Jump to content

Παγκοσμια Καταγραυγη


Recommended Posts

Συνηθως δεν γραφω τετοια θεματα αλλα αυτο με εβγαλε απ τα ρουχα μου! Απολαυστε τα χαλια μας! Του πιο νοημονος πλασματος στον πλανητη!

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/pagkosmia_katakraygh_ektelesan_dhmosia_kamhlopardalh_epeidh_den_xwrage_sto_parko.2636150.html

Link to comment
Share on other sites

Αίσχος!!

Δεν μου έρχεται να γράψω τίποτα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Απάνθρωπη και απαράδεκτη ενέργεια και περισσότερο απάνθρωπη την κάνει το γεγονός οτι αυτο που έκαναν το έκαναν μπροστα σε παιδιά. γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Οι προοδευτικοί οι Βόρειο Ευρωπαίοι που μας κάνουν όλο υποδείξεις, ανθρωπιά χρειάζεστε, ζώα ε ζώα!!! Συγνώμη αλλά τα πήρα άγρια με το που το διάβασα, μου θύμισε δημόσιες εκτελέσεις στην γκιλοτίνα το Μεσαίωνα με όλους μαζεμένους να βλέπουν το θέαμα.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Το εδειξαν και οι ειδησεις! Και εδειχναν και τα λιονταρια να το τρωνε και τα παιδακια να βλεπουν! Και ολα αυτα γιατι; Επειδη δεν χωρουσε!

Link to comment
Share on other sites

Οι προοδευτικοί οι Βόρειο Ευρωπαίοι που μας κάνουν όλο υποδείξεις, ανθρωπιά χρειάζεστε, ζώα ε ζώα!!! Συγνώμη αλλά τα πήρα άγρια με το που το διάβασα, μου θύμισε δημόσιες εκτελέσεις στην γκιλοτίνα το Μεσαίωνα με όλους μαζεμένους να βλέπουν το θέαμα.

Link to comment
Share on other sites

Με το να τους αποκαλεις ζωα αδικεις τα ζωα...

Τα ζωα μας εχουν βαλει πολλες φορες τα γυαλια σε θεματα μητροτητας και γονεικης φροντιδας.

Και ο τυπας εξηγουσε στα παιδακια αναλυτικοτατα την διαδικασια που ακολουθησε πυροβολωντας το δυστυχο ζωντανο στο κεφαλι οταν εσκυψε για να φαει.

Το ταιζαν καθε μερα, το μεγαλωσαν απο μικρο, και ειχαν το κουραγιο να κανουν κατι τετοιο.

Ηταν απλα ενας αριθμος στον μικρο κοσμο τους...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ συντομα θα γινεται το ιδιο και με τους ανθρωπους!Με αλλο τροπο!Ειμαστε μακραν το χειροτερο ον που περασε απ'αυτο τον πλανητη!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε μπορω να καταλάβω αυτο ακριβώς που λέει ο φίλος παραπάνω. Πως γίνεται ένας άνθρωπος που φροντίζει καθημερινά τα ζώα και έχει αναπτύξει μια ξεχωριστή σχέση μαζί τους, να μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο. Είμαστε πράγματι αναμφισβήτητα το χειρότερο είδος που κατοικεί σ' αυτον τον πλανήτη. Αίσχος....ευρωπαϊκοί λαοί σου λέει μετά με παιδεία και συνεχή εξελισσιμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργε ο άνθρωπος ξεχωρίζει από τα ζώα επειδή έχει συνείδηση αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υφίσταται, οπότε είμαστε πιο ζώα από τα ζώα γιατί ένα ζώο ον θα σκοτώσει από ανάγκη επιβίωσης ενώ ο άνθρωπος ζώο στη συγκεκριμένη περίπτωση από ανάγκη χώρου.

Link to comment
Share on other sites

...και καποτε η Μπαρντω ξεφτιλιζε διεθνως την Ελλαδα επειδη χρησιμοποιουσαν για μεταφορες τα γαιδουρακια..Τα wwf και green peace και τα λοιπα εκει δεν ακουμπανε,τι φαρισαισμος..Μεχρι για διεθνες δικαστηριο ειναι η υποθεση..

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργε ο άνθρωπος ξεχωρίζει από τα ζώα επειδή έχει συνείδηση αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υφίσταται, οπότε είμαστε πιο ζώα από τα ζώα γιατί ένα ζώο ον θα σκοτώσει από ανάγκη επιβίωσης ενώ ο άνθρωπος ζώο στη συγκεκριμένη περίπτωση από ανάγκη χώρου.

+1000

Link to comment
Share on other sites

βαφτισαν την εκτελεση ευθανασια.απογονοι των βαρβαρων και των ουννων διδασκουν τον πολιτισμο τους.το εχω ξαναπει,που να βουλιαξουν ολοι τους!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο το αίσχος της όλης ιστορίας,οι γονείς των παιδιών που παρακολουθούσαν, είναι για

κλωτσιές......

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο το αίσχος της όλης ιστορίας,οι γονείς των παιδιών που παρακολουθούσαν, είναι για

κλωτσιές......

Link to comment
Share on other sites

Αισχος. Εντελως απανθρωπη πραξη και για απανθρωπο λογο. Ας σκευτουμε ποσα μπορει να ηταν τα συμφεροντα του ζωολογικου. Αλλα μαλλον ειναι μονο η αρρωστια του υπευθυνου.

Έγινε επεξεργασία - Jim190e
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι ανθρωποι ειναι αυτοι! Και το κακομοιρο το ζωντανοτο ζητουσαν τοσοι συλλογοι και ζωολογικοι και ιδρυματα και αυτοι δεν το διναν! Μεχρι 680,000 δολαρια εδωσε ενας επιχειρηματιας!

Το ειχαν ονομασει κιολας παναθεμα τους!

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο το αίσχος της όλης ιστορίας,οι γονείς των παιδιών που παρακολουθούσαν, είναι για

κλωτσιές......

Εμ αυτο που το πας; Αν ειναι δυνατον! Τι παραδειγματα θα παρουν τα παιδακια και τι προβληματα θα τους δημιουργηθουν;

Link to comment
Share on other sites

θέλω απλά αυτός που πήρε την τελική απόφαση να έχει 5-θεσιο αυτοκίνητο και να κάνει τετράδυμα.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...