Jump to content

Provlimataki me tis nees dimosieyseis


Dr_SerZ

Recommended Posts

Otan vlepoume tis nees dimosieyseis, paratirisa oti den emfanizetai to asteraki pano ston fakelo gia mas ipodikniei oti exoume idi grapsei se kapoio thema me apotelesma merikes fores na grafoume dyo fores ta idia...Ayto to provlimataki diorthonetai?

Link to comment
Share on other sites

Otan vlepoume tis nees dimosieyseis, paratirisa oti den emfanizetai to asteraki pano ston fakelo gia mas ipodikniei oti exoume idi grapsei se kapoio thema me apotelesma merikes fores na grafoume dyo fores ta idia...Ayto to provlimataki diorthonetai?

Βασικά προσπάθησε και εσύ φίλε Dr_SerZ να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και τα άλλα πιστεύω ότι θα τα κοιτάξουν οι admin. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να πατάς BACK αλλά να πηγαίνεις από τα links του forum

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να πατάς BACK αλλά να πηγαίνεις από τα links του forum

Δεν παταω "Back", παω απο τα link του φορουμ και παλι δεν μου εμφανιζει τα αστερακια στουσ φακελους.Δεν νομιζω πως το προβλημα ειναι δικο μου καθωε μου σημβαινει σε δυο Η/Υ

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συμβαίνει αυτό, όταν ανοίγω τη σελίδα με τις "Νέες δημοσιεύσεις" ή τη σελίδα "Ενεργά θέματα". Οταν όμως μπαίνεις σε κατηγορία και την κοιτάς όλη (πχ "AQUAZONE Forum & Portal") τα βλέπεις κανονικά τα θέματα που έχεις συμμετάσχει, με τα αστεράκια...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα ότι αυτό συμβαίνει αν δεν έχεις κάνει login.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...