Jump to content

Μοντιπορα Digidata?


Recommended Posts

ευχαριστω!θελει δυνατο φως?την εβαλα πρωτη μουρη στο καβουρι και δε τη βλεπω να ζοριζεται.τι χτυπα κατακεφαλα.

Link to comment
Share on other sites

Στράτο moderate to high την βρίσκω εγώ και διαβάζωντας κάποια threads τώρα βρήκα πως παίζει ακόμα και το χρώμα της ρόλο για το πόσο φως χρειάζεται,με την πράσινη να λέει πως θέλει το λιγότερο!

Link to comment
Share on other sites

Πρασινη,ροζ,κοκκινη,καφε,πορτοκαλι που ειχα κατα καιρους,παντα τις ειχα μεση και κατω.

Ενα φραγκ μωβ που μου ειχαν δωσει το εβαλα ψηλα και μεχρι να παρω χαμπαρι χαλασε.

Link to comment
Share on other sites

την εχω αρκετο καιρο σε εντονο φως(2 βαττ ανα λιτρο ειμαι) ανοιγει οπως ειδατε στη φωτο μια χαρα τους πολυποδες.αλλα απο αναπτυξη σα μπαμια ειναι.χαχα.την εβαλα μαζι με μια Plate στην ιδια αποσαση και η plate exei μεγαλωσει πολυ περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλο προβλημα που εχω ειναι οτι το φωσ χτυπαει το νανο απο το πλαι.κρεμαστο εχω σκιες πολλες,μονο αμα βαλω ενα lamp clamp σαν αυτο που δινει για την aqualum par 38 αλλα 38 ευρω ειναι πολλα για ενα σουραβλι!

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο σημείο για το συγκεκριμένο κοράλλι είναι να μπουν σε μέσο ύψος, δύο πρασινες που έχω πάνε σφαίρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...