Jump to content

Αναζήτηση


Maria Zigouri

Recommended Posts

Παιδιά,θα μπορούσε να μου πει κάποιος από που μπορώ να προμηθεύομαι είδη ενυδρείου στην Αθήνα;Έχω ένα θαλασσινό,60 λ,με κοράλλια και ψάρια αλλά το μαγαζί που ψώνιζα έως τώρα έκλεισε και πρέπει επειγόντως να αγοράσω κάποια πραγματάκια!!!!!Επίσης αν γνωρίζετε κάποια αξιόπιστη σελίδα από όπου θα μπορούσα να παραγγέλνω διαδικτυακά θα σας παρακαλούσα να μου την πείτε!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαρια στην ενοτητα καταστηματα θα βρεις πολλα καταστηματα στην αθηνα σε διαφορες περιοχες οπως και μερικα απο αυτα εχουν και e-shop.

Επισης θα χαιρομασταν πολυ καποια στιγμη να εκανες μια παρουσιαση το ενυδρειο σου! B)

Link to comment
Share on other sites

Μην ευχαριστεις μαρια ολοι εδω μεσα οπως και εγω ειμασταν καποτε νεοι σε αυτο το χομπυ,χαρα μας να σε βοηθησουμε σε οτι αλλο χρειαστεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαρια στην ενοτητα καταστηματα θα βρεις πολλα καταστηματα στην αθηνα σε διαφορες περιοχες οπως και μερικα απο αυτα εχουν και e-shop.

Επισης θα χαιρομασταν πολυ καποια στιγμη να εκανες μια παρουσιαση το ενυδρειο σου! B)

Μην ευχαριστεις μαρια ολοι εδω μεσα οπως και εγω ειμασταν καποτε νεοι σε αυτο το χομπυ,χαρα μας να σε βοηθησουμε σε οτι αλλο χρειαστεις!

πολυ σωστες τοποθετήσεις μπράβο σου σας περιμένουμε και στην πιτς να τα πούμε από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...