Jump to content

24Χρονος Τραυμάτισε Με Μαχαίρι Τον Καρχαρία Που Του Επιτέθηκε


Recommended Posts

Γιατρός από τη Νέα Ζηλανδία είχε μια ασυνήθιστη συνάντηση. Ο 24χρόνος και η παρέα του ψάρευαν υποβρύχια στα σκοτεινά νερά του Colac Bay όταν ένιωσε ένα τράβηγμα στο πόδι του (Vid)

Στη συνεχεία βγήκε έξω στα βράχια, περπάτησε μέχρι το αυτοκίνητό του, άνοιξε ένα κουτί πρώτων βοηθειών και έραψε πρόχειρα τα τραύματά του.

Αμέσως μετά κατευθύνθηκε σε κοντινή ταβέρνα και είπε μερικές μπύρες!

Είναι Θεός ο γιατρός.

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/24xronos_traymatise_me_maxairi_ton_karxaria_poy_toy_epitethhke.2616179.html

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό μου έμεινε από την ιστορία ήταν η τελευταία ατάκα: "............Τη Δευτέρα ο νεαρός πήγε κανονικά στη δουλειά του."

Αν γινόταν εδώ στην Ελλάδα και ο τύπος ήταν δημόσιος υπάλληλος, θα είχε ήδη βγεί σε αναρρωτική άδεια για τουλάχιστον 3 μήνες και μετά την επάνοδό του θα ζητούσε να τοποθετηθεί σε ένα ήσυχο γραφείο για να μη του προκαλείται στρες και επιδεινώνεται όλο και περισσότερο η ήδη επιβαρυμένη ψυχολογία του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό μου έμεινε από την ιστορία ήταν η τελευταία ατάκα: "............Τη Δευτέρα ο νεαρός πήγε κανονικά στη δουλειά του."

Αν γινόταν εδώ στην Ελλάδα και ο τύπος ήταν δημόσιος υπάλληλος, θα είχε ήδη βγεί σε αναρρωτική άδεια για τουλάχιστον 3 μήνες και μετά την επάνοδό του θα ζητούσε να τοποθετηθεί σε ένα ήσυχο γραφείο για να μη του προκαλείται στρες και επιδεινώνεται όλο και περισσότερο η ήδη επιβαρυμένη ψυχολογία του.

πες τα χρυσοστομε!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ΑΞΙΟΣ!!!!!!! Εγώ αν είχα βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση, ή που θα είχα πεθάνει από τον φόβο μου, ή που θα είχα μαχαιρωθεί μόνος μου για να μην ταλαιπωρούμε,.....

Εδώ ένα μικρό, περίπου 1,5 μέτρο, είδαμε το καλοκαίρι σε μιά παραλία στο νησί, και πότε έγινα χριστός, περπάτησα πάνω στην θάλασσα και βγήκα έξω (είμαι και 110+ κιλά) δεν το κατάλαβα....

Link to comment
Share on other sites

ΑΞΙΟΣ!!!!!!! Εγώ αν είχα βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση, ή που θα είχα πεθάνει από τον φόβο μου, ή που θα είχα μαχαιρωθεί μόνος μου για να μην ταλαιπωρούμε,.....

Εδώ ένα μικρό, περίπου 1,5 μέτρο, είδαμε το καλοκαίρι σε μιά παραλία στο νησί, και πότε έγινα χριστός, περπάτησα πάνω στην θάλασσα και βγήκα έξω (είμαι και 110+ κιλά) δεν το κατάλαβα....

Αφου εισαι μασιστας :bigemo_harabe_net-112: χαχαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

Με το συγκεκριμένο ζώο Στράτε, τυοπαραδέχομαι...... αφού αν έκανες μέτρηση ΝΗ3 στην συγκεκριμένη παραλία, όταν είδα το σκυλί, σύγουρα θα την έβρισκαν 1000ppm.....

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μούφα μου μοιάζει.....καταρχήν 24 χρονόν ιατρός μάλλον δεν προλαβαίνει......μετά το έραψε μόνος τις πληγές μήπως ήταν συγγενής του Τζακ Νόρις;;; Ήπιε μετά μπίρες με τα αίματα να τρέχουν και τον κόσμο να κοιτάει και ήταν και ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!

μήπως τελικά ήταν ο καρχαρίας που πήρε την μορφή του;;; μήπως ζουν ανάμεσα μας;;; :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...