Jump to content

Αλλαγή Συμπεριφοράς Labido A-Male


Recommended Posts

καλά είναι φοβερό...

περίπου μετα απο 2-3 ώρες που εφαγαν το φάρμακο ζωήρεψαν...(τοσο γρήγορα?)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή Αντώνη!

Θετικες σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Υγ πιστεύω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα!και ότι θα μετρήσεις νιτρικά

ξανα μέτρησα νιτρικά και είναι 0 ...

αυριο θα πάρω όλα τα μπουκάλια να τα πάω σε εναν χρωματοπώλη να μου τα ανακατέψει το μηχάνημα των χρωμάτων

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μη μου αγχωνεσαι. Ξανά μετράς αύριο. Πολυ πιθανό να μην εχεις ακόμα νιτρικά, απλα κοιτάς να μην εχεις τα ανεπιθύμητα. Φτιάξει τους κ τη διατροφη. Τα παιδιά σου εκαναν καλες προτάσεις. Το φάρμακο δεν το ξέρω.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μη μου αγχωνεσαι. Ξανά μετράς αύριο. Πολυ πιθανό να μην εχεις ακόμα νιτρικά, απλα κοιτάς να μην εχεις τα ανεπιθύμητα. Φτιάξει τους κ τη διατροφη. Τα παιδιά σου εκαναν καλες προτάσεις. Το φάρμακο δεν το ξέρω.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

βρε είμαι σίγουρος οτι πήρε καλές συμβουλές...

και κακώς δεν πήρα και το σκόρδο...

παραυτα το φάρμακο έδρασε γρήγορα...

το αφεντικό 4 ώρες μετά όχι μονο πηγε στο κέντρο αλλα βγήκε και έξω και έριξε και κανα δυο καλά κυνηγητά

αυριο ξανα μετράω

και θα ξανα μπολιάσω...

επιστρέφοντας λίγο σε μια προηγούμενη ερώτηση μου...

ο θανατος του demasoni λέτε να έχει σχέση με τον labido ή κατα τον πετσοπά το βακτήριο που κόλλησαν?

Link to comment
Share on other sites

φιλε αντωνη δοκιμασε να ταισεις και αρακα.λειτουργει ως καθαρτικο!στα δικα μου δινω μια φορα την εβδομαδα και κανουν σαν τρελά για να μην σου πω τι αφηνουν πισω τους μετα...βραστον για κανα δεκαλεπτο βγαλε την φλουδα και ριχτον μεσα.

Επι της ευκαιριας πολυ ωραιο το ολο στησιμο και οι πατεντες που εχεις κανει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε αντωνη δοκιμασε να ταισεις και αρακα.λειτουργει ως καθαρτικο!στα δικα μου δινω μια φορα την εβδομαδα και κανουν σαν τρελά για να μην σου πω τι αφηνουν πισω τους μετα...βραστον για κανα δεκαλεπτο βγαλε την φλουδα και ριχτον μεσα.

Επι της ευκαιριας πολυ ωραιο το ολο στησιμο και οι πατεντες που εχεις κανει.

θα το δοκιμάσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το θάνατο του ντεμασονι τι να πω!

Μπορεί να έγινε και μεταξύ τους φαγωμαρα!

Link to comment
Share on other sites

βρε είμαι σίγουρος οτι πήρε καλές συμβουλές...

και κακώς δεν πήρα και το σκόρδο...

παραυτα το φάρμακο έδρασε γρήγορα...

το αφεντικό 4 ώρες μετά όχι μονο πηγε στο κέντρο αλλα βγήκε και έξω και έριξε και κανα δυο καλά κυνηγητά

αυριο ξανα μετράω

και θα ξανα μπολιάσω...

επιστρέφοντας λίγο σε μια προηγούμενη ερώτηση μου...

ο θανατος του demasoni λέτε να έχει σχέση με τον labido ή κατα τον πετσοπά το βακτήριο που κόλλησαν?

Ταπεινή μου άποψη : Δε νομίζω να έχει σχέση με τα εντερικά που παρατήρησες στο A male.

Από τη στιγμή που δεν είχες παρατηρήσει κάτι παρόμοιο για αρκετό χρονικό διάστημα , δεν μπορούμε να πουμε ότι φταίει κάποιο βακτήριο.

Προτείνω όπως και ο φίλος πιο πάνω (2 πόστ νομίζω :) ) να μην αγχωθείς και να ακολουθήσεις τις ρουτίνες σου όπως κάνεις μέχρι στιγμής.

Υ.Γ. Κρίμα για το ψαράκι.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα απο συμπεριφορά είναι ολα τους πολύ καλύτερα

τελικά τα bacto tabs δούλεψαν

ο Α πήρε τελικά την θέση του ρίχνει και αξιοπρεπή κυνηγητά

δεν ειναι στα 100% αλλα έχει βρει κατα 70% τον εαυτό του

πιστεύω αύριο μεθαύριο που θα σταματήσω και την αγωγή θα πηδάει έξω απο την γυάλα

αντε ... τέλος καλό με αυτό απο οτι δείχνει ....

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς ότι τα ψαράκια στρεσαριστικαν και επίσης όταν τα ξαναεβαλες μέσα επειδή έχει αλλάξει η διαρρύθμιση ξεκινάνε πάλι από την Αρχη ,να γνωρίσουν τον χωρο κτλ κτλ μην περιμένεις δλδ να συνεχίσουν από κει που σταματησαν , μέχρι και οι ισοροπιες μπορεί να αλλάξουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...