Jump to content

Στησιμο Ενυδρειου


toykaki

Recommended Posts

Καλησπερα ενας φιλος μου θα αγορασει ενα 115λ ενυδρειο..Θελουμε να ακουσουμε αποψεις στησιματος,δεν ξερει τιποτα απο αυτα με δικια μου βοηθεια ολα...σκεφτομαι εγω για guppy και σαλιγκαρια,υποστρωμα θα εχει αμμο και φυτακια ευκολα,Θελει να βαλει και νεον τετρα κοπαδι,δεν ξερω εαν ταιριαζουν με τα γκαπυ,ο φιλος μου θελει να βαλει ψαρια που γινονται και λιγο μεγαλωσμα,οποτε οι αποψεις τριισταντε και ακομα παραπανω,πειτε τις αποψεις σας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αδερφε για αρχη μια χαρα ειναι τα γκαπακια τα νεον ζουν σε διαφορετικες παραμετρους νερου και δεν πανε με τα γκαπις,καλο θα ειναι να κανει με αυτα μια αρχη, μιας και δεν εχουν ιδιαιτερες απαιτησεις και ειναι και πολυ ομορφα και μετα παει σε κατι αλλο :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν κανει με αρχη θα κανει και τελος,γιατι πως θα παει σε κατι αλλο?πρεπει να τα δωσει :P ..Mε γκαπυ και σαλιγκαρια τι αλλο μπορω να βαλω μεσα?

Έγινε επεξεργασία - toykaki
Link to comment
Share on other sites

εγω αδερφε δεν θα εβαζα κατι αλλο ετσι και αλλιως σε λιγο καιρο θα γινεται χαμος απο τις γεννες..ισως λιγες γαριδες ευκολες σαν τις ρεντ τσερι

Link to comment
Share on other sites

ναι κατι τετοιο θα γινει,γκαπυ θα βαλουμε,καμια γαριδα αν βρουμε και σαλιγκαρια που θα του δωσω εγω

Έγινε επεξεργασία - toykaki
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...