Jump to content

Κοπή Της Πίτας 2014 (Θεσσαλονίκη)


Aiolos

Recommended Posts

Να και κάτι που ξεχάσαμε να αναρτήσουμε !!! Την απονομή του 1ου βραβείου για το ενυδρείο του μηνός Ιανουαρίου

Γρήγορα στον κορνιζά !!!

20140216_174642_zps063d345b.jpg

20140216_174642a_zpse8e9030c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα ενα μπραβο ρε Σταυρο!!!Θυμαμε οταν σου ειπα για τον διαγωνισμο που μου ειπες:ρε λες να βαλουν και μενα μεσα?Και να που το σηκωσες!Αν κ εχεις ξανασηκωσει βραβεια για την ενυδρειαρα σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θα παρακαλουσα πολυ το ατομο το οποιο κερδισε το δευτερο δωρο της πιτας να επικοινωνησει μαζι μου με πμ γιατι απο λαθος του καταστηματος(petcumulus),παρελαβε λαθος αντλια σαν δωρο,αντλια που προοριζοταν για μενα.ευχαριστω πολυ και ζητω συγνωμη για την αναστατωση.ΥΓ.το λαθος το ανακαλυψαμε σημερα στο καταστημα οπου και πηγα να παραλαβω το δωρο μου.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

το δεύτερο δώρο νομίζω το κέρδισα εγώ αλλά ακόμα δεν έχω δώσει το κουπόνι στα παιδιά πόσο μάλλον να το έχω παραλάβει κιόλας! :blink: δεν σου δίνω τίποτα :bigemo_harabe_net-106: πας να με κοροΐδέψεις :P:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη το πηρε καποιος που κερδισε αν δεν κανω λαθος μια αντλια eheim.τον ψαχνουν να τον ενημερωσουνε και τα παιδια απο το κουμουλους αλλα δυστυχως δεν εχουν κρατησει ουτε τα στοιχεια του,τηλ κλπ αλλα ουτε θυμουνται και το νικ του εδω μεσα!!! Οταν λεω οτι εγιναν απο την αρχη οργανωτικα λαθη,μετα γινομαι κακος..

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

το κουπόνι που έχω γράφει Συγχαρητήρια Κερδίσατε 1 κυκλοφορητή Eheim StreamON 1800lt!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλακα με κανεις τωρα!!!!αφου απο το κουμουλους ειπανε οτι εδωσαν την voyager4 σε καποιον που ηταν να παρει αυτην την eheim!!! Νομιζω αν τους κανεις ενα τηλ απο δευτερα θα καταλαβουμε τι εγινε..!!!!

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ δεν την πηρες....τοτε ποιος;;;

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

To άλλο το παιδί είναι και δικό μας μέλος, αλλά συμμετέχει πιο πολύ στο Α4F νομίζω.... δεν είμαι και σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Με τον Δημήτρη μίλησα την προηγούμενη εβδομάδα! γνωρίζει ότι εγώ έχω κερδίσει την αντλία και πως θα του πάω το κουπόνι μόλις ετοιμαστεί η παραγγελία μου, λόγω κάποιων ελλείψεων που έχει!

Link to comment
Share on other sites

Ακρη δεν βγαζω.περιεργα πραγματα.ας ερθει η δευτερα και βλεπουμε με το καταστημα τι συμβαινει.αιολε θυμασαι το νικ του αλλου παιδιου που αναφερεις;

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...