Jump to content

Ανεπισημος Καφες Χομπιστων Μενιδιου Και Γυρω Περιοχων.


Recommended Posts

Ρε γαβ γαβ,αυτές είναι προτάσεις... Εχεις δει στη ζωή σου ανακοίνωση που να ζητάει και γνώμη;;; Αλλα ΝΑΙ!Εγώ φταίω....Που δε σε γλέντησα όταν ήσουν μικρός....... :P

Link to comment
Share on other sites

Ασε που δεν έχει οριστεί στανταρ σημείο,ο χωρος των Ster, (escape center) είναι 2 στρέματα.Aλλος θα παει στο βουνό και άλλος στη λεωφόρο...

Πείτε μερα και ωρα στανταρ να παω σημερα να βρω τι καφετεριες έχουν απομείνει, γιατί αμα περιμένω από σας θα πιούμε σπαστό στα παγκάκια.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το επομενο Σαββατο στις 17.30 και λεω να το κανουμε στο Agora που ρωτησε ο Φωτης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα η καφετέρια, μπορώ να περάσω αύριο να δω. Αν συμφωνήσουν όλοι για τη μέρα και ώρα το σημείο το καθορίζουμε. Εντός escape center πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι υπαρχει αλλα αν μπορεις να πας να το τσεκαρεις για σιγουρα θα ειναι ακομα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, θα περάσω αύριο απόγευμα για έρευνα. Είμαστε σύμφωνοι για το επόμενο Σάββατο και ώρα 17:30;

Link to comment
Share on other sites

Όχι! :rolleyes: (μόνο εμένα δε βολεύει Σάββατο :angry02: μόνη μου τα λέω μόνη μου τ'ακούω :P )

Link to comment
Share on other sites

Όχι! :rolleyes: (μόνο εμένα δε βολεύει Σάββατο :angry02: μόνη μου τα λέω μόνη μου τ'ακούω :P )

Τι να σε κανουμε εσενα?Παρε ενα ρεπο και ελα.:P

Κυριακη δεν μπορω εγω δυστοιχος :(

Την επομενη φορα αν το ξανακανουμε,θα το κανουμε Κυριακη για να ερθεις και εσυ.:)

Link to comment
Share on other sites

Τι να σε κανουμε εσενα?Παρε ενα ρεπο και ελα. :P

Κυριακη δεν μπορω εγω δυστοιχος :(

Την επομενη φορα αν το ξανακανουμε,θα το κανουμε Κυριακη για να ερθεις και εσυ. :)

Στις δύο πρώτες συναντήσεις που είχα πάει, με τα χίλια ζόρια κατάφερα να αλλάξω το πρόγραμμά μου για να έρθω. Να δούμε στην επόμενη, κι έχω να κάνω και ντελίβερι. :P Ναι, ναι κάντε το Κυριακή! Και το σκεφτόμουν σήμερα που πήγα στην Πάρνηθα... :D

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσα δε θα σας έπρηζα... :( Δεν πειράζει, την επόμενη!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , το Agora Cafe λειτουργεί. Ο πάνω όροφος είναι κλειστός το χειμώνα, το ισόγειο και ο έξω χώρος παίζουν κανονικά.
Κάπνισμα ελεύθερο, μένει μόνο να κάνω ένα τηλέφωνο Σάββατο πρωί, για να κρατήσουν τραπέζια στη σειρά και είμαστε κομπλέ!
Rastafarian άνοιξε ένα νέο θέμα μιας και το ξεκίνησες, στις συναντήσεις να βγάλουμε σύνολο περίπου πόσοι θα είμαστε. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...