Jump to content

Κέντρο Θεσσαλονίκης Χιονίζει!....


Recommended Posts

Δεν πιστεύω να το διατηρήσει λόγω θερμοκρασίας..

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στα αυτοκίνητα άρχισε να πιάνει και αν το στρώσει ακόμη λίγο θα βγω να φτιάξω.... χιονόψαρο

Καλά είχαν πει ότι το 14 τελειώνει η ύφεση και θα δούμε μια άσπρη μέρα. :bigemo_harabe_net-169:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τι χιονι να δειτε ρε και εσεις στα πεδινα της θεσσαλονικης....ελατε εδω να δειτε γουστα.

κριμα μονο που δεν εχω λουκανικα και κρασακι.......................................................................ακομα.χεχε

Link to comment
Share on other sites

ε άμα δεν έχεις κρασάκι από εκείνο το ωραίο τι να έρθω να κάνω.... τη φάτσα σου να βλέπω? χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

ε άμα δεν έχεις κρασάκι από εκείνο το ωραίο τι να έρθω να κάνω.... τη φάτσα σου να βλέπω? χαχαχαχαχ

με τι να ερθεις βρε?πετωντας?εσυ δεν το κουνας παλιογερε στις καλες.τωρα που χιονιζει και φτιαχνεις και ενυδρειο...καλα κρασια.

Εικονα ?

εχω βγαλει μερικες στο φουμπου.κατα τα αλλα ως γνωστον ,εδω το ενυδρειο δεν βγαζω,αφου δεν το εχω.χεχε

Link to comment
Share on other sites

με τι να ερθεις βρε?πετωντας?εσυ δεν το κουνας παλιογερε στις καλες.τωρα που χιονιζει και φτιαχνεις και ενυδρειο...καλα κρασια.

Πω πω.... να έρθω λέει και να αποκλειστώ δυο-τρεις μέρες εκεί ααααααααααααααααααααα φρίκη !!!!!!!!!!!

....και να μην έχεις και κρασί !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...