Jump to content

Αναπαραγωγή Μονομάχου


ScarFace

Recommended Posts

Και έχουμε αυγά!!!!!!!

Το αρχικό πανέμορφο ζευγαρι έκανε τα αυγα του!!!η θηλυκιά απομακρύνθηκε και έμεινε ο αρσενικός να τα κοιτάει!!!φωτο ελπίζω αύριο το πρωι!!!

Ειμαι πολύ χαρούμενος!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο!! με το καλό να δεις και ουρίτσες.

τον αρσενικό τον βγάζεις μόλις αυτά κάνουν προσπάθειες να κολυμπήσουν.

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο!! με το καλό να δεις και ουρίτσες.

τον αρσενικό τον βγάζεις μόλις αυτά κάνουν προσπάθειες να κολυμπήσουν.

Ευχαριστώ πολύ!!ναι το ξέρω!!θα ενημερωνω συχνα!!
Link to comment
Share on other sites

απομακρυνθηκε και ο αρσενικος γιατι ειχαμε αρκετες απωλειες!(τα μισα αυγα περιπου) :(

στην αρχη νομιζα οτι τα επαιρνε να τα μεταφερει αλλα δεν ηταν αυτε οι δια8εσεις του και γιαυτο απομακρυνθηκε!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Να πάνε όλα καλά! Θα μας βάλεις καμία φωτογραφία; :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Χριστοφορε!!! Αντε και με το καλο χαζοψαρομπαμπας!!! Ποτε ειπαμε οτι θα ερθει ο φιλος σου?

Περιμενουμε φωτογραφιες..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Να πάνε όλα καλά! Θα μας βάλεις καμία φωτογραφία; :D

ευχαριστώ πολύ!!!

Αύριο θα έρθει μάλλον μεσημέρι!!

Μπραβο Χριστοφορε!!! Αντε και με το καλο χαζοψαρομπαμπας!!! Ποτε ειπαμε οτι θα ερθει ο φιλος σου?

Περιμενουμε φωτογραφιες..

Μαίρη!!!!ευχαριστώ πολύ!!αύριο με το καλό θα βγάλω!!
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να εχω ιντερνετ και να τις δω.... Δεν με θελει τελευταια και για αυτο ειμαι εκτος...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλαρακι! Παμε γερα για επιτυχια!

Ευχαριστώ πολυ θοδωρή!!

Ελπιζω να εχω ιντερνετ και να τις δω.... Δεν με θελει τελευταια και για αυτο ειμαι εκτος...

Χαχα ελπίζω να μπεις να τις δεις!!τον περιμένω να ερθει!!

Κατι άκυρο!ξέρει κανεις τι γίνεται με τα αυγά που έχουν πεσει κάτω??θα εκκολαφθούν?

Επειδή έχει βγε ο αρσενικος και δεν μπορεί να τα μαζεύει!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα συγνώμη έχω κατι θέματα με τον υπολογιστη!!

Παιδιά αρκετά αυγά είναι στον πάτο!θα εκκολαφθούν αυτά η όχι??

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν τα μισά έπεσαν!

Δεν θα βάλω παλι τον αρσενικό μέσα γιατί θα τα φαει σίγουρα οποτε απλα περιμένω και θα δουμε!!

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα αυγα πρεπει να τα βγαλεις ή οχι? το ρωταω μηπως ανεβαινει αμμωνια

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εκανες λαθος που εβγαλες τον αρσενικο απο μεσα,πρεπει να μεινει μερικες μερες για να κοιταζει τα αυγα και να μεταφερει οσα πεφτουν κατω παλι πανω στη φωλια.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εκανες λαθος που εβγαλες τον αρσενικο απο μεσα,πρεπει να μεινει μερικες μερες για να κοιταζει τα αυγα και να μεταφερει οσα πεφτουν κατω παλι πανω στη φωλια.

Rasta ναι το γνωρίζω αλλά ο αρσενικός είναι απίστευτα εξαντλημένος και όσο ηταν μέσα έφαγε πανω απο 80-90 αυγά!!χαλαγε την φωλιά και απλα τα έτρωγε!!οποτε είπα να τον βγαλω γιατί δεν θα είχε μείνει τίποτα!

Δεν χάθηκε και ο κόσμος!!αφου "γνωρίστηκαν" και αρχίζουν και αποκτούν εμπειρία θα την βγάλουμε την άκρη!!

Link to comment
Share on other sites

Ισως επειδη ειναι η πρωτη του φορα! Θα μαθει!

Έτσι πιστεύω και εγώ!!αυτό δείχνουν άλλωστε!την μια φορά απλα επαιζαν..την δεύτερη δεν έβγαλαν αυγα...την τριτη γέννησαν αλλά τα τρώει!!

Πάμε για την τέταρτη και τυχερή!!χεχε

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα φταιει το οτι ειναι απειρα τα ψαρια σου ακομα.Αφου ομως εκαναν την αρχη σιγουρα θα το επαναλαβουν.Απλα εγω πιο πανω σου ειπα οτι επρεπε να τον αφησεις λιγο ακομα τον αρσενικο μεσα,τωρα οσο αυγα πεσουν κατω θα πρεπει να τα μαζεψεις με καποιο τροπο και να τα πεταξεις.Νομιζω οτι αν τα αφησεις μεσα και χαλασουν,μετα θα σου χαλασουν και τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα φταιει το οτι ειναι απειρα τα ψαρια σου ακομα.Αφου ομως εκαναν την αρχη σιγουρα θα το επαναλαβουν.Απλα εγω πιο πανω σου ειπα οτι επρεπε να τον αφησεις λιγο ακομα τον αρσενικο μεσα,τωρα οσο αυγα πεσουν κατω θα πρεπει να τα μαζεψεις με καποιο τροπο και να τα πεταξεις.Νομιζω οτι αν τα αφησεις μεσα και χαλασουν,μετα θα σου χαλασουν και τα υπολοιπα.

Θα βρω εναν τροπο να τα μαζεψω!!ευχαριστώ για τις συμβουλές!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...