Jump to content

Αυτα Ειναι


Recommended Posts

Βρε αυτα ειναι αλλα που ειναι; Εδω παντως οχι!

Πανο αν εννοεις της Κρητης, δεν εχει καμια σχεση με αυτα τοσο σε επιπεδο υποδομων αλλα και τοσο σε επιπεδο ποικιλιας ψαριων!

Καλο ειναι αλλα ειμαστε πισω ακομη!

Link to comment
Share on other sites

Βρε αυτα ειναι αλλα που ειναι; Εδω παντως οχι!

Πανο αν εννοεις της Κρητης, δεν εχει καμια σχεση με αυτα τοσο σε επιπεδο υποδομων αλλα και τοσο σε επιπεδο ποικιλιας ψαριων!

Καλο ειναι αλλα ειμαστε πισω ακομη!

φυσικά και υστερούμε συγκριτικά με αυτα που βλέπεις εδώ τα οποία να φανταστώ ειναι απο τα καλύτερα παγκοσμίως αλλα ήταν μια δυνατή προσπάθεια και έχει χαρακτηριστεί εν απο τα καλύτερα της Ευρώπης. Δεν έχω παει αλλα έτσι έχω διαβάσει και μάλιστα σε ξένο τύπο.
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε άνθρωπε, πήγες γαμήλι ταξίδι τη γυναίκα σου στα ενυδρεια;;; Και σε εχει ακολμα μέσα σρο απίτι;;;; Και απο οτι βλέπω φωτογραφίες μόνο τις τσιπούρες και τα μπακαλιαράκια έβγαλες, τη σύζυγο ούτε μια. Πρεπει να ειναι ωραίο πάντως και σίγουρα μια μέρα θα το επισκεφθώ. Αγαπώ και Κρήτη βέβαια έτσι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε που να την παω ρε φιλε; Αν την αφηνα να διαλεξει εκεινη απο παπουτσαδικο σε τσαντασικο και σε ρουχαδικο θα μασταν!

Την πηγα και ειδε και το σπιτι της Αλικης! :xmas_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει και της Κρήτης και ήταν πραγματικά πολύ οργανωμένο και αρκετά μεγάλο!Βέβαια,το καλοκαίρι πήγα ταξίδι του μέλιτος στην Ταυλάνδη και είδα από κοντά το siam center aquarium στην bangkok....ότι ψάρι και κοράλλι μπορείτε να φανταστείτε το είχε......

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν ξαναπαντρευόμουν, θα την πήγαινα γαμήλι ταξίδι στο σπίτι του Θοδωρη. Μια χαρά ενυδρείο έχει!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ενδιαφέρον σ' όλο τον κόσμο..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

φανταστειτε τι φίλτρα έχουν... :phone:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...