Jump to content

Κοπή Πίτας 2014 - Αθήνα (Φωτό)


Husky_Jim

Recommended Posts

άντε και του χρόνου!!!!!βλέπω παλιές και αγαπημένες φάτσες αλλά και πολλές νέες.ελπίζω του χρόνου να καταφέρω να έρθω.!!!!πάντα τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Αντε και του χρονου παιδια με υγεια!

Να κερδισω και κανα λιονταρι! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε και για πολύ οργάνωση... πολύ κόσμο και πολύ ωραία ατμόσφαιρα !!! Μπράβο παιδιά

Με εντυπωσίασε η κοπέλα που είχε βαμμένα τα νύχια αλά ΑΖ... και πολύ προχώ !!!

Άντε και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά και του χρόνου με υγεία.

Δυστυχώς μετακομίσα επαρχία και δεν μπορώ να έρθω στις συγκεντρώσεις να σας γνωρίσω και απο κοντά.

Υ.Γ. Τον Φώτη πολύ λάσκα τον είχατε, μόνο δημόσιες σχέσεις έκανε και κράτησε ένα δισκάκι με πίτα απλά για την φώτο...;

:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μάτι μου έπεσε πάνω στον rastafarian με τη μια, λες και τον είχα ξαναδεί, λές και ήξερα ποιός ήταν και τον γνώρισα αμέσως ρε παιδάκι μου ανάμεσα σε τοσο κόσμο, τι διάολο, έχω την έκτη αίσθηση;;;;........ εντάξει.... έπαιξε ρόλο και το μπλουζάκι που εγραφε RASTAFARIAN βέβαια.

Πάντα τέτοια εύχομαι και κάθε χρόνο και καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!

Η εκδήλωση εξαιρετική, πολύ ωραία ατμόσφαιρα και η εξυπηρέτηση επίσης άριστη! :bigemo_harabe_net-64:

Χαίρομαι πολύ φίλε Aiolos και φίλε kostaskappa που σας άρεσαν τα νύχια μου!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτές οι πίτες του ΑΖ μαζεύουν πολύ κόσμο ακόμα και σε δύσκολους καιρούς !!!

Πολλοι παλιοί και νέοι φίλοι όλοι μαζεμένοι με πολύ καλή διάθεση !

Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στην ομάδα που έτρεξε για τη πολύ καλή διοργάνωση .

Μπράβο παιδιά ............ πάντα τέτοια !!!

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου ακομα πιο πολλοι οπως παντα περασαμε απιθανα μπραβο παιδια για την οργανωση και το μαγαζι πολυ ομορφο και η εξυπηρετηση τελεια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μάτι μου έπεσε πάνω στον rastafarian με τη μια, λες και τον είχα ξαναδεί, λές και ήξερα ποιός ήταν και τον γνώρισα αμέσως ρε παιδάκι μου ανάμεσα σε τοσο κόσμο, τι διάολο, έχω την έκτη αίσθηση;;;;........ εντάξει.... έπαιξε ρόλο και το μπλουζάκι που εγραφε RASTAFARIAN βέβαια.

Πάντα τέτοια εύχομαι και κάθε χρόνο και καλύτερα!

Ασε ρε φιλε και εχουν παρει κατι ποζες,την μια ξυνω το κεφαλι μου,την αλλη κοιμαμαι..στημενη μου την ειχαν! αχαχαχααχαχαχαχαχαχαχ :P

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ τον Husky_Jim για τον κόπο που έκανε να ανεβάσει όλες αυτές τις φωτογραφίες.

Ελπίζω του χρόνου να το γεμίσουμε όλο το μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ τον Husky_Jim για τον κόπο που έκανε να ανεβάσει όλες αυτές τις φωτογραφίες.

Ελπίζω του χρόνου να το γεμίσουμε όλο το μαγαζί.

Χαχαχα γιατι φετος τι το καναμε;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα όλα. Πολλά δώρα (ακόμα και φίδια :))

Και του Χρόνου καλύτερα αλλά μάλλον θα χρειαστούμε μεγαλύτερο χώρο !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε παιδια και του χρονου!!!!!! κωστα τι σου κανανε με τις φωτο? στημενη στην ειχαν!!!! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...