Jump to content

Βαση Φωτιστικου (Βοηθεια)


cholymelan

Recommended Posts

καλησπερα παιδια.αγορασα ενα φωτιστικο απο το aquamasters φτιαχτο led 80watt.και το προβλημα μου ειναι πως να το κρεμασω.θελω να βρω μια βαση πλατης που να κρεμεται απο εκει.ζηταω την βοηθεια σας γιατι το ενυδρειο το ξεκιναω σε δυο μερες και εχω κολλησει σε αυτο μονο το θεμα.εμενα δεν πιανουν τα χερια μου και θελω να σας ζητησω αν υπαρχει καποιος τεχνικος που να γνωριζεται να μπορει να μου το φτιαξει ή αν εχεται καποια ιδεα για κατι ετοιμο.η βοηθεια σας ειναι πολιτιμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο να βρεις

πλατης

αλλα σε κατι τετοιο http://www.aquamasters.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=988&virtuemart_category_id=14

θα βρεις ευκολα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.αγορασα ενα φωτιστικο απο το aquamasters φτιαχτο led 80watt.και το προβλημα μου ειναι πως να το κρεμασω.θελω να βρω μια βαση πλατης που να κρεμεται απο εκει.ζηταω την βοηθεια σας γιατι το ενυδρειο το ξεκιναω σε δυο μερες και εχω κολλησει σε αυτο μονο το θεμα.εμενα δεν πιανουν τα χερια μου και θελω να σας ζητησω αν υπαρχει καποιος τεχνικος που να γνωριζεται να μπορει να μου το φτιαξει ή αν εχεται καποια ιδεα για κατι ετοιμο.η βοηθεια σας ειναι πολιτιμη.

cholymelan , με γωνιές από profil αλουμινίου μπορείς να κάνεις την δουλειά σου και με κόστος 15-20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι αν δεν πιάνουν τα χέρια σου,η αγορά κάτι έτοιμου είναι μονόδρομος.....δεν ξέρω αν θα σε βόλευε και να το κρεμάσεις από το ταβάνι....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...