Jump to content

Καταπληκτικές Φωτογραφίες: Βρείτε Πού Κρύβονται Τα Ζώα...


Recommended Posts

Εγώ αυτό στα χιόνια ακομα το ψάχνω :wacko:

Έγινε επεξεργασία - Astra
Link to comment
Share on other sites

αιλουροιδες στο αριστερο 1/3 της εικονας και ελαχιστα κατω απο την μεση, ξεχωριζει το κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση πως η συγκεκριμένη φωτογραφία ειναι πειραγμενη. Νομίζω οτι την έχω ξαναδεί αλλα με άλογα βαμμένα με photoshop στα χρώματα του βράχου και του χιονιού αλλα εκείνα ξεχώριζαν περισσότερο.

Edit:....... μπαααα λάθος έκανα. Αυτή με τα άλογα ειναι άλλη φωτογραφία αλλα σχεδόν όμοια.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

αιλουροιδες στο αριστερο 1/3 της εικονας και ελαχιστα κατω απο την μεση, ξεχωριζει το κεφαλι.

Σε παρακαλώ, σώσε την εικόνα στο pc σου, και βάλε μου το αιλουροειδές που λές σε έναν κύκλο γιατί κοντεύω να βγάλω τα μάτια μου.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ, σώσε την εικόνα στο pc σου, και βάλε μου το αιλουροειδές που λές σε έναν κύκλο γιατί κοντεύω να βγάλω τα μάτια μου.....

Φαίνεται μόνο το κεφάλι του να κοιτά το φακό. Ειναι ακριβώς στο σημείο που περιγράφει ο ελιοτ.
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ, σώσε την εικόνα στο pc σου, και βάλε μου το αιλουροειδές που λές σε έναν κύκλο γιατί κοντεύω να βγάλω τα μάτια μου.....

Αν ηταν κανα κοψιδι θα το ειχες δει με τη μια χαχαχαχαχααααα

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε.....Είναι κατα τα άλλα όμως Στράτο που ο Ηλίας λέει ότι τα χρειάζεται ώρες ώρες τα γυαλιά....

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε.....Είναι κατα τα άλλα όμως Στράτο που ο Ηλίας λέει ότι τα χρειάζεται ώρες ώρες τα γυαλιά....

με τα γυαλια το βρηκα ρε, χωρις αυτα ουτε το χιονι δεν εβλεπα. :lolu:

Έγινε επεξεργασία - ελιοτ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...