Jump to content

Βάρος Ενυδρείου Κ Σωστή Θέση


Recommended Posts

Τελικά νομίζω ότι δώσαμε πολύ βάρος στο θέμα χωρίς κανένας από εμάς να είναι ειδικός και να έχει τις απαιτούμενες γνώσεις, αλλά και μη γνωρίζοντας την κατάσταση της κάθε πολυκατοικίας.

Δεν θα βγάλουμε άκρη πέρα από εικασίες και "μου είπαν".... "άκουσα"... "διάβασα".

Στο δια ταύτα, καλό είναι να φωνάζουμε κάποιον ειδικό να ελέγχει τον χώρο μας αν θέλουμε να είμαστε και τυπικά ήσυχοι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά νομίζω ότι δώσαμε πολύ βάρος στο θέμα χωρίς κανένας από εμάς να είναι ειδικός και να έχει τις απαιτούμενες γνώσεις, αλλά και μη γνωρίζοντας την κατάσταση της κάθε πολυκατοικίας.

Δεν θα βγάλουμε άκρη πέρα από εικασίες και "μου είπαν".... "άκουσα"... "διάβασα".

Στο δια ταύτα, καλό είναι να φωνάζουμε κάποιον ειδικό να ελέγχει τον χώρο μας αν θέλουμε να είμαστε και τυπικά ήσυχοι.

Η ανήσυχοι αν ακούσουμε τον "ειδικο" :D
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το χρόνο σας..

Αν είναι να πέσει το κτίριο λόγω του ενυδρείου τότε ας μείνουμε καλύτερα σε σκηνές.. Τι διάολο με οδοντογλυφίδες το καρφώσανε; To θέμα είναι να μην προκαλέσει ζημιές σε πλάκα όπως καθίζηση και ρωγμές και άντε μετά να ξεμπλέξεις.. Οχι τπτ άλλο φύγανε κ τα κορίτσια από τον κάτω όροφο κ θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωριστούμε (καθότι νέος στην πολυκατοικία)..

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το χρόνο σας..

Αν είναι να πέσει το κτίριο λόγω του ενυδρείου τότε ας μείνουμε καλύτερα σε σκηνές.. Τι διάολο με οδοντογλυφίδες το καρφώσανε; To θέμα είναι να μην προκαλέσει ζημιές σε πλάκα όπως καθίζηση και ρωγμές και άντε μετά να ξεμπλέξεις.. Οχι τπτ άλλο φύγανε κ τα κορίτσια από τον κάτω όροφο κ θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωριστούμε (καθότι νέος στην πολυκατοικία)..

αχαχαχαχααχαχαχ σωστος!

Link to comment
Share on other sites

ρε αγόρι μου και εσυ περιμένεις να σπάσει η πλάκα για να κάνεις καμάκι?

Link to comment
Share on other sites

Παγος-πλακα, οπως την βρισκει κανεις :Ρ

Στησε να γουσταρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως και το ενυδρειο πιανει για γνωριμιες!

Link to comment
Share on other sites

Παντως και το ενυδρειο πιανει για γνωριμιες!

Ναι, γκομενοπαγίδα. Εγω το είχα πάρει μαζί μου στο πάρκο, τρεις μου κάτσανε εκείνη τη μέρα!........τι λες ρε Θόδωρα;;;; Χαχαχαχαχαχα!!!!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι, γκομενοπαγίδα. Εγω το είχα πάρει μαζί μου στο πάρκο, τρεις μου κάτσανε εκείνη τη μέρα!........τι λες ρε Θόδωρα;;;; Χαχαχαχαχαχα!!!!

Αχ ποσο πισω εισαι! :P

Αν θες να μαθεις περισσοτερα, παρε τηλ! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ ποσο πισω εισαι! :P

Αν θες να μαθεις περισσοτερα, παρε τηλ! :D

.....θα πάρω....δε με χαλάει να μάθω ;)
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις γνώσεις πρέπει να τις μοιραζομαστε με τους συνχομπιστες :D

Link to comment
Share on other sites

αφήστε τις πλάκες και πιάστε τις γκόμενες.... έχουν μεγαλύτερο "βάρος" ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως και το ενυδρειο πιανει για γνωριμιες!

οταν η κοπελλα δει το ενυδρειο......θα ειναι πια αργα για αυτην.θα ''παιζει'' μπαλλιτσα ηδη στο δικο σου γηπεδο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το χετε πιασει το νοημα! ;)

Link to comment
Share on other sites

οταν η κοπελλα δει το ενυδρειο......θα ειναι πια αργα για αυτην.θα ''παιζει'' μπαλλιτσα ηδη στο δικο σου γηπεδο.

- Θες να πάμε στο σπίτι μου να δεις ενα ενυδρειο που έχω;

- Αν ναιιιιι.....να ταίσω και τα ψαράκια;

- Βεβαίως κούκλα μου, οτι θέλεις!

- ...μη χαίρεσαι, μόνο αυτα τα φάνε σήμερα!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλα του δωσατε και καταλαβε του θεματος! Ειστε φοβεροι! Για κατι τετοια φουσταρω το φορουμ τρελλα!

Link to comment
Share on other sites

είπαμε να κουρέψουμε λίγο το βάρος γιατί είχε αρχίσει να βαραίνει πολύ χαχαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...