Jump to content

Συνάντηση / Bazaar Θεσσαλονίκης 9/3/14


Aiolos

Recommended Posts

Μέσα και εγώ εκτός απροόπτου.Δυστυχώς δεν έχω πολλά που δεν χρειάζομαι , αλλά κάτι θα βρεθεί στην αποθήκη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιος θα μου πει αν το la scala ειναι αγιου δημητριου η οχι? και αν δεν ειναι που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Αγ. Δημητρίου είναι κοντά στο γήπεδο του Ηρακλή.... και θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε Τάσο.

1762e257.jpg

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μπορεσω να ερθω θα χαρω και εγω,για πρωτη φορα θα ερθω,δεν εχω τιποτα να φερω αλλα θελω να μαθω οσα μπορω,και βεβια με ενδιαφερει να αγορασω κανενα ενυδρειο μεταχειρισμενο λογω ελιψεις πολλων χρηματων..μακαρι να μπορεσω να ερθω και θα τα πουμε απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέω και στην ανακοίνωση / όρους στην αρχή του θέματος, τα μέλη που δεν θα φέρουν κάτι για ανταλλαγή, θα έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν κάποια πράγματα από το παζάρι.

Άλλωστε κάποια πράγματα που δεν θα τα χρειάζονται τα μέλη που θα τα φέρουν (και δεν θα ανταλλαχτούν), το πιθανότερο είναι να χαριστούν.

Πιστεύω ότι όλο και κάτι χρήσιμο θα μπορέσεις να βρεις, αλλά και αυτό να μη γίνει η παρέα και οι γνωριμίες που θα κάνεις σίγουρα μόνο κερδισμένος θα βγεις.

Link to comment
Share on other sites

φφφφφφφφφφφφ... Στις 6 σχολάω όπως και κάθε Κυριακή πλέον.. Αν μπορέσω θα είμαι και εγώ παρόν παιδιά, αργοπορημένος φυσικά! :fpc:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θα ηθελα να ημουν εκει αλλα κυριακη γεμιζω αλατονερο απο θαλασσα και μετα εχει και ματσακι.πολυ δυσκολα για μενα μαγκες.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

όσοι μπορείτε κάντε το κουμάντο σας και ελάτε.... αξίζει τον κόπο και σαν προσπάθεια αλληλεγγύης και μόνο

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου συγουρα καταλαβα οτι ειπες για την αναταλαγη ποιος θα παρει και τι,δεν με ενδιαφερει να παρω κατι και χωρις να φερω φυσικα ενα παραπανω....ερχομε πανω απο ολα για την εμπειρια για τον χαβαλε για τισ γνωσεις και οπως ειπα αν τυχει και βρω και κανενα ενυδρειο,βεβαια ειναι δυσκολο να ερθω λογω ματς του παοκ αλλα θα τυχει συγουρα να ερθω καποια η και καποιες φορες...και αν δεν ερθω καλα να περασετε σας ευχομε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε 7 ώρες όσοι πιστοί προσέλθετε... τα "καλά" της αποθήκης θα είναι εκεί για χάρισμα

ααααα δεν λέω τι !!!!

Θα υπάρχουν πράγματα τόσο για αρχάριους όσο και για πιο προχωρημένους.

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω και εγώ για καφέ και καλή παρέα! Θα φέρω και τον πιτσιρικά αφού δεν έχω που να τον αφήσω... :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικα και εγω εκει θα ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε και το παζάρι της Θεσσαλονίκης που θα μπορούσε να είχε μεγαλύτερη επιτυχία αν η προσέλευση των μελών ήταν μεγαλύτερη.

Όπως θα δείτε και στις φωτογραφίες υπήρχαν πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα. Ας τα χαρούν όσοι τα πήραν.

20140309_175451_zpsb956e7d1.jpg

20140309_175439_zpsd4f53700.jpg

20140309_184320_zps845b35e6.jpg

20140309_184355_zpsfa4f414e.jpg

20140309_180859_zps8f15062a.jpg

20140309_190948_zps204d2bc5.jpg

20140309_184233_zps101bbe74.jpg

20140309_184419_zps08373899.jpg

Άντε παίδες στο επόμενο παζάρι φροντίστε να είστε περισσότεροι, έτσι θα έχουν και περισσότερο ενδιαφέρον οι ανταλλαγές

Πάντως ούτε εγώ έμεινα παραπονεμένος, πήρα μια κόλλα για κοράλλια της D-D και ένα αλατόμετρο της Sera !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες!!

Το δικο μου αλατομετρο γυρισε σπιτι καθω ειμαστε 2-3 οι θαλασσινοι....

Και του χρονου!(;)

Link to comment
Share on other sites

δύο όμορφα κελύφη από σαλιγκάρια ένα χρονόμετρο και μια ξύστρα .... γιούπι :)

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, και εδώ γύρισαν πράγματα στην αποθήκη γιατί οι θαλασσινοί ήταν λίγοι, αλλά δεν ήρθαν και αρχάριοι

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, και εδώ γύρισαν πράγματα στην αποθήκη γιατί οι θαλασσινοί ήταν λίγοι, αλλά δεν ήρθαν και αρχάριοι

κρίμα και θα μπορούσαν να στήσουν ολόκληρο ενυδρείο δωρεάν !!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχε χαρη που σημερα ειχε νεροκουβαληματα.....

Link to comment
Share on other sites

Έχε χάρη που σήμερα είχε Παοκ!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχε χάρη που σήμερα είχε Παοκ!!!

και ΠΑΟΚ.....σωστα..χεχε

Link to comment
Share on other sites

δύο όμορφα κελύφη από σαλιγκάρια ένα χρονόμετρο και μια ξύστρα .... γιούπι :)

Δικά μου τα σαλιγκαράκια, ελπίζω να σε βολέψουν.Εγώ τα χρησιμοποιούσα ως κρυψώνα για γόνο ψαριών. ;)

Να ευχαριστήσω και τον Βαγγέλη (Aiolos) για το φιλτράκι του ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...