλημα ειναι ενα :

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος [1-2]

ολα τα αλλα διορθωνονται !!!!

φίλε Λέζα αν μου λύσεις το πρόβλημα μου θα σου λύσω και εγώ το δικό σου.

Σπουδάζω 2 παιδιά και δεν με φτάνουν τα λεφτά.

Ευχαριστώ περιμένω απάντηση :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

o delta ειναι banned.....WOW!!!! σορρυ αλλα δεν το ηξερα....ειχα καποια στιγμη να μπω καιρο....παντως τωρα που το σκευτμαι οταν κανω καιρο να μπω, ανθρωποι εξαφανιζονται.....μυστηριωδως.....

χρηστο εγω το εχω ξαναπει....μια φαρμα ενυδρειακων φυτων ληπει απ την ελλαδα....!!!!

θα βαλεις και σταμπα "ψωνιζουμε Ελλινηκα" και θα κανεις παταγω!

Link to comment
Share on other sites

Αφου το θέμα έχει κατά σπαμαριστεί και έχει γίνει κουτάκι παραπόνων και επίλυση διαφόρων προβλημάτων θα ήθελα μια λύση στο πρόβλημα μου από τον παρακάτω φίλο γιατί τα λύνει όλα :)

φίλε Λέζα αν μου λύσεις το πρόβλημα μου θα σου λύσω και εγώ το δικό σου.

Σπουδάζω 2 παιδιά και δεν με φτάνουν τα λεφτά.

Ευχαριστώ περιμένω απάντηση :)

αν ερχοταν το παο-ατρομητος 2-1 θα σου ελυνε το προβλημα ο Αλαφουζος :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αφου το θέμα έχει κατά σπαμαριστεί και έχει γίνει κουτάκι παραπόνων και επίλυση διαφόρων προβλημάτων θα ήθελα μια λύση στο πρόβλημα μου από τον παρακάτω φίλο γιατί τα λύνει όλα :)

φίλε Λέζα αν μου λύσεις το πρόβλημα μου θα σου λύσω και εγώ το δικό σου.

Σπουδάζω 2 παιδιά και δεν με φτάνουν τα λεφτά.

Ευχαριστώ περιμένω απάντηση :)

στην ιδια φαση ειμαι και εγω φιλε ;)

αλλα αμα ειναι να το αφησω να με παρει απο κατω ........

Η πλακα κανει καλο σε ολους μας !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ακόμη δεν με πήρε από κάτω όσο ζω παλεύω και όσο παλεύω ζω όλα καλά όλα ωραία όλα ανθηρά, ας είναι καλά η σύνταξη της μαμάς :) .

Link to comment
Share on other sites

Είχατε δέν είχατε το κάνατε κουρείο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα εμ να δεις χρηστο ( με το minion ) οτι και να πει ο δημητρης δεν μπορω να μην γελαω και κανω like

Link to comment
Share on other sites

Είχατε δέν είχατε το κάνατε κουρείο....

έχει ακόμη ακόμη περιθώριο Δημήτρη.

ΥΓ

καμιά καλή συνταγή για κουραμπιέδες ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα το κλείνω μιάς και δέν έχει νόημα να συνεχιστεί τουλάχιστον με την τροπή που πήρε, άν και θα ήθελα να συζητάγαμε το αρχική του ουσία...Ελπίζω να "πέρασαν" κάποια μυνήματα σε όλους μας και να αλλάξουμε έστω και λίγο προς το καλύτερο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...