Jump to content

Σωστοί Επαγγελματίες!


Recommended Posts

Θέλω να σας ευχαριστήσω για τα υπέροχα ψαράκια τα οποία ακόμη και μετα απο 6:30 ώρες ταξίδι εφτασαν σε άψογη κατασταση!

Όσο για την συσκευασία....Όλα τα λεφτά!!!!

Εδω στην επαρχια δεν έχουμε και πολλές επιλογές αλλά όσο υπαρχουν μαγαζιά σαν και εσάς δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!

Χίλια ευχαριστώ και παλι για την εξυπηρέτηση!

Link to comment
Share on other sites

Από τον κ. Ζαχαρόπουλο έχω ψωνίσει ψαράκια πολλές φορες......ok, όλες εκτός απο μια που δεν είχαν το είδος που ήθελα. Η συσκευασία πράγματι ειναι το κάτι άλλο αλλα εμένα μου έχει μείνει χαρακτηριστικά η προθυμία για εξυπηρέτηση και η ευγένεια του κ. Βασίλη (με εκείνον πάντα μιλάω) αλλα και του Κώστα που τα λέμε απο εδώ μέσα. Ειναι τόσο πρόθυμοι να σε βοηθήσουν που στο τέλος σε κάνουν να αισθάνεσαι και άσχημα που ενώ δεν εχουν πχ αυτό που ψάχνεις, εκείνοι σου λένε οτι θα κάνουν τα πάντα για να το βρουν (μου έτυχε με λάμπα και την είχα σε 2 μέρες παρακαλω). Δεν έχω λόγια. Μακάρι όλοι οι επαγγελματίες, σε όλους τους τομείς να ήταν τόσο "επαγγελματίες" όσο οι εν λόγω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πω προσωπικά για το κ.Βασίλη τον οποίο και γνωρίζω.έχω γυρίσει τα πιο πολλα petshop της Αθήνας και άνθρωπο σαν και αυτόν δεν έχω βρει πουθενά.

Κατ'αρχην οταν στις 24/12/2013 εκάνα μια παραγγελια τηλεφωνικά(ψαράκια & φυτά) ο άνθρωπος φιλοτιμηθηκε διοτι ηταν παραμονή Χριστουγέννων και μου τα έφερε στο Σχηματάρι.

Εχθές επισκέφθηκα το κατάστημα του να εφοδιαστω πάλι με ψαράκια και ο άνθρωπος μια ερώτηση του έκανες και καθότανε με λεπτομέρεια να σου εξηγήσει τα πάντα.

Τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν στο χώρο αυτό,οι περισσότεροι κοιτάνε να πουλήσουν και τίποτα άλλο.

Ελπίζω κάποια στιγμή να γνωρίσω και το κ.Κώστα!

Σας εύχομαι να συνεχίσετε ετσι και να έχετε πάντα καλές δουλειές γιατί σας αξίζει!!

Έγινε επεξεργασία - JOHN1801
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Σε ολους

Σας ευχαριστουμε παρα πολυ για την υποστηριξη σας πανω απο ολα. Οταν καταστηματα σαν εμας εχουμε υποστηριξη σαν την δικια σας , δεν μπορουμε παρα να γινομαστε ολο ενα και καλυτερη.

Πρεπει να καταλαβουμε ολοι (και τα καταστηματα και οι χομπιστες) οτι η σχεση μας πρεπει να ειναι αρμονικη. Ο ενας χωρις τον αλλον δεν μπορει να υπαρξει. Θελετε την καλυτερη εξυπηρετηση και τις καλυτερες τιμες και θελουμε την υποστηριξη σας

Σας ευχαριστουμε θερμα

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...