Jump to content

Προβλημα Με Πουεντ


Recommended Posts

Καλησπερα, χορεύω κλασσικό μπαλέτο 10 χρόνια και χθες πήρα τις πρώτες μου πουέντ. Δυστυχώς μου βγήκε το κορδόνι απο το ένα παπούτσι πως μπορώ να το βάλω πίσω?post-56010-0-16405000-1391886164_thumb.jpgpost-56010-0-04049800-1391886303_thumb.jpgpost-56010-0-41638700-1391886334_thumb.jpgpost-56010-0-09260100-1391886388_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε να βρεις κάτι πιο σκληρό να περάσεις μέσα τότε γυρω γυρω και να το τραβήξεις

πίσω.Μια πετονιά πχ ή οτι άλλο χρήσιμο νομίζεις οτι μπορεί να έχεις . . .

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω μολις με έσωσες!!! Ηταν ολοκαινουριες και θα αναγκαζομουν να τις πεταξω!!!

Μόλις έσωσα 60€

Link to comment
Share on other sites

Rastafari η τεχνη του χορου σου χρωσταει πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Πάντως αν ενδιαφέρεσαι υπάρχει και ανδρικό τμημα!!! :):P

Η αληθεια ειναι πως δεν μπηκε αμέσως όμως βοήθησε. Χρειαστηκε να το ξηλώσω όλο. Τεράστια ταλαιπωρία!

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

Βρε rastafari, μια θεία μου έχει πρόβλημα με το pretty bra, δεν εφαρμόζει καλά κάτω απο τις μασχάλες, μήπως έχεις καμιά ιδέα;

Χαχαχαχαχαχα!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Προσεξε τι λες γιατι μπορει να σε αφησω αναυδη!Ποτε δεν ξερεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Πάντως αν ενδιαφέρεσαι υπάρχει και ανδρικό τμημα!!! :):P

Η αληθεια ειναι πως δεν μπηκε αμέσως όμως βοήθησε. Χρειαστηκε να το ξηλώσω όλο. Τεράστια ταλαιπωρία!

Nα υποθέσω πως αναφέρεσαι στον Rafael γιατί εγώ την τελευταία φορά που πέρασα από σχολή χορού για να τους φτιάξω κάποιες μπάρες

είχα άσκημη εμπειρία από την δασκάλα του μπαλέτου :bigemo_harabe_net-60:

Βρε rastafari, μια θεία μου έχει πρόβλημα με το pretty bra, δεν εφαρμόζει καλά κάτω απο τις μασχάλες, μήπως έχεις καμιά ιδέα;

Χαχαχαχαχαχα!!!

Πανεύκολο!!

Nα αλλάξεις θεία !! :bleh: :bleh: :P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να την αλλαξει ,ειναι ζαμπλουτιδου και ο safarpn o μοναδικος της κληρονομος!οποτε βρες λυση!

Link to comment
Share on other sites

Nα υποθέσω πως αναφέρεσαι στον Rafael γιατί εγώ την τελευταία φορά που πέρασα από σχολή χορού για να τους φτιάξω κάποιες μπάρες

είχα άσκημη εμπειρία από την δασκάλα του μπαλέτου :bigemo_harabe_net-60:

Η αληθεια ειναι πως αναφερόμουν σε εσένα ;P

Τι εγινε με την δασκαλα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ήταν τοσο κακια! Για την ακριβεια η συμπεριφορα ενος ανθρωπου δεν εχει καμια σχεση με το μπαλετο. Απλα του ετυχε μια. Αυτες υπαρχουν σε ποιοδηποτε σπορ ή χορό. Τι έγινε? Απλώς ροτάω?

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πολυ κακό αυτο που του έκανε, σα να του έβγαλε τα μάτια ενα πράμα. Δηλαδή για να κάνεις κάτι τέτοιο παει να πει οτι τον άλλο δε τον λυπάσαι καθόλου....άστα σου λέω, μακριά απο σας!

Εγω δε μπορω να πω τίποτα, αν θέλει εκείνος το λέει μόνος του.

Link to comment
Share on other sites

Ε βέβαια, αυτο που έπαθε ο φίλος ας πούμε, μπορεί οποιαδήποτε να το παύει με οποιονδήποτε. Δε φταίει η δασκάλα του μπαλέτου, απλα λόγω ιδιότητας της συγκεκριμένης, τα πράγματα για τον φίλο μας έγιναν λίγο πιο ζόρικα....δυστυχώς δε μπορω να μιλήσω και να πω περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω φίλε, εγω αν ήμουν στη θέση σου θα αντιδρούσα αλλιώς, όχι τόσο ψύχραιμα όσο εσυ. Δε ξέρω, θα γινόμουν βίαιος, θα την άρπαζα και θα την έσκιζα στην κυριολεξία!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...