Jump to content

Καλησπέρα Και Καλώς Σας Βρήκα!!!


Spartan

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους τους αδελφούς λάτρεις των ενυδρείων... έστω και καθυστερημένα.

Με λένε Νίκο, μένω στην Αγία Παρασκευή και ασχολούμαι με τα ενυδρεία κοντά στα 2 μιση χρόνια τώρα.

Η αλήθεια είναι ότι σχεδόν από την αρχή μπαίνω στο φόρουμ διαβάζω , ενημερώνομαι και πραγματικά έχω μάθει πολλά και μου έχετε λύσει τα χέρια πάρα πολλές φορές.

Ένιωσα την ανάγκη λοιπόν να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας που γράφετε και ασχολείστε με αυτό το υπέροχο χόμπι!

Επί του θέματος τώρα, ξεκίνησα με ένα ενυδρείο κοινωνικό φυτεμένο 100 λίτρων και στη συνέχεια προχώρησα στο 8μηνο πάνω, σε ένα δεύτερο 450 λίτρων Αμαζονίου που τρέχει μέχρι σήμερα, ενώ ετοιμάζομαι σε κανα μήνα να στήσω ένα καινούργιο(έκπληξη)!

Επισυνάπτω έτσι για αρχή 2 φωτό από το ξεκίνημά μου, το 100λιτρο το οποίο έχω αποχωριστεί πλέον και θα κάνω αναλυτική παρουσίαση από το 450λίτρων με την πρώτη ευκαιρία στην κατηγορία γλυκού νερού όπως προβλέπεται.

Καλώς σας βρήκα και πάλι και καλή χρονιά να έχουμε.

100λίτρα

post-53406-0-75225000-1391278762_thumb.jpg

post-53406-0-02462200-1391279397_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλός όρισες στην παρέα μας.

Θα σε αναμένουμε και εσένα εάν θέλεις στην κοπή πίτας να σε γνωρίσουμε και από κοντά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Νίκο.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! Όμορφο το ενυδρείο σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο ενυδρειο!!!

Περιμενουμε παρουσιαση και για τα δυο....γιατι τα κρυβεις??? :)

:welcome::welcome::welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση θα προσπαθήσω να έρθω να γνωριστούμε από κοντά.

Κάτι άσχετο αλλά ένα αστεράκι που μου βγάζει και μία κατάσταση προειδοποίησης σημαίνει κάτι; Κάπου θάκανα κάποιο λάθος φαντάζομαι σαν άσχετος που είμαι από Φόρουμ...

Πώς διορθώνεται αυτό;

Έγινε επεξεργασία - angelkouk73
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση θα προσπαθήσω να έρθω να γνωριστούμε από κοντά.

Κάτι άσχετο αλλά ένα αστεράκι που μου βγάζει και μία κατάσταση προειδοποίησης σημαίνει κάτι; Κάπου θάκανα κάποιο λάθος φαντάζομαι σαν άσχετος που είμαι από Φόρουμ...

Πώς διορθώνεται αυτό;

Αστερακι εννοεις μπροστα απο τον τιτλο στο θεμα σου?Αν ναι,σημαινει οτι εχεις γραψει σε αυτο το θεμα ή εχεις ανεβασει εσυ αυτο το θεμα....πραγμα που ισχυει στην περιπτωση σου!

Το ''κατασταση προειδοποιησης'' το εχουμε ολοι αλλα ο καθενας βλεπει μονο το δικο του....αν πατησεις πανω σου ανοιγει ενα αλλο παραθυρο για να δεις τις προειδοποιησεις σου.....αν ειχες θα το ηξερες φανταζομαι....... :)

Link to comment
Share on other sites

Ησύχασα ευτυχώς δέν έχω κάτι.

Ευχαριστώ φίλε georgerocks για την πληροφορία.

Υπόψιν επιτέλους ασχολήθηκα και έκανα την παρουσίαση του ενυδρείου μου(Γλυκού νερού) όπως σας υποσχέθηκα.

Ανυπομονώ για τα σχόλιά σας.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...