Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

Aγγελαρα μην μασας ρε συ,κυκλους κανει η ρουφιανα κ εσυ εχεις περασει τοσα που εχει κανει παραπανω απο μια γυρα!

Θα ερθουν καλυτερες μερες...γερος να εισαι γιατι χωρις αυτο δεν ερχεται τιποτα!Οταν εισαι ορθιος μπορεις να παλευεις τα παντα ειτε κερδισεις ειτε χασεις!

 

Να εχεις ενυδρειο φιλε κ βαλε μεσα κ χρυσομυγες...θα σε βοηθαει εστω κ λιγο!

Και οταν φυγουν τα συννεφα ξαναφτιαχνεις οτι γουσταρεις :thumbsu:

 

Το θεμα ειναι να εισαι στην παρεα μας γιατι αυτο ειναι πιο σημαντικο απο το χομπυ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aγγελαρα μην μασας ρε συ,κυκλους κανει η ρουφιανα κ εσυ εχεις περασει τοσα που εχει κανει παραπανω απο μια γυρα!

Θα ερθουν καλυτερες μερες...γερος να εισαι γιατι χωρις αυτο δεν ερχεται τιποτα!Οταν εισαι ορθιος μπορεις να παλευεις τα παντα ειτε κερδισεις ειτε χασεις!

 

Να εχεις ενυδρειο φιλε κ βαλε μεσα κ χρυσομυγες...θα σε βοηθαει εστω κ λιγο!

Και οταν φυγουν τα συννεφα ξαναφτιαχνεις οτι γουσταρεις :thumbsu:

 

Το θεμα ειναι να εισαι στην παρεα μας γιατι αυτο ειναι πιο σημαντικο απο το χομπυ!

+1000
Link to comment
Share on other sites

Άγγελε τωρα ειδα το θέμα σου. 

 

Μερικές φορες χρειάζεται να κάνουμε μια παύση απο κάτι που κάνουμε για να το ξαναρχίσουμε στο μέλλων με ποίο όρεξη και με καλύτερα αποτελέσματα. 

 

Κάτσε ενα διάστημα, χαλάρωσε, δες τα οικονομικά πως θα πάνε, και είμαι σίγουρος ότι κατα τον Οκτώβρη θα σε δούμε με Reef παλι. 

 

Οτι χρειαστείς εδώ είμαστε :) 

Link to comment
Share on other sites

Άγγελε πολλές φορές με τις απανωτές αναποδιές μπορεί να απογοητευόμαστε, αλλά αυτό είναι σίγουρα κάτι πολύ προσωρινό.

Οι δυσκολίες μας δυναμώνουν. Δεν χρειάζονται πάρα πολλά για να κάνουμε το χόμπι μας, που είναι άλλωστε η ψυχοθεραπεία μας.

Είτε reef είτε γλυκό, εκείνο που έχει μεγάλη σημασία, είναι η γυάλα να έχει μέσα νερό.

Ξεκουράσου λίγο καιρό και είμαι σίγουρος ότι θα ξαναρχίσεις με μεγαλύτερη όρεξη.

Είναι βλέπεις και αυτό το φόρουμ, και όλοι αυτοί οι ενοχλητικοί τύποι εδώ μέσα, που δεν νομίζω πως θα σε αφήσουμε να αγιάσεις. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε δεν εχω κατι παραπανω να πω απο οσα ειπαν τα παιδια παραπανω.Να σου ευχηθω καλη τυχη σε οτι κανεις απο εδω και περα,υγεια και οσο για τα ενυδρεια να ειμαστε καλα να στηνουμε να ξεστηνουμε και να τα χαιρομαστε ειτε ειναι 10 λιτρα ειτε 10000 λιτρα,θαλασσινο,γλυκο.Σκεψη θετικη και ολα θα πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για τα λογια σας που ξερω πολυ καλα οτι δεν ειναι μονο λογια αλλα και πραξεις :)

 

θα κανω το διαλλειμα μου και βλεπουμε, οι αναποδιες και οι κακοτυχιες μας κανουν συγουρα πιο δυνατους και μας πεισμομουν να παμε κοντρα και να δημιουργησουμε, αλλα ενα διαλλειμα παντα χρειαζετε. 

 

Σωτηρη οντως εδω μεσα γινεται ο κακος χαμος απο ανθρωπους που δεν σε αφηνουν να ηρεμισεις, σε πιανουν με τις συμβουλες τους, τις ιδεες τους, τις καλες πραξεις, τις μπυρες που σε ποτιζουν, τις ομορφες κουβεντες που κανουν, τις ωραιες στιγμες που περνας, τις ενυδρειαρες που φτιαχνουν-εχουν-φροντιζουν και ολα τα αλλα πανε περιπατο....

 

εγω θα το λεω μια ζωη, μεσα απο αυτο το φορουμ, μεσα απ τις κακες στιγμες του που ηταν λιγες αλλα και μεσα απ τις υπεροχες στιγμες του που ευτηχως ηταν παρα πολλες, περασα πολυ ομορφα, εμαθα πολλα πραγματα, εγινα καλητερος ενυδρειακα αλλα και σε προσωπικο βαθμο και δεν αλλαζω τον χωρο και αυτους τους ανθρωπους για κανεναν λογο....

 

το Aquazone ειναι οικογενεια απο ενα σημειο και μετα, πως να το κανουμε!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μένω στο τελευταίο που είπες !

Υγεία και υπομονή και ..... Θα γυρίσει ο τροχός :)

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε μαζι σε οτι και να κανεις.Οτι και να θελεις θα ειμαστε κοντα σου ξεκουρασου και σιγα σιγα ολα θα φιαξουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...