Jump to content

Κρίμα Τα Ψαράκια


spentgr

Recommended Posts

Και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα την αγοράσουνε την παπα...ριά.

Κρίμα τα ψαράκια

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=82083

Link to comment
Share on other sites

ότι να ναι .καλά έχουμε να δούμε ακόμα πολλά χαζά .

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας στην αρχή κάνεμε τέτοια λάθη....

Δέν μπορούμε να κάνουμε τίποτα για αυτό, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΔΩ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.....

Στην τελική για να επιλέξουν να παρουν κάτι τέτοιο σημαίνει ότι ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ είναι κάτι που τους αρέσει.....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Όλοι μας στην αρχή κάνεμε τέτοια λάθη....

Δέν μπορούμε να κάνουμε τίποτα για αυτό, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΔΩ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.....

Στην τελική για να επιλέξουν να παρουν κάτι τέτοιο σημαίνει ότι ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ είναι κάτι που τους αρέσει.....

πολυ σωστος ο φιλοσ , παντα πρεπει να δειχνουμε-δειχνετε σε ολους με ομορφο τροπο γτ ειναι λαθος καποια πραγματα και αιτιολογημενα . απο την αρχη αυτο ηταν που μου αρεσε πολυ εδω στο φορουμ . νομιζω πως θα δουμε παντος πολλες χαζομαρες να κυκλοφορουν στο εμποριο .καλη συνεχεια σε ολους ευχομαι

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μ'αρεσει!αυτες τις μερες θα το παρω και εχω σκεψεις για βιοτοπικο αφρικης.Οταν ανοιξω θεμα περιμενω τις ιδεες σας!!! :bigemo_harabe_net-115:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μ'αρεσει!αυτες τις μερες θα το παρω και εχω σκεψεις για βιοτοπικο αφρικης.Οταν ανοιξω θεμα περιμενω τις ιδεες σας!!! :bigemo_harabe_net-115:

Θα πάρω κ εγώ ένα!Λέω να βάλω ένα sohal και ένα xanthurum!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...