Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα και καλη χρονια με υγια πανω απο ολα σε εσας και τα κατικιδια σας!εχω ενα ενυδριο 100 λιτρα και εχω μεσα 3 μικρα χρυσοψαρα και 3 σουμπουκιν ποιο μεγαλο μεγεθος.ξερω οτι ειναι πολα για αυτα τα λιτρα αλλα τα 3 χρυσοπσαρα μου τα κανανε δορο. το ενα απο τα σουμπουκιν του εχει πρειστι εσοτερικα απο την αριστερι μερια το στομαχι μου φενετε θα ηθελα να σας ρωτησω τη μπορει να εχει.? αν πμορει να κολισουν και τα αλλα?και αν κολανε οι ανθροποι αρωστιες απο τα ψαρια?.

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσε αυτό εδώ http://www.aquazone.gr/forums/topic/25739-oeunia-aeeuaiuoco-aoeyiaaeao/ οι φωτό απαραίτητες και οσο καλύτερες γίνεται.

Μην ανησυχείς για την μετάδοση της ασθένειας στους ανθρώπους, αλλά μέχρι να μάθουμε τί είναι δεν ξέρω να σου πω αν κινδυνεύουν τα άλλα ψάρια ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

το ενυδριο ειναι 100 λιτρα, φιλτρο βιολογικο εσοτερικο ,ταισμα με φιλαρακι,ψαρια 3 χρυσοψαρα και 3 σουμπουκιν μεγαλα σε μεγεθος τιμες νερου δεν μετραω αλαγι νερου καθε 2 βδομαδες το ενυδριο λιτουργι απο το 2007 φοτογραφιες θα προσπαθισω να βαλω αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαράκια σου έχουν θέμα σήμερα,φωτογραφίες θα βάλεις αύριο και θεραπεία θα ξεκινήσεις από Δευτέρα ??

Συγχωρέστε με για το off topic αλλά μου βγήκε αυθόρμητα μόλις διαβασα το θέμα .

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν μπορω να βρω με τιποτα τον φορτιστη απο τιν φοτογραφικη!δεν πμορω να ανεβασω φοτοφραφιες τι θεραπια μου προτινεται?

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσε αν μπορείς τη φόρμα που σου έδωσε η Astra πιο πάνω. Με πρόσφατες μετρήσεις αν γίνεται. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...