Jump to content

Κοπή Της Πίτας 2014(Αθηνα)


TAN

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 214
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορείς να πας κι από σήμερα, ανοιχτά είναι τέτοια ώρα. :rasp:

Αααααα τωρα καταλαβα! Εσυ φταις για ολα! :lolu:

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-150:

Υ.Γ. Εγώ θα φέρω τις τροφές που μας έδωσαν στο σεμινάριο, μία για θαλασσινό και 2 για κόι.

Καλή ιδέα. Θα τα φέρω και εγώ. Οποιος τα θέλει να μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Στον rastafarian παιδιά

δώστε κλαδεματάκι

να τον γεμίσετε χαρά

να κάνει σαν παιδάκι!

Τι κι αν σας ζάλισα αρκετά

με αυτά τα ποιηματάκια

το διασκεδάζω μια χαρά

γιατί έχουν πολλή πλάκα!

; :P

αχαχαχαχααχαχαχαχαχαχ!

Αντε ρε παιδια βαλτε κανα χερακι,μεχρι ποιημα εγινε! :P

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και γω εκει, μαλλον διπλος....

ωραία Ανέστη, μάλλον θα έρθω και εγω.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και γω εκει, μαλλον διπλος....

Πόσο έφαγες ρε άνθρωπε;;;!!!

:P

Σε περιμένουμε!

Link to comment
Share on other sites

Και δύο σπουδαία νέα!.....

Κάρτες Μέλους!!!

Είναι επιτέλους γεγονός!Εξασφαλίσαμε για αρχή εκτπώσεις από το Flocafe το οποίο θα είναι και το νέο μόνιμο μέρος συναντήσεων, και με τις κάρτες μέλους θα μπορεί οποιοσδήποτε ακόμα και άν δεν είναι συνάντηση του Aquazone και π.χ. έχει πάει εκεί με φίλους ή την οικογένεια να έχει τις ίδιες εκπτώσεις!!!!Οι εκπτώσεις υσχύουν και για τα Goodys του Φαλήρου (είναι οι ίδιοι ιδοκτήτες).

Σύντομα θα προσπαθήσουμε να εξασφαλήσουμε και ενυδρειακές εκπτώσεις!!!

Εδώ και οι κάρτες!

post-2-0-29995800-1392543729_thumb.jpg

Σήμερα στην πίτα θα υπάρχουν διαθέσιμες!!!!!!

Aquazone Bazaar!!!

Μετά από πολλά δικά σας πόστ, αποφασίσαμε στην επόμενη συνάντηση του Aquazone να κάνουμε το πρώτο επίσημο bazaar ενυδρειακού εξοπλισμού για το 2014.

"Φέρτε ότι δέν χρειάζεστε και πάρτε κάτι που έχετε ανάγκη"!!!!!!!!!!!

Ας φερουμε ότι δέν χρησιμοποιούμε και ας βοηθηθούμε όλοι μας σε αυτήν την δύσκολη περίοδο.

Θα ακολουθήσει ανακοίνωση και λεπτομέρειες!!!

Πάμε γερά παιδιά!!!!Το 2014 θα είναι δύσκολο από όλες τις απόψεις, τουλάχιστον για το χόμπι μας να το κάνουμε λίγο ευκολότερο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι εταιρίες και τα μαγαζιά που μας τίμησαν και προσφέρουν πολλά δώρα για την σημερινή κλήρωση στην κοπή πίτας έχουν ως εξής και ευχαριστούμε για την προσφορά τους..

Εταιριες

Beluga

Lionfish

Petline

Μαγαζια

Αβυσσος

Aqualum

Aquario

Aqualife

Aquarium shop

Cosmozoo

Coral24

Discus.gr

Zooarea

Zoo planet (κλεισθενους)

Ionwater

Petcumulus

Petsupermarket

Reptilia nostra

Waterwaves

Link to comment
Share on other sites

To aquazone θα ειναι παντα εδω να προσπαθει να φτιαξει συνθηκες κατω απο τις οποιες...

-θα μοιραζονται γνωσεις και εμπειριες μεταξυ μας.

-θα δημιουργουνται καινουργιες φιλιες.Το χομπυ ειναι πολυ πιο απολαυστικο αν εχεις παρεα :thumbsu:

-θα εχουμε παντα καποιον να μας βοηθησει σε ενα προβλημα μας,να συμπαρασταθει η' να μοιραστει τη χαρα μας.Ειτε αυτο γινει με ενα Post,ειτε εμπρακτως και υλικα.

-θα διαβασουμε κατι το οποιο θα μας φτιαξει τη διαθεση και θα χαμογελασουμε.

-θα γινονται εκδηλωσεις,σεμιναρια κτλ οπου θα μαθαινουμε πραγματα τα οποια θα μας πανε ενα βημα πιο περα στο χομπυ και

θα κανουν ευκολοτερη τη συντηρηση-διατηρηση του.

-θα ενημερωνομαστε για τα νεοτερα του χομπυ μας και τις εξελιξεις.

-θα ερχομαστε ολοι πιο κοντα με τις συναντησεις και θα γινoμαστε κατι παραπανω απο ενα nickname,αβαταρ και μερικα Post!

Με ολα αυτα τo aquazone ειναι,οχι απλα ενα φορουμ να μαθουμε κατι η' να βαλουμε μια αγγελια....αλλα μερος της καθημερινοτητας και κομματι της ζωης μας,μαζι με 100αδες ακομα φιλους! :thumbsu:

Οι καρτες και το bazaar,οπως και ολα αυτα αυτα τα οποια εχουν προηγηθει ολα αυτα τα χρονια ειναι απλα ενα μικρο λιθαρακι...ερχονται και αλλα αγαπητοι φιλοι και συνχομπυστες :jig:

Παμε για την πιτα σημερα :bbq:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To aquazone θα ειναι παντα εδω να προσπαθει να φτιαξει συνθηκες κατω απο τις οποιες...

-θα μοιραζονται γνωσεις και εμπειριες μεταξυ μας.

-θα δημιουργουνται καινουργιες φιλιες.Το χομπυ ειναι πολυ πιο απολαυστικο αν εχεις παρεα :thumbsu:

-θα εχουμε παντα καποιον να μας βοηθησει σε ενα προβλημα μας,να συμπαρασταθει η' να μοιραστει τη χαρα μας.Ειτε αυτο γινει με ενα Post,ειτε εμπρακτως και υλικα.

-θα διαβασουμε κατι το οποιο θα μας φτιαξει τη διαθεση και θα χαμογελασουμε.

-θα γινονται εκδηλωσεις,σεμιναρια κτλ οπου θα μαθαινουμε πραγματα τα οποια θα μας πανε ενα βημα πιο περα στο χομπυ και

θα κανουν ευκολοτερη τη συντηρηση-διατηρηση του.

-θα ενημερωνομαστε για τα νεοτερα του χομπυ μας και τις εξελιξεις.

-θα ερχομαστε ολοι πιο κοντα με τις συναντησεις και θα γινoμαστε κατι παραπανω απο ενα nickname,αβαταρ και μερικα Post!

Με ολα αυτα τo aquazone ειναι,οχι απλα ενα φορουμ να μαθουμε κατι η' να βαλουμε μια αγγελια....αλλα μερος της καθημερινοτητας και κομματι της ζωης μας,μαζι με 100αδες ακομα φιλους! :thumbsu:

Οι καρτες και το bazaar,οπως και ολα αυτα αυτα τα οποια εχουν προηγηθει ολα αυτα τα χρονια ειναι απλα ενα μικρο λιθαρακι...ερχονται και αλλα αγαπητοι φιλοι και συνχομπυστες :jig:

Παμε για την πιτα σημερα :bbq:

σσσσσσσ...........μήν τα αποκαλύπτεις όλα..... :D

Θα είναι μιά χρονιά "γεμάτη" πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο για όλα!

:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πολλα ωραια να κανουμε φετος,μεινετε συντονισμενοι...! :)

Λιγες ωρες εμειναν για τη πιτα μας,σας περιμενουμε ολους να περασουμε ομορφα!

Link to comment
Share on other sites

Μπλουζες θα παρουμε φετος;

Σκεφτομουν ενα τροπο με καρτελακια με το ονομα μας για σημερα για να αναγνωριση αλλα τωρα ειναι αργα!

Link to comment
Share on other sites

Μπλουζες θα παρουμε φετος;

Σκεφτομουν ενα τροπο με καρτελακια με το ονομα μας για σημερα για να αναγνωριση αλλα τωρα ειναι αργα!

Εσένα σε ξέρουμε...... :D

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πολλα ωραια να κανουμε φετος,μεινετε συντονισμενοι...! :)

Λιγες ωρες εμειναν για τη πιτα μας,σας περιμενουμε ολους να περασουμε ομορφα!

Εσένα θα σε κλέψω για λίγο να ξέρεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσένα σε ξέρουμε...... :D

Εσυ με ξερεις κι εγω ξερω εσενα! Αλλοι ομως που δεν μας ξερουν και δεν τους ξερουμε;

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητηρια σε ολου του επιχηριματιες που στους δυσκολους καιρος κανουν κατι για τους πελατους, ολοι μας περναμε πακετο αλλα εκεινοι και οσοι εχουν μηνει πια μεγαλητερο, ενα μπραβο και απο μενα......

Εγω θα ειμαι ο ψηλουλης λεπτουλης με την μπλουζα τον Deep Purple και μια θεα κοκκινομαλλα στο πλαϊ....

Κανω αλλαγη στο μικρο και ετοιμαζωμαστε!!!! Αν αργησω μην φατε!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητηρια σε ολου του επιχηριματιες που στους δυσκολους καιρος κανουν κατι για τους πελατους, ολοι μας περναμε πακετο αλλα εκεινοι και οσοι εχουν μηνει πια μεγαλητερο, ενα μπραβο και απο μενα......

Εγω θα ειμαι ο ψηλουλης λεπτουλης με την μπλουζα τον Deep Purple και μια θεα κοκκινομαλλα στο πλαϊ....

Κανω αλλαγη στο μικρο και ετοιμαζωμαστε!!!! Αν αργησω μην φατε!!!

Κι εσενα τωρα σε ξερουμε! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...