Jump to content

Εσπασε Ο Θερμοστατης


Recommended Posts

λοιπον, πριν λιγο ειδα την θερμοκρασια στο γαριδαδικο 18 βαθμους με ρυθμιση στους 22 και λεω κατι εγινε...

εσπασε ο θερμοστατης....το ενυδρειο ειναι 30 λιτρα και εχω μεσα ρεντ τσερρυ....

η ειρωνια ειναι οτι σημερα στο γαριδαδικο καηκε και η λαμπα οποτε ειναι σχεδον σαν να με φτυσανε μεσα στην μουρη...

θα την παλεψουνε μεχρι την παρασκευη μεσα στο κρυο και στο σκοταδι????

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια περιοχη εισαι;

μεταμορφωση

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα την παλεψουν στους 18,αν μπορεις να κατεβεις Πειραια σου δανειζω θερμοστατη

:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια αλλα αν ειναι να την παλεψουνε θα μεινω ετσι μεχρι την παρασκευη....

σημερα ειναι και μια δυσκολη μερα....

καλη χρονια σε ολους....

Link to comment
Share on other sites

Οτι θελεις φιλος.Τις κοκκινες κι εγω στους 18 τις εχω.Αν θελησεις ομως για να μην εχεις αγχος μη διστασεις.

Καλη χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

ελα μεταμορφωση να σου δωσω

αμα μπορεις γειτονα θα σου ειμαι υποχρεος

Link to comment
Share on other sites

Οτι θελεις φιλος.Τις κοκκινες κι εγω στους 18 τις εχω.Αν θελησεις ομως για να μην εχεις αγχος μη διστασεις.

Καλη χρονια :)

αμα νομιζεις οτι δεν θα εχουνε θεμα να μην αγχωθω να βρω ετσι??

Link to comment
Share on other sites

Και λίγο παραπάνω Μενίδι (κοντοχωριανοί) υπάρχει εφεδρικός θερμοστάτης αν χρειαστείς μίλα.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους για την προσφορα σας....

παραμονη πρωτοχρονιας βραδυ και προσφερθηκατε τεσσερα ατομα....

αυτο ειναι το χομπι....

τελικα πηρα απο τον φιλο niknik....

μια ωρα πριν την αλλαγη του χρονου θαυμαζα το τερας του.....

καλη χρονια σε ολους..........

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ευκαιρια να παρεις και εναν ρεζερβα να εχεις. Την εχω παθει και εγω δυο φορες κιολας αλλα το μαθημα εγινε παθημα.συνηθος οτι συμβαινει συμβαινει σαββατοκυριακο και αργιες.

Link to comment
Share on other sites

τελικα αμα κατι στραβωσει στραβωνει για τα καλα....σημερα το απογευμα που εκανα τις αλλαγες νερου στα ενυδρεια μου ,κατα λαθος εσπασα τον ρυθμιστη απο τον θερμοστατη που εχω στο 60αρι με τα μουλτι...μετα απο μιση ωρα ο θερμοστατης πηρε υγρασια και σταματησε να δουλευει...

δυο θερμοστατες σε δυο μερες................

ευτυχως εχω εναν 150w και τον εβαλα...ξερω οτι ειναι τεραστιος για τα 60 λιτρα μεικτα αλλα ια ειναι μονο για μια-δυο μερες,... την παρασκευη θα παρω δυο που χρειαζομαι και κανα δυο εφεδρικους

Link to comment
Share on other sites

Λαχείο πήρες??

Αυτό δεν είναι τύχη φίλε μου αλλά επιτυχία :)

μου μπηκε καλα ε :xmas_laugh: :xmas_laugh: ???

ζωγραφισα :xmas_laugh:

Link to comment
Share on other sites

τελικα αμα κατι στραβωσει στραβωνει για τα καλα....σημερα το απογευμα που εκανα τις αλλαγες νερου στα ενυδρεια μου ,κατα λαθος εσπασα τον ρυθμιστη απο τον θερμοστατη που εχω στο 60αρι με τα μουλτι...μετα απο μιση ωρα ο θερμοστατης πηρε υγρασια και σταματησε να δουλευει...

δυο θερμοστατες σε δυο μερες................

ευτυχως εχω εναν 150w και τον εβαλα...ξερω οτι ειναι τεραστιος για τα 60 λιτρα μεικτα αλλα ια ειναι μονο για μια-δυο μερες,... την παρασκευη θα παρω δυο που χρειαζομαι και κανα δυο εφεδρικους

Αν μπορείς να τον κρύψεις και δεν σε ενοχλέι, δεν υπάρχει θέμα. Εγώ έχω έναν 150άρι σε 54 μικτά.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να τον κρύψεις και δεν σε ενοχλέι, δεν υπάρχει θέμα. Εγώ έχω έναν 150άρι σε 54 μικτά.

Γιατί δε βάζεις κανά σώμα καλοριφέρ με 50 φέτες μέσα στο ενυδρειο; Χαχαχαχαχαχα!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε βάζεις κανά σώμα καλοριφέρ με 50 φέτες μέσα στο ενυδρειο; Χαχαχαχαχαχα!!

Δεν μπορούσα να το κρύψω ρε Πάνο ! :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...