Jump to content

Bare Bottom Επιλογές Για Γλυκό Νερό


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Τι επιλογές υπαρχουν σε ψάρια σε bare bottom ενυδρείο γλυκού νερου?

Link to comment
Share on other sites

Τι διαστάσεις θα έχει? τι φίλτρο θα μπεί?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το κάνεις bare bottom ; Στο βυθό αναπτύσσονται πολλοί μικροοργανισμοί που βοηθούν στην ισορροπία του συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το κάνεις bare bottom ; Στο βυθό αναπτύσσονται πολλοί μικροοργανισμοί που βοηθούν στην ισορροπία του συστήματος.

Προσωπικα μου αρέσουν τα bare bottom!

Δεν ξέρω αν θα εκανα ενα ποτε αλλά ρωταω γιατί το έχω απορία και ίσως και κάποιος στο μέλλον το χρειαστεί! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα bare bottom μπορείς να βάλεις ότι βάζεις και σε ένα με βυθό...το άν είναι καλό ή όχι είναι μεγάλη συζήτηση...

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα bare bottom μπορείς να βάλεις ότι βάζεις και σε ένα με βυθό...το άν είναι καλό ή όχι είναι μεγάλη συζήτηση...

Ευχαριστώ που μπηκες στην συζήτηση!

Ψαρια που κολυμπουν στην επιφάνεια του νερου αλλά και ψαρια που κολυμπουν στο κεντρο του ενυδρείου θα έχουν κάποιο θέμα αν δεν υπάρχει βυθός?

Εκτός της "βιολογιας" που κρατάει ο βυθός υπάρχει κάποιος άλλος λογος που θα επηρεάσει τα ψαρια που προανεφερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν δεν είναι ψάρια "βυθού", δεν πιστεύω να έχουν θέμα, αν φυσικά πληρούνται οι υπόλοιπες προϋποθέσεις όπως λίτρα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ψαρια που τους αρεσουν τα φυτα δεν ξερω πως θα συμπεριφερθουν σε ενα τετοιο ενυδρειο.Τα μονα φυτα που θα μπορεις να βαλεις θα ειναι αυτα που δενονται.

Link to comment
Share on other sites

Ψαρια που τους αρεσουν τα φυτα δεν ξερω πως θα συμπεριφερθουν σε ενα τετοιο ενυδρειο.Τα μονα φυτα που θα μπορεις να βαλεις θα ειναι αυτα που δενονται.

Ναι συμφωνώ σε αυτό!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...