Jump to content

Τι Είναι Αυτά Ρε Παιδιά Έχω Αρκετά Τα Έχω Πολύ Καιρό!!!!!!nasarius ???????


Recommended Posts

Για νασάριους μου κάνει

Nassarius.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πολύ με αυτά που ανέβασε ο Βαγγέλης μιαζουν απλά ειναι πολύ μικρά και το βράδυ βγαίνουν περισσότερο πάντως δεν έχω βάλει ποτέ προσωπικά μέσα τέτοιο οργανισμό για αυτό φοβάμαι πως ήρθε με κάποιο κοραλι κλπ ποιο πολύ φοβάμαι για τα κλαμακια

Link to comment
Share on other sites

Πανο την δευτερη φωτο τωρα την ειδα εχει δικιο ο Βαγγελης ειναι nasarius μην ανυσηχεις.

Link to comment
Share on other sites

Πανο την δευτερη φωτο τωρα την ειδα εχει δικιο ο Βαγγελης ειναι nasarius μην ανυσηχεις.

Μακάρι φίλε γιατί αλλιώς την έκατσα εάν είναι από τα άλλα που μοιάζουν με νασαριους σκοτώνουν καλαμάκια πάντως εχω πετάξει αρκετά :(
Link to comment
Share on other sites

Πανουλη οπως ξερεις εγω εχω nasarius και δεν τα εχω δει ποτε να ανεβαινουν πανω στο τζαμι οπως φαινεται στη δευτερη φωτο σου.μηπως υπαρχει κατι που μοιαζει;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κι αλλα σαλιγκαρακια μικροτερα σε μεγεθος που μοιαζουν με τα νασσαριους.Τι μεγεθος εχουν τα δικα σου;

Και τα νασσαριους βολταρουν στα τζαμια :)

Link to comment
Share on other sites

Και τα νασσαριους βολταρουν στα τζαμια :)

+1

Link to comment
Share on other sites

Εχει κι αλλα σαλιγκαρακια μικροτερα σε μεγεθος που μοιαζουν με τα νασσαριους.Τι μεγεθος εχουν τα δικα σου;είναι μικρά 2 εκατοστά περίπου

Και τα νασσαριους βολταρουν στα τζαμια :)

Link to comment
Share on other sites

Τάκη είναι μικρότερα από τα δικά σου φίλε Και αν παρατηρήσεις το βράδυ θα σου ανεβαίνουν στα τζάμια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...