Jump to content

Προβλημα Με Γατοψαρο


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα με τον πλεκο μου μου τρωει τα φυτα και δεν ξερω τη να κανω.

Γι'αυτο κιολας δεν το εχω φυτεψι ακομα οπως θελο του βαζω και αγγουρι αλλα μολις φαει λιγο παει παλι στα φυτα να μου.

Δεν ξερω αν ειναι να τον χαρισω

Link to comment
Share on other sites

Τις περισσότερες φορές αυτό συμβάινει με τους πλακόστομους. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του παρέχεις πλούσια φυτική τροφή.

Αν δεν συμμορφωθεί :bigemo_harabe_net-55: η επιλογή είναι δική σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αργισα λιγο να απαντισω οταν λες πλουσια τροφη??εγω δοκιμασι με πολλα αγουρια αλλα φυτα... αλλα συνεχιζι

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι αυτό: Τί είδος είναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !! ειχα προβλημα με το ιντερντετ και δεν εμπαινα αλλα τωρα οκ! λοιπον το ειδος ειναι το κλασικο μου τι να κανω γιατι δεν μπορω να ειμαι και πρωι βραδι με το αγκουρι και το μαρουλι απο πανω του :) Εδω δεν εχω βαλει ολλα τα φυτα που θελω επιδη φοβαμαι να μην μου τα φαει. http://www.planetcatfish.com/common/species.php?species_id=148

Mode note: Λινκ απο αλλα Ελληνικα φορουμ η site με περιεχομενο ιδιο με το δικο μας απαγορευονται βαση κανονισμου!Το λινκ αντικατασταθηκε.

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Απλα, τον βγαζεις και τον στελενεις ή δεν βαζεις φυτα και το γεμιζεις ξυλα και πετρες!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο ζωντανό (Pterygoplichthys gibbiceps), αλλά το τελικό μέγεθός του είναι κοντά στο μισό μέτρο...

Η απόφαση δική σου! Εγώ στη θέση σου αν είχα γκάπυ και μόλι, άρα σχετικά σκληρο νερό, θα έβαζα apple snail.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο ειναι το θεμα οτι ειναι πανεμορφο και το εχω αγαπησι και δεν θελω να το δοσω! λες αν του βαζω καθημερινα κατι να τροι πχ μαρουλι να μην μου δημιουργι προβλημα? τα aplle snain μπορω να τα εχω με το γατοψαρο? και αν ναι ποσα υποψην οτι θα βαλω και γαριδες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χαριζω τον πλεκο αν τον θελει κανεις να μου πειτε μεχρι την παρασκευη γιατι αλλιος θα τον δωσο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

χαριζω τον πλεκο αν τον θελει κανεις να μου πειτε μεχρι την παρασκευη γιατι αλλιος θα τον δωσο αλλου.

Βαλε μια αγγελια εδω στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...