Jump to content

Να Εξηγούμαστε Για Να Μην Παρεξηγούμαστε....


FotisGt

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ προσωπικά θα συμφωνήσω με τα λεγομενά σου.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός φίλε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

FotisGt είμαι 1000% σύμφωνος με τα λεγόμενα σου

Αυτονόητα πράγματα!

safarpn μην ξεχνάς ότι "τα ευκόλως εννοούμενα, παραλείπονται και τα δε δυσκόλως, αγνοούνται" για πάρα πολλούς

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι τέτοιες ενέργειες χτυπάνε άσχημα την στιγμή μάλιστα που υπάρχουν και άλλες λύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω στο έπακρο κύριε Φώτη μας!Είναι ντροπή να πουλάμε κάτι το οποίο πήραμε δωρεάν.....Αν δεν το χρειαζόμαστε τότε απλά το δίνουμε σε κάποιον που το έχει ανάγκη ή το βάζουμε στην αποθήκη μας......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης ερχαιτε και το μπαζααρ, δωστε τα εκει και μπορει και να βρητε αυτο που ψαχνετε....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα σπυρακια χθες που την ειδα αλλα δεν μου πεφτει λογος καθως ειμαι πολυ νεος αναμεσα σας....+1 και απο μενα....παρεπιπτοντως ποτε θα γινει καποια συναντηση αθηνα ??

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα σπυρακια χθες που την ειδα αλλα δεν μου πεφτει λογος καθως ειμαι πολυ νεος αναμεσα σας....+1 και απο μενα....παρεπιπτοντως ποτε θα γινει καποια συναντηση αθηνα ??

http://www.aquazone.gr/forums/topic/92945-adhieneuoeei-dhunoo-iaoey/

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Φώτη!

Αν μπορώ, θα ήθελα κι εγώ από την μεριά μου να είμαι μαζί σου απέναντι σε αυτό.

Εβγαλα σπυρακια χθες που την ειδα αλλα δεν μου πεφτει λογος καθως ειμαι πολυ νεος αναμεσα σας....+1 και απο μενα....παρεπιπτοντως ποτε θα γινει καποια συναντηση αθηνα ??

Φίλε Λουκά ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.aquazone.gr/forums/topic/91550-icieassaao-ooiaiothoaaeo-aquazone-2014/

Επίσης και εδώ εάν θέλεις:

http://www.aquazone.gr/forums/topic/92945-adhieneuoeei-dhunoo-iaoey/

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα σπυρακια χθες που την ειδα αλλα δεν μου πεφτει λογος καθως ειμαι πολυ νεος αναμεσα σας....+1 και απο μενα....παρεπιπτοντως ποτε θα γινει καποια συναντηση αθηνα ??

Φιλε Λουκα δεν υπαρχει νεος και παλιος.Υπαρχει παρεα.Οι καιροι ειναι δυσκολοι και επιβαλλεται να ειμαστε μια παρεα.

:)

Φωτη με βρισκεις απολυτα συμφωνο με το σκεπτικο σου !

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή, αν ήθελε να το κάνει, θα έπρεπε να το κάνει εκτός ΑΖ. Μπορούσε να βάλει αγγελία σε γνωστό site αγοραπωλησιών ή κάπου αλλού τέλος πάντων (περιοδικα κτλ) αλλά να το κάνει μέσα από το φόρουμ; φαίνεται "κάπως". Είναι σα να σου φέρουν δώρο στη γιορτή σου και αφού το ανοίξεις και δεις οτι κάτι παρόμοιο έχεις, να βγάλεις ανακοίνωση στο σαλόνι στους λοιπούς καλεσμένους οτι το πουλάς. Πως θα φαίνονταν αυτό στον επισκέπτη που σου έφερε το δώρο; είναι το ίδιο και με την περίπτωση για την οποία συζητούμε. Είναι ελαφρώς προσβλητικό τόσο για τον δωροθέτη όσο και για το φόρουμ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φωτη μπραβο σου που εκανες το θεμα.

Οποιοσδηποτε κανει τετοιες ενεργειες μεσα σε αυτο το φορουμ ειναι αυτοματος εξω απο αυτο και το υπεροχο κλιμα αλληλοβοηθειας που υπαρχει.

Κριμα για τα παιδια που προσφερουν απλοχερα για να βοηθησουν αλλα ατομα στο χομπυ (πχ Αιολος. Αυτον γνωριζω εγω προσωπικα, ειμαι σιγουρος οτι και πολυ αλλοι το κανουν και συγχαρητηρια και παλι)

Κριμα για αυτους που συμπεριφερονται ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι ο μονος που διαφωνω;

Σε περίπτωση που κάποιος έχει οικονομικές δυσκολίες κι επιλέγει να πουλήσει κάτι που του χάρισαν, δεν θα τον κατηγορήσω, ακόμη και αν διαφωνώ, γιατί μπορεί να συντρέχουν σοβαροί λόγοι. ΑΛΛΑ θεωρώ κι εγώ άσχημο και αγενές το να τα πουλήσει εδώ, ας το κάνει τουλάχιστον κάπου αλλού.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...