Jump to content

Klaz-Hardcore Reef Vol2


klaz

Recommended Posts

Μπράβο ρε Κώστα.Όλα καλά αλλά νομίζω ότι ο αραγωνίτης έχει μέσα κομματάκια πέτρες και κοραλλάκια ή μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ειναι απο τα ωραιοτερα στησιματα βραχου που εχω δει τελευταια για τα δικα μου γουστα παντα.Μου αρεσε παρα πολυ...Φορτωστε :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο βγήκε σαν αποτέλεσμα...το δεξί κομμάτι δεν σας έπερνε να το ανοίξετε λίγο;καμιά μικροεξέδρα από την αριστερή το μεριά ή κάτι τέτοιο;

Καλή αρχή και καλή συνέχεια δε ότι κάνεις

don't feed the trolls!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο και λιτο Κλαζ....

Οντως εισαι γρηγορος!! Απο κατω τα εφτιξες ή αλληες τπτ;; Σαμπ και τα σχετικα εννοω...

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο.. Ειδικά ο μεσαίος βράχος είναι τέλειος!!

Φτου φτου

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο βγήκε σαν αποτέλεσμα...το δεξί κομμάτι δεν σας έπερνε να το ανοίξετε λίγο;καμιά μικροεξέδρα από την αριστερή το μεριά ή κάτι τέτοιο;

Καλή αρχή και καλή συνέχεια δε ότι κάνεις

don't feed the trolls!!!

συμφωνω,αντε καλο γεμισμα.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κώστα.Όλα καλά αλλά νομίζω ότι ο αραγωνίτης έχει μέσα κομματάκια πέτρες και κοραλλάκια ή μου φαίνεται

ευχαριστω νικο μου.οχι δεν εχει κομματακια κλπ,απλα επειδη ειναι υγρος απο τα πλυσιματα δειχνει ετσι.

Νομιζω πως ειναι απο τα ωραιοτερα στησιματα βραχου που εχω δει τελευταια για τα δικα μου γουστα παντα.Μου αρεσε παρα πολυ...Φορτωστε :thumbsu:

λεγε μου τετοια σταθαρε.!! ευχαριστω φιλε.

Ωραίο βγήκε σαν αποτέλεσμα...το δεξί κομμάτι δεν σας έπερνε να το ανοίξετε λίγο;καμιά μικροεξέδρα από την αριστερή το μεριά ή κάτι τέτοιο;

Καλή αρχή και καλή συνέχεια δε ότι κάνεις

don't feed the trolls!!!

γρηγορη παιξαμε πολυ ωρα φιλε,μεχρι αυτο το αποτελεσμα.και παιξαμε με οτι βραχο ηδη ειχα.το 90% νεκρο κοραλι και 10% βραχο.δεν ειχαμε αλλες πλακες.

Σ'ωραιος ρε................σ'ωραιος!!!!

:D

θενκς στρατο μου.σ'αγαπαω τρελλα ρε φιλε.

Πολυ ομορφο και λιτο Κλαζ....

Οντως εισαι γρηγορος!! Απο κατω τα εφτιξες ή αλληες τπτ;; Σαμπ και τα σχετικα εννοω...

να'σαι καλα.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα κατα βαση ειναι παρα πολυ ωραιο το αποτελεσμα,

δειχνει πανεμορφο και ''λειτουργικο''.

Γνωμη μου ειναι να μη πειραξεις τιποτα,

στη συνεχεια οτι μικροπροσθηκες και αλλαγες που θα σου αρεσουνε ,τις κανεις!!

-δειχνει ομορφο λεμε- :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

θελω την αληθεια και απο τους 2 σας.δεν με ενδιαφερουν το χαιδεμα και οι φανφαρες.

οτι τυχον ελλατωμα το προλαβαινω τωρα να το διορθωσω.

ΥΓ.kyrdim(μητσε),και sammy γραψατε παλι μαγκες νομιζω....χαλαλι οι ωρες που φαγατε.

Αν ήταν κάτι θα στο έλεγα... δεν χαϊδεύω αυτιά σε τέτοια θέματα :kookoo:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα κατα βαση ειναι παρα πολυ ωραιο το αποτελεσμα,

δειχνει πανεμορφο και ''λειτουργικο''.

Γνωμη μου ειναι να μη πειραξεις τιποτα,

στη συνεχεια οτι μικροπροσθηκες και αλλαγες που θα σου αρεσουνε ,τις κανεις!!

-δειχνει ομορφο λεμε- :bigemo_harabe_net-117:

βαλαντη να σαι καλα αδελφι.προσπαθω να φτασω τις δικιες σας ομορφιες οσο μπορω.

Αν ήταν κάτι θα στο έλεγα... δεν χαϊδεύω αυτιά σε τέτοια θέματα :kookoo:

να χαρω εγω το φιλο μου.αυτο με ενδιαφερει.η κριτικη.θενκς αιολοπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο είναι! Άλλη μια πλάκα να είχες δεξιά και θα ήταν κούκου!! Φτου φτου ρε φίλε χαίρομαι αφάνταστα για το restart σου! Θα γίνει απίστευτο λέμεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και καθολου αραγονιτη να μην εβαζες δεν θα με χαλουσε καθολου! (ουτε τα sps σου)

+1 τουλαχιστον για τους 2-3 ποντους μονο.

Το ακουασκειπ μινιμαλ και λειτουργικο.

Το μελλον θα ειναι λαμπρο!

Link to comment
Share on other sites

:bow::bow: πολυ ωραιο το στησιμο,μπραβο στην ομαδα ,αλλα και το ενυδρειο ρε φιλε με το που εβγαλες την αφισα και την υπερχυλιση αλλο πραμαα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια.μου ανοιγετε και αλλο την ορεξη.χεχε.παλι αφισα εβαλα πισω παντως να δω αν μου κατσει ο μπλε φοντος γιατι βαρεθηκα το μαυρο τοοοσα χρονια.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν αναμενομενο αφου εβαλε τα χερακια του ο Σωτηρης...να κανει τετοιο scape!!!Πανεμορφο Κωτσαρι.....βουρ στην αλμυρα!!!!Καλογεμιστο..........Πολλα μπραβο σε σενα και σε οσους βοηθησαν!!!

Έγινε επεξεργασία - toyomania8617
Link to comment
Share on other sites

Κώστα το aquascape έγινε πολύ καλό, τα μαγικά χέρια έκαναν δουλειά πάλι, έχεις την εμπειρία, έχεις την βοήθεια, η συνέχεια θα είναι καταπληκτική.

Link to comment
Share on other sites

Καλωριζικο Κλαζ, να το χαρεις :thumbsu:

Πριν βαλεις νερο δεν το σκεφτεσαι για bare bottom?

Link to comment
Share on other sites

μηνες πριν το σκεφτηκα το bare bottom,αλλα εχω ψυχολογικα με το βραχο πανω στο τζαμι,+ οτι δεν μου αρεσει η κοραλινη στο πατωμα+ το γεγονος οτι θελω να φιλοξενησω μικρα ψαρακια και μεσα σε αυτα περιλαμβανονται και ορισμενοι γοβιοι,οποτε θα ηθελα εστω και λιγο να τους εχω χαρουμενους βαζοντας 2 εκ υποστρωμα.

συγκριτικα παντως με το προηγουμενο σεταπ μου,νιωθω πως αναπνεει επιτελους η γυαλα μου.

τα ψαρια πηγαν σε 2 ψαροκαμμενους φιλους μου και σχεδον κανενα απο αυτα δεν θα επιστρεψει πισω στο σπιτι του.

τελος τα μεγαλοσωμα ψαρια απο μενα,τανγκ κλπ.μικροψαρα,κοπαδακια απο ανθιες,χρομις,γοβιοι και ασπονδυλα.

και απο κοραλια ακροπορες και μερικα κλαμ.

αυτο σκεφτομαι και ελπιζω πως αυτο θα κανω.

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που θα καθαριζεις τον αραγωνιτη στις αλλαγες ολα θα πανε καλα! Απλα σε περιοριζει σε θεμα κυκλοφοριας που θα το ηθελες μιας και πας για ακρο.

Παντως ολο το στησιμο του ενυδρειου μου αρεσει πολυ. SPS με μικρα ψαρια. Τι αλλο να θελει κανεις απο ενα reef???

Link to comment
Share on other sites

Αφού το θέλεις, αυτά θα κάνεις !!! Θα το χαρείς ακόμη περισσότερο αν υλοποιηθεί αυτό που έχεις στο μυαλό σου.

Link to comment
Share on other sites

μηνες πριν το σκεφτηκα το bare bottom,αλλα εχω ψυχολογικα με το βραχο πανω στο τζαμι,+ οτι δεν μου αρεσει η κοραλινη στο πατωμα+ το γεγονος οτι θελω να φιλοξενησω μικρα ψαρακια και μεσα σε αυτα περιλαμβανονται και ορισμενοι γοβιοι,οποτε θα ηθελα εστω και λιγο να τους εχω χαρουμενους βαζοντας 2 εκ υποστρωμα.

συγκριτικα παντως με το προηγουμενο σεταπ μου,νιωθω πως αναπνεει επιτελους η γυαλα μου.

τα ψαρια πηγαν σε 2 ψαροκαμμενους φιλους μου και σχεδον κανενα απο αυτα δεν θα επιστρεψει πισω στο σπιτι του.

τελος τα μεγαλοσωμα ψαρια απο μενα,τανγκ κλπ.μικροψαρα,κοπαδακια απο ανθιες,χρομις,γοβιοι και ασπονδυλα.

και απο κοραλια ακροπορες και μερικα κλαμ.

αυτο σκεφτομαι και ελπιζω πως αυτο θα κανω.

Καντω οπως το σκεφτεσε και θα παει φινα,εγω θα εβαζα ενα τανγκ [γνωμη μου].

Link to comment
Share on other sites

εγώ γουστάρω που πας μόνο για μικρόψαρα, αλλά ψάξε το και πάρε ψάρια που δεν έχεις ξαναπάρει(μη πάρεις χρωμίδες εννοώ) :jig:

Υ.Γ. τα κοράλλια εννοούνται! :geek:

Υ.Γ. 2 …και βάλε το βραχάκι (πιπίλα) πίσω στη θέση του, να κάνει την διαφορά :ChristmasTree::kookoo::bigemo_harabe_net-75::bigemo_harabe_net-119::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...