Jump to content

Νέος Στο Hobby,στο Forum (Παντου!) Με Μονομαχο!


chinook

Recommended Posts

υπαρχει μια περιπτωση (με βοηθεια ανωθεν βεβαιως,βεβαιως!) να αναβαθμιστω σε λιτρα.

μετα απο αναζητηση κατεληξα οτι τα sun sun ειναι ισως οτι πιο φθηνο υπαρχει σε αυτη την αγορα

γι αυτο θα θελα να μαθω απο τους μονους που εμπιστευομαι σε αυτο το hobby (γιατι βαρεθηκα να ακουω παπατζες εξω)

αν σαν μαρκα εχει αξιοπρεπη προιοντα πριν κανω καποια κινηση!

δεν ειναι οτι ειμαι μυστικοπαθης,απλα δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο ματι.γενικη απορια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακο! Μια χαρα ενυδρεια ειναι! Υπαρχουν και τα OCEANSON! Eπισης κινεζικο. Εγω τετοιο εχω!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τα sun sun από θέμα εμφάνισης καπάκια κτλ δεν με ενθουσιάζουν.Βέβαια αυτά είναι γούστα.

Πας για καινούριο η μεταχειρισμένο?

Link to comment
Share on other sites

@sturm.... φτου φτου φτου...τωρα το ειδα το καμαρι σου...πωωω κακως μπηκα εγω σε αυτο το forum....μπαινεις σε τετοια τοπικ και παθαινεις ζημια...!

@rastafari ενταξει το θεμα design ειναι υποκειμενικο!εγω ψαχνομαι απο θεμα ποιοτητα κατασκευης!

και για να ειμαστε ειλικρινης ενυδρεια αντικειμενικα ομορφα ειναι μονο καποια ευρωπαικα (αν δεν κανω λαθος)

που εκει πεφτει μαστιγιο στην τιμη,ειτε καινουργιο ειτε μεταχειρισμενο!

Δεν εχω ακομα κατασταλαξει καπου.ερευνα αγορας κανω να δω τι παιζει.

ψαχτηκα λιγο στις αγγελιες,περασα και απο καποια μαγαζια (αυριο με βγαζει ο δρομος μου και απο ενα μεγαλο πετσοπαδικο στο ποταμι θα δω και εκει) και βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...