Jump to content

Απορία Για Αγγελία.


PanaGreco

Recommended Posts

Έχω προσπαθήσει δύο φορές να ανεβάσω μια αγγελία αλλά για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω προφανώς δεν εγκρίνεται. Θα εκτιμούσα να μου εξηγούσατε τον συγκεκριμένο λόγο και όχι απλά ότι δεν τηρούνται οι κανονισμοί των αγγελιών ώστε να καταλάβω εγώ και άλλα μέλη το λάθος ώστε να μην επαναληφθεί.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη μια αγγελία σου που είναι ενεργή στην ίδια κατηγορία

 

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω και εγω ενα θεμα με την αγγελια μου θα ηθελα να πω την αποψη μου

μιλησα με τον φιλο MrZoo και ο ανθρωπος τηρωντας του κανονες μου απερριψε δυο φορες την αγγελια μου και καλα εκανε

μονο που δεν ειναι λιγο λαθος οι κανονες ??

ειχα μια αγγελια πουλησα τα μισα απο το πακετο που ειχα με αποτελεσμα να σπασει η αγγελια και να μπορω να πουλησω και τα αλλα πλεον με διαφορετικη τιμη

γιατι πρεπει να περιμενω 5 μερες ??

βρηκα την λυση με το να ζητησω απο ενα φιλο να μπω στο προφιλ του να ανεβασω απο εκει την αγγελια μου αλλα αυτο ειναι σωστο ??

απλα ως επισήμανση ! εσεις ξερετε καλυτερα !

φιλικα Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φίλε Γιάννη, όπως και σου επισήμανα και στο ΠΜ που μου έστειλες, αφού όπως λες πούλησες τα μισά πράματα απο την αγγελία και τώρα θέλεις να αλλάξεις την δομή της, αυτή η αλλαγή λέγετε "ανανέωση" και αφού είναι νωρίτερα των 5 ημερών (Παράγραφος 3 του κανονισμού) διαγράφετε χωρίς καμία ενημέρωση στον συγγραφέα (παράγραφος 11 του κανονισμού)

Συμπέρασμα αυτόν : Όσοι ενδιαφέρεστε για τις αγγελίες, διαβάστε και τηρήστε τους κανονισμούς, όποιοι και αν είναι αυτοί, για να εγκρίνονται τα πόστ σας ή οι νέες αγγελίες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...