Jump to content

Καλή Αρχή


Olympous

Recommended Posts

Ειμαι νεος στον χώρο του ενυδρειου, κατοπιν παροτρυνσης του παιδιου μου. Αφου ενημερωθηκα απο διαφορα ελληνικα site, αγορασα ενα Hailea FA400 60lt για εισαγωγη στο χώρο. Ειμαι στην τριτη ημερα λειτουργιας και εχω τοποθετηση επιπροσθετα στο ενυδρειο, το υποστρωμα, το θερμοστατη, το θερμομετρο, και κατι σωληνισκους για τα καλα Βακτηρια (σαν μακαρονια κοφτα). Και βεβαια το νερο με το υγρο για την αποχλωριωση, και το εχω σε λειτουργια. Σκεφτομαι την 5η μερα να βαλω για 2 ημερες το βιολογικο υγρο και μετα να προβω στην αγορα κανα 2 αρχικων κατοικων!! Συμβουλες ευπροσδεκτες αν και οι οδηγοι σας ειναι σαφεστατοι και εξαιρετικοι. Μπραβο για την καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα και καλη διαμονη και απο μενα!!!

Καλη αρχη λοιπον αλλα ανοιξε αν θες ενα καινουριο θεματακι στα ενυδρεια μελων ή στα γενικα περι γλυκου νερου να το δουμε εκει το ενυδρειο σου γιατι αυτο το θεμα ειναι μονο για ενα γεια και μετα κλεινει αυτοματα! :)

Link to comment
Share on other sites

Α!Εχεις ανοιξει ηδη!!!! :thumbsu::thumbsu::thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες, μπορείς να κανεις μια έρευνα στο φόρουμ εχει πάρα πολλά να διαβάσεις.Μην βιάζεσαι , λίγο δύσκολο βέβαια, . Θα σου προτεινα να ρωτάς τους πιο έμπειρους.

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες .

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...