Jump to content

Αγορα Ψαριων


Recommended Posts

καλησπερα σας!!! παιδια μενω μενιδι! μπορειτε να μου πειτε κανενα καταστημα στοισ γυρο περιοχες με μεγαλι ποικιλια σε ζωοτοκα ψαρια για να αγορασω? εστω αθηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μένω και εγω σχετικά κοντά, αλλα θα σε απογοητευσω γιατι η κοντινοτερη λυση που ξερω ειναι νεα χαλκηδονα (λιγα μετρα πριν από τον μεγαλο Σκλαβενιτη) με μικρη ποικιλια. Εγω πάντως βρηκα πολύ μεγαλη ποικιλια βουλιαγμενης 293 Αγιος Δημητριος. Δεν αναφερω ονοματα καταστηματων γιατι δεν θελω να φανει ως διαφημηση, γιατι και εγω ειμαι νεος στο forum.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!!! παιδια μενω μενιδι! μπορειτε να μου πειτε κανενα καταστημα στοισ γυρο περιοχες με μεγαλι ποικιλια σε ζωοτοκα ψαρια για να αγορασω? εστω αθηνα!!!

Γεια σου γείτονα. Δεν ξέρω σε ποια περιοχη του Μενιδίου μένεις αλλά υπάρχει ένα αξιόλογο κατάστημα με αρκετά ψάρια (κατα περιόδους) που βρίσκεται στην οδο Πάρνηθος απέναντι σχεδόν (και λίγο πιο πάνω) από το super market Μαρινόπουλος.

Αν βρω την ακριβή διεύθυνση θα σου τη γράψω. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου γείτονα. Δεν ξέρω σε ποια περιοχη του Μενιδίου μένεις αλλά υπάρχει ένα αξιόλογο κατάστημα με αρκετά ψάρια (κατα περιόδους) που βρίσκεται στην οδο Πάρνηθος απέναντι σχεδόν (και λίγο πιο πάνω) από το super market Μαρινόπουλος.

Αν βρω την ακριβή διεύθυνση θα σου τη γράψω. :)

Θρακομακεδόνων 10.

Link to comment
Share on other sites

φιλε sakis!!! περνα απο εκει που σου ειπε ο σωτηρης. πιστευω οτι θα βρεις οτι ψαχνεις.ειναι αξιολογο καταστημα .εγω εχω ψωνισει απο εκει

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επισκεψη και θεωρω οτι εχει μια αξιοπρεπη συλλογη και καθαρα ενυδρεια. Επισης πολυ καλη εξυπηρετηση, και αφιερωσε αρκετο χρονο να συζητησουμε. Νομιζω οτι θα τον προτημισω αφου ειναι πολυ πιο κοντα στο σπιτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...